zamek patych dveri + cidlo

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od majrek001 »

To Batistuta: zase nemůžeme repliky házet do jednoho koše, protože se liší kvalitou, je možné že bereš dobrou značku a zámky vydrží dlouho, ale z mého pohledu ta oprava není žádná věda a tak proč vyhazovat 800,- za zámek, když jde ten origo bez problému opravit s nulovými náklady
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od majrek001 »

To veselyondra: tak základem je mit vložku natočenou takto " I ", ale to si jistě zkoušel po přečtení vlákna (mechanicky to otevřeš že natočíš vložku do polohy " \ " točíme doprava z původní polohy). pokud nevrčí motorek tak bych sundal tapec změřil na konektoru jestli je tam impuls při zamčení /odemčení s opačnou polaritou a pokud tam nic nenaměříš, tak to je nejspíš pravá průchodka mezi 5.dveřmi a kastlí a jsou v ní přelámané dráty
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
favo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 30.08.2010 15:55

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od favo »

Díky za informace. Dnes jsem byl ve škodovce objednat nový zámek pátých dveří na golfa origo cena je 890,- kč po zaokrouhlení nahoru. Akorát mi ho nedovezou hned do škodovky, ale přes VW v Brně, tak si musím chvilku počkat. Každopádně bude zase na pár let klid.
Co se zámku bočních dveří týká, tak jsem měl problém se svím originálem, kde mi odešel mikrospínač od hlášení pro safe a lampičku. Tedy on neodešel, ale vyviklal se a už nechce držet kde má. Koupil jsem tedy repliku a po cca měsíci a půl byla KO a to totálně, takže se muselo odvrtávat. Nyní mám zase repliku a funguje jak má. (zatím) :D Origo mám schovanej a chystám se na opravu, ale kdo ví kdy to bude.
felicia 1.4 (1.3) MPi
Golf IV 1.9 TDi ASZ Highline

Uživatelský avatar
veselyondra
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 16.09.2011 17:44
Bydliště: Berounsko

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od veselyondra »

to majrek001: zámek mám pořád v poloze '' l '' a motorek je normálně slyšet. Určitě to bude nějaká banalita, ale pustim se do toho, až bude trošičku přívětivější počasí... :)
Golf 4 Comfortline 25 jahre
Golf 7 Comfortline
Golf 7 R-line Highline PerfectStance7
Golf 5 R32

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od majrek001 »

tak to bude zatuhlé na vložce.. sundat tapec a promaznout
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od tomikanec »

ja sem mel taky v kufru mikrospinac uplne vysipanej,,tak sem z nej vytahnul dratky,a vyvrtal zevnitr tapecu dirku do ty prohlubne(z boku) kde se prisroubovava ten tapec a tam schoval malej vypinac,takze si rozsvitim sam kdy potrebuju,a neni nic videt..

Uživatelský avatar
DOLLYm
Člen klubu
Příspěvky: 593
Registrován: 16.12.2008 22:44
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od DOLLYm »

Akorát nemáš upozornění, že nemáš dovřený pátý dveře, ne? Ten originál mikrospínač jde velmi lehko nahradit, návod jsem dal už kdysi do FAQ..

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od tomikanec »

ja vim sem te prve otravoval abysmi ho taky vyrobil..... :mrgreen: a nakonec sem se do toho dal sam po svim,,a ja nemam jeste v auti pocitac takze mi to nic neukazuje u zadnych dveri....

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od maku »

Maly dotaz ma ten mikrospinac v zamku kufru vliv na funci orginal alarmu?
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od Goauld »

Ano má, pokud nefunguje, nebo má větší odpor než by měl mít, tak se samovolně a náhodně spouští origo alarm.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od maku »

Goauld píše:Ano má, pokud nefunguje, nebo má větší odpor než by měl mít, tak se samovolně a náhodně spouští origo alarm.
Diky sem vedel ze to do jara nepocka a bude to treba udelat o vikendu :good: :drinks:
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od Goauld »

Co máš z toho, taky sem to před pár dnama zpravoval, otravovalo mě to nejdřív přes noc a pak celej den a blbnul kvuli tomu aji magicar.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od maku »

Goauld píše:Co máš z toho, taky sem to před pár dnama zpravoval, otravovalo mě to nejdřív přes noc a pak celej den a blbnul kvuli tomu aji magicar.
Jasne me uz taky to se*re jak mi v praci volaji ze si mam udelat poradak s autem ze mi houka pred budovou :laugh:
Jeste me napada pokud buce mirospinac KO tak by stacilo ho odpojit nez mi dorazi novy toby mohlo taky stacit?
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od Goauld »

No mělo by to tak fungovat, ale mě to troubilo aji když sem ho odpojil, nevim jestli mám problém ještě někde jinde v každym připadě sem to vyřešil tak že po opravě toho spínača sem výtáhl pojistku, stejně je to alarm na nic, na to mám normální alarm s pagerem a tohle akorát otravovalo. Jak bude teplo třeba se do toho pustím a přijdu na to čím to je a co tam ještě blbne.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: zamek patych dveri + cidlo

Příspěvek od maku »

OK o vikendu jdu do toho zamku a uvidime jestli to bude jeste pak delat.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“