Zaslepení zámků.

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

molczik píše:
pasat píše:Kufrem ne, ale vložka zámku je skoro stejná, takže je to ten stejný problém...
To ano. Tam šlo ale o to (co mi ten týpek říkal) že ty zloděje prostě sere se soukattim kufrem do kabiny, aby si otevřel dveře. Než aby tam prej takhle blbul, tak se na to radši vyprdne.
Nechci podceňovat kvalitu dotyčného, ale pokud "vyndá" vložku zámku z kufru, tak je v tu chvíli schopen odemknout celé auto !!! Je tam ovládání centrálu pomocí klíče...

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

riobikers píše:S těma foliema mám špatnou skušenost.Měl jsem je na Ventu 1,9GTD a když jsem jel v noci, tak je problém přes ně vidět kolistu s rosvícenou bludičkou na svém kole.Málem jsem ho sestřelil a to nemluvím o couvání v noci.
to nejsou folie na brejle :lol:

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

To vypadá, že tu jeden mluví o bezpečnostních foliích a druhý o tmavých foliích, že ?

Co pak vyjdou bezpečnostní na B5 sedana s prací?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Záslepky zámků

Příspěvek od Tomm »

molczik píše:
Softy píše: Ked mas zamknute dalkou tak sa zamky aj "zasejvuju" a to potom zvnutra kluckou neotvoris, alebo je na to nejaka finta?
Tady si nejsem jistej.. Ale myslim si, že když vevnitř zmačkneš ten čudl na odemčení celého auta, tak se ti prostě celé odemkne a hotovo. Ale nezkoušel jsem to, takže stopro jistotu nemám, ale myslim si, že to tak je.
Pokud mas aktivovany SAFE zamceni (tj. blika diodka), tak lze odemcit jen 3mi zpusoby:
a) na DO zmacknout odemcit (nebo zamcit pro deaktivaci SAFE a pak normalne klickou zevnitr)
b) dtto klicem v zamku
c) vlozit klic do spinacky a otocit do 1.polohy = deaktivace SAFE, pak klickou nebo tlacitkem
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

pasat píše:
molczik píše: To ano. Tam šlo ale o to (co mi ten týpek říkal) že ty zloděje prostě sere se soukattim kufrem do kabiny, aby si otevřel dveře. Než aby tam prej takhle blbul, tak se na to radši vyprdne.
Nechci podceňovat kvalitu dotyčného, ale pokud "vyndá" vložku zámku z kufru, tak je v tu chvíli schopen odemknout celé auto !!! Je tam ovládání centrálu pomocí klíče...
Auta nekradu, tak nevim. :) Prodávám, jak jsem nakoupil. Myslim si, že už jen vyndavání té vložky je určitá překážka, která může případnou lapku odradit.

Uživatelský avatar
KAKY
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram 261 01 CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KAKY »

No ja to budu řešit záslepkama z vlepenýma kuličkama z ložisk ale doplním i alarm hlídáním prostoru kolem auta. To doplňkové čidlo stojí kolem 1000 takže to de mam to vyzkoušený stačí se přiblížit k autu tak na 20cm a alarm začne pindat ale jenom na výstrahu . Doufám že to pomůže i proti hajzlíkům co kradou ozdobní kloboučky ventilů. Ne a ne je chytit při činu to pak bude masakr na večerní zprávy až se to jednou povede. :budo:

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

molczik píše:
pasat píše: Nechci podceňovat kvalitu dotyčného, ale pokud "vyndá" vložku zámku z kufru, tak je v tu chvíli schopen odemknout celé auto !!! Je tam ovládání centrálu pomocí klíče...
Auta nekradu, tak nevim. :) Prodávám, jak jsem nakoupil. Myslim si, že už jen vyndavání té vložky je určitá překážka, která může případnou lapku odradit.
Taky jsem nic takového neřek :lol: , ale včera jsem to zrovna měl rozebraný, tak jsem pochopil, jak je to relativně jednoduchý se dostat do auto (ať už dveřma nebo kufrem). Takže zaslepit, zavařit a zalejt betonem ! :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

KAKY píše:No ja to budu řešit záslepkama z vlepenýma kuličkama z ložisk ale doplním i alarm hlídáním prostoru kolem auta. To doplňkové čidlo stojí kolem 1000 takže to de mam to vyzkoušený stačí se přiblížit k autu tak na 20cm a alarm začne pindat ale jenom na výstrahu . Doufám že to pomůže i proti hajzlíkům co kradou ozdobní kloboučky ventilů. Ne a ne je chytit při činu to pak bude masakr na večerní zprávy až se to jednou povede. :budo:
To zní dobře, s tim jsem se ještě nesetkal. Mam docela OK alarm, ale tohle teda neumí. Akorát, neřve to každou chvíli, když ti kolem auta projde kočka, či prolítne větší moucha?

Ale ted si uvědomuju, že by se mi to docela hodilo proti psovi, kterej hlídá dvůr kde já přes noc parkuji. Ten neřád mi každou chvíli pochčije kolo. :lol:

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

A takhle to teda vypadá zaslepený na kufru B5 sedana :
Přílohy
DSC07651.JPG
DSC07651.JPG (34.38 KiB) Zobrazeno 1306 x
DSC07650.JPG
DSC07650.JPG (28.94 KiB) Zobrazeno 1300 x
DSC07649.JPG
DSC07649.JPG (35.89 KiB) Zobrazeno 1301 x
DSC07648.JPG
DSC07648.JPG (32.95 KiB) Zobrazeno 1300 x
DSC07647.JPG
DSC07647.JPG (33.93 KiB) Zobrazeno 1300 x

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

pasat
Fesak,o moc lepsi... :wink:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Je to fakt pěkný! Ale teď už se jenom bát, aby se ti nevybila baterka. :lol:

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

Díky díky - baterka, to je jen o pravidelné údržbě :lol:


Kdo pak před zimou dolil destilku do baterky ?

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

:oops: Budu na ní muset mrknout. Ale to jaro, co je venku mi k tomu zatim nepřinutilo. Navíc tam mam nějakou srágoru od prvního majitele, takže přemýšlím o uplně nové. Nějakou Vartu asi.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

pasat píše:Díky díky - baterka, to je jen o pravidelné údržbě :lol:


Kdo pak před zimou dolil destilku do baterky ?
Denne pred jizdou kontrola... :wink: :lol:

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

TNT píše:
pasat píše:Díky díky - baterka, to je jen o pravidelné údržbě :lol:


Kdo pak před zimou dolil destilku do baterky ?
Denne pred jizdou kontrola... :wink: :lol:
Tak to jsi lepší než já ! :oops:

:lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“