Co místo Bety?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
DjMaxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.11.2011 08:29
Bydliště: Loštice
Kontaktovat uživatele:

Co místo Bety?

Příspěvek od DjMaxx »

Zdravím všechny Pašíkáře. Kluci,chci se zeptat, jestli je nějaké origo vw rádio na cd, které by šlo dát pouze výměnou místo mé Bety, bez úprav kastlíku? Díval jsem se na nějaké co je ve vw Craftr ale neznám rozměry. Určitě máte větší zkušenosti s tím,tak poraďte.Díky všem za info.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Co místo Bety?

Příspěvek od pino.t »

Sežeň si ze škodovky třeba i na MP3
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
DjMaxx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.11.2011 08:29
Bydliště: Loštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co místo Bety?

Příspěvek od DjMaxx »

Ale já chtěl stejně barevně podsvícený a škodlivka, pokud se nepletu je zeleně podsvícená.

riciii
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 05.01.2011 16:58
Bydliště: Hrušovany nad Jevišovkou
Kontaktovat uživatele:

Re: Co místo Bety?

Příspěvek od riciii »

Ahoj, mam taky betu a k tomu menic na 6 cd. Stvalo mne to, ze si musim porad nosit cd, tak jsem si udelal zdirku na mp3. Funguje jen v rezimu prehravani cd. Manualne si prepnes prepinacem vedle zdirky a uz poslouchas z mp3. Je to vlastne vstup do zesilovace autoradia, tak si tam muzes napichnout cokoliv, treba i navigaci. Rikam si, ze misto toho prepinace bych si dal potenciometry a mohl mixovat. Zesilis si navigaci a jen pridas lehce hudbu jako podklad jestli nemas navigaci s moznosti vice funkci najednou.... :yahoo:

Uživatelský avatar
luk.ass
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1615
Registrován: 27.09.2011 12:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Co místo Bety?

Příspěvek od luk.ass »

já bych ot řešil tímhle: http://www.ahifi.cz/autoradio-pioneer-avh-2300dvd.html" onclick="window.open(this.href);return false; a drahý to taky neni.
VW PASSAT LIMUSINE 1.9 TDI 85kw 11/2000

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co místo Bety?

Příspěvek od tornado1 »

gamma
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

riciii
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 05.01.2011 16:58
Bydliště: Hrušovany nad Jevišovkou
Kontaktovat uživatele:

Re: Co místo Bety?

Příspěvek od riciii »

luk.ass píše:já bych ot řešil tímhle: http://www.ahifi.cz/autoradio-pioneer-avh-2300dvd.html" onclick="window.open(this.href);return false; a drahý to taky neni.
krasavec :good: :good: :good: . jo a mam gammu, spletl jsem se , ale to nic na zpusobu nemeni. Spis bych si koupil samsunga galaxy s2 a mas klid. Je tam vse, co potrebujes. Navigace, prehravac, video, velka pamet... :blush:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“