Blbne mi park. pomocník a odemykání dveří

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
STC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Blbne mi park. pomocník a odemykání dveří

Příspěvek od STC »

Zdravím, mám na passatu 3C r.v. 2005 tyto závady a nemůžu je nějak vyřešit. Parkovací pomocník mi při zapnutí pořád dlouze pípá a po připojení na diagnosiku mi to napsalo závadu: 01543 varovný bzučák pomocnik parkovani (H15) 009-přerušení/zkrat na kostru-sporadicka. Asi je špatný nějaký senzor, ale nenapsalo mi to jaký? Mám senzory vředu i vzadu.

A další závadu mám, že když chci auto odemknout orig. dálkovým ovladačem, tak se všechny dveře odemknou, kromě řidičových, ty musím otevřít zevnitř. Potom už jdou normálně zvenku otvírat, dokud zase nezamknu a odemknu auto. Nevíte v čem je problém? Před týdnem mi to párkrát zablblo, ale ted už to dělá furt. Díky moc za rady

Uživatelský avatar
kenyacek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 26.08.2008 09:39
Bydliště: Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Re: Blbne mi park. pomocník a odemykání dveří

Příspěvek od kenyacek »

co se týče tvého druhého problému, tak teď řeším to stejné, akorát u spolujezdcových dveří, dálkáč je prostě neodemkne. Tak budu rád když někdo znalejší poradí :?
Co dělá lenochod, když hoří les? Hoří taky

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbne mi park. pomocník a odemykání dveří

Příspěvek od tornado1 »

jako první závada je vadný pípák nebo vedení k němu, druhá závada nejspíš zámek nebo špatné vedení v průchodce do dveří..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
STC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: Blbne mi park. pomocník a odemykání dveří

Příspěvek od STC »

A ktery pípák, přední, nebo zadní? Zadni jde slyšet, jak jde dlouhým tónem a přední nic, tak to bude asi on. Mrknu na něj. A u těch dveří jsem zjistil, že mi tam zůstane svitit tlačítko zamčených dveří(co je na řidičovým tapecu) a když jsem zmačknul odemknout, tak kontrolka zhasla a od ty doby to zase funguje, tak nevím, jestli to bylo takovou blbostí.. Jinak díky za rady, mrknu na ten pípák

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“