Palubní počítač slábne

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
pajakol
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.01.2012 21:48

Palubní počítač slábne

Příspěvek od pajakol »

Ahoj, prosím potřeboval bych radu od zkušených, mám nového mazlíka Golf IV 1.9 tdi 74KW champion, jsem s ním naprosto spokojen ale přeci má jen problém. Když jedu déle jak hodinu a půl začnou se mi pomalu od vrchu ztrácet display. Čím dýl jedu tím se víc ztrácí, po opětovném nastartování se vše vrátí do normálu ale zase to začne slábnout. Zajímá mě, jestli je celý display out nebo jestli to nemůže být něco jiného. Má s tím už někdo zkušenost?
Díky moc lidi.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Palubní počítač slábne

Příspěvek od majrek001 »

asi bude stačit vyměnit display, ale to se chce domluvit s těma co opravují palubáky.. podle toho odkud jsi: tornado1, motorpower a další odborníci?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

pajakol
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 07.01.2012 21:48

Re: Palubní počítač slábne

Příspěvek od pajakol »

Myslel jsem si to:-( Jsem ze Zlína, je teda možnost že mi to někdo vymění i při té příležitosti asi i změní jazyk do češtiny. Sice jsem tu na foru našel návody jak to udělat ale stejně nemám kabel a nikoho s kabelem v okoli moc neznám takže bych to rád zvládl při jednom.

Uživatelský avatar
shake15
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 08.01.2010 17:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubní počítač slábne

Příspěvek od shake15 »

Zdravím, mám podobný problém. Dnes se mi začal ztrácet displey před očima z pohledu řidiče, ale když spolujezdec ho vidí bez problémů. To bude asi taky na výměnu, co?? díky za odpověď
Golf IV., 1,6 74kW Highline a nově Passat B5 2,5TDi 110kW

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“