Laserline - k čemu to je?

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Laserline - k čemu to je?

Příspěvek od kmara »

majrek001 píše:tak tím pádem to musíš aktivovat při odchodu jinak by jsi nenastartoval
Dobře, takže teď to musím akorát najít kde to v autě je :)
Jinak to mačkátko.. mám tam 3 tlačítka - vím, že jedním se zamyká/odmyká, ale na co jsou ty dvě další ?
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Laserline - k čemu to je?

Příspěvek od majrek001 »

máš tam ultrazvukový čidla? bývá to na obložení a sloupku (vypadá to trochu jak sluchátka do uší) viz odkaz.. http://www.topservis-holan.cz/elektroni ... ine-270-ir" onclick="window.open(this.href);return false;

a ty tlačítka těžko říct to může být cokoliv, třeba pokud tam je i alarm tak to může být pasivní aktivace alarmu případně ještě tlačítko na ext. výstup (třeba zapnutí světel), když nevíš přesný typ tak se dá jen hádat a nebo to vyzkoušet..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Laserline - k čemu to je?

Příspěvek od kmara »

majrek001 píše:máš tam ultrazvukový čidla? bývá to na obložení a sloupku (vypadá to trochu jak sluchátka do uší) viz odkaz.. http://www.topservis-holan.cz/elektroni ... ine-270-ir" onclick="window.open(this.href);return false;

a ty tlačítka těžko říct to může být cokoliv, třeba pokud tam je i alarm tak to může být pasivní aktivace alarmu případně ještě tlačítko na ext. výstup (třeba zapnutí světel), když nevíš přesný typ tak se dá jen hádat a nebo to vyzkoušet..
Jo ta čidla tam mám..
Jinak jsem zamykal a odmykal tím levým tlačítkem, ale dnes jsem našel v autě ten imobilizér, tak jsem tam přiložil ten kontakt a imobilizér byl aktivní, ale když jsem chtěl zamčit opět tím levým, tak se akorát imobilizér vypnul a auto se nezamklo. Neví prosím někdo ?
Přílohy
080120121679.jpg
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Laserline - k čemu to je?

Příspěvek od kmara »

:arrow:
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Laserline - k čemu to je?

Příspěvek od majrek001 »

měl jsi zavřené dveře?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Laserline - k čemu to je?

Příspěvek od majrek001 »

hele tady jsem ti našel jakýsi návod a je tam máš popsaný DO.. http://www.alarmy-handsfree.sk/alarm-ha ... S/download" onclick="window.open(this.href);return false;
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Laserline - k čemu to je?

Příspěvek od kmara »

majrek001 píše:hele tady jsem ti našel jakýsi návod a je tam máš popsaný DO.. http://www.alarmy-handsfree.sk/alarm-ha ... S/download" onclick="window.open(this.href);return false;
Díky hele tak možná to bude ono. Ale nevím, co s tím imobilizérem. Myslíš, že když prostě zamknu auto tím levým, tak se aktivuje i imob.. ?
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Laserline - k čemu to je?

Příspěvek od majrek001 »

asi jo.. co jsem tak četl, tak ten přikládací klíč je pro případ že ti třeba nepůjde dálká a přiložením to lze taky deaktivovat. a k tomu tak se zamkni dálkou ve vnitř a zkus nastartovat a uvidíš, ale počítej s tím že to začne houkat.. možná to ani imobiliser nemá a ten přikládací ovladač má funkci aktivace a deaktivace alarmu a pak zamkneš klíčem ve dveřích http://www.laserline.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Laserline - k čemu to je?

Příspěvek od kmara »

majrek001 píše:asi jo.. co jsem tak četl, tak ten přikládací klíč je pro případ že ti třeba nepůjde dálká a přiložením to lze taky deaktivovat. a k tomu tak se zamkni dálkou ve vnitř a zkus nastartovat a uvidíš, ale počítej s tím že to začne houkat.. možná to ani imobiliser nemá a ten přikládací ovladač má funkci aktivace a deaktivace alarmu a pak zamkneš klíčem ve dveřích http://www.laserline.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Imobilizér to má - říkali v bazaru. Hele přiložil jsem ten klíč, dvakrát to píplo, nastartoval jsem, pípalo to a pak začlo houkat. Tak nevím, jak se to teda aktivuje, jestli tím zamčením..
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Laserline - k čemu to je?

Příspěvek od majrek001 »

to jo ale nemysleli originál imobiliser? to má každý GIV.. protože jsi deaktivoval alarm odemčením dálky a jak jsi přiložit ten dotykový klíč tak jsi ten alarm zase aktivoval a tím pádem houkání.. aktivuješ/deaktivuješ alarm ho buď tím dálkáčem nebo tím přiložením.. ale ten laserline asi svůj imobiliser nemá.. pokud by měl tak když to zamkneš dálkou a otevřeš klíčem tak by si nenastartoval a spustí se alarm a ten vypneš buď přiložením nebo dálkou.. jsi přečti třeba tady na co to přikládácí klíč je http://www.tron.sro.cz/LASERLINE/files/ ... _navod.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
MIKI ®
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 30.11.2011 09:09
Bydliště: Brno-Venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Laserline - k čemu to je?

Příspěvek od MIKI ® »

a nebo už někdo spojil ten startér aby ho to nesralo, to už jsem taky viděl a měl to jako alarm bez immo ;)
ex.2Xfavorit
ex.BMW E30
ex.FABIA VRS
ex.PUG 405
ex.BMW E30
ex.GOLF IV TDI
akt.GOLF IV VR5
akt.Felicia Pickup

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Laserline - k čemu to je?

Příspěvek od kmara »

Zdarec, potreboval bych poradit.
Z nicehonic mi prestala fungovat dalka Laserline. Menil jsem baterku asi pred mesicem a jelo to. Najednou jsem chtel odemcit a nejde to. Dioda na dalkaci blikne, kdyz zmacknu tlacitko.
Nevi nekdo kde muze byt chyba?


Naposledy oživil kmara v 27.08.2015 10:38
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“