Zapojení radia prosím o radu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
karadžo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 14.12.2008 18:46
Bydliště: Česká Lípa

Zapojení radia prosím o radu

Příspěvek od karadžo »

Měnil sem rádia a každé mělo svůj svazek to starý sem vyndal a dal nové jen sem to musel překlenovat a hraje i bez klíčku to sem chtěl jak u toho starého.Ale zas sem zjistil že mi přestalo blikat ta dioda na dveřích ale auto je zamčený ale nebliká.Asi to je špatně překlenovaný co????Prostě sem ty dva propojil ale nechal zapojený asi bude potřeba tan žlutý vyndat ze svorky co??? a nechet ale propojený ??Díík za radu.

Uživatelský avatar
Marshall007
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 13.04.2008 13:16
Bydliště: SK-Levice

Re: Zapojení radia prosím o radu

Příspěvek od Marshall007 »

a ked radio odpojis uplne tak diodka "SAFE" blika? (skus ho odpojit, a napis co ci to bez radia blika)
Nebude to iba nahoda ze sa ti akurat vtedy medzi casom pokaslal daky mikrospinac v zamku?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení radia prosím o radu

Příspěvek od tornado1 »

máš to blbě zapojený..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
fantomas.69
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7554
Registrován: 25.01.2009 12:08
Bydliště: Kůsek od Uh.Brodu....
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení radia prosím o radu

Příspěvek od fantomas.69 »

....ono ti toho nepůjde víc. Tím že si propojil dráty, tak autí neví, že jsi vytáhl klíč a opustil auto, proto ti nebliká kontrolka, protože "sejf" není aktivní. Problémy budeš mít i s vnitřním osvětlením... Takže buď zapojit tak jak to má být, nebo drát co ruší přívod + po vytažení klíčku ustříhnout a zaizolovat. Ale já osobně bych to nedělal. Pokud zapomeneš vypnout rádio, tak se celkem nic nestane, protože ráno celkem vklidu natočíš, ale pokud zapomeneš vypnout CD, nebo DVD, tak ráno jsi v pérdeli...
Fantomas!

karadžo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 14.12.2008 18:46
Bydliště: Česká Lípa

Re: Zapojení radia prosím o radu

Příspěvek od karadžo »

chlapi moc dík za rady,rozdělal sem to a vypojil žlutý ze svorky ale nechal propojený s červeným a vše je jak má být auto maká jak před tím,dokonce se radio rozvítí i když zapnu světla to tamto nedělalo.Takže spokojenost ve tmě vidím co zmáčknout a nemusím ho mít puštěný :wink:

wondry85
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 11.01.2012 23:58

Re: Zapojení radia prosím o radu

Příspěvek od wondry85 »

zdravim mam podobny problem vyndal sem u passata b5 origo radio dal jsem tam nove fungovalo vypnulo se kdyz sem vyndal klyc ale nepamatovalo si to stanice no proste nic tak jsem zkusil dat dva plusy k sobe pamet a napajeni radio slapalo dobre sice kdyz jsem vytahl klyc tak hralo dal a musel jsem ho vypnout rucne coz bi mi ani tak nevadilo ale prestal mi fungovat dalkovy central rucni sice sel ale prestalo to i pipat jako driv kdyz sem vytahl klyc a kontrolka u dveri taky neblika uz sem stoho nanervy radiji sem montoval stovky ale takovy trapeni me potkalo poprve moc prosim o radu a divne je ze kdyz ty draty zase rozpojim do puvodniho stavu tak uz to radio nejde ubec ani jako driv ze si to nepamatovalo stanice bud vsechny vyhazim a dam tam stary ale byl bych moc rad kdybi mi nekdo poradil jak to vyresit dekuji predem ..............a jeste jeden dotaz nema nekdo zkusenosti z predelanim zadnich svetel ze stareho modelu b5 variant na novejsi svetla z noveho modelu? b5.5 to bi mi taky moc pomohlo popripade nejake schema nejlip asi k oboum tipum abych vedel ktery drát jde na co taky moc dekuji martin

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení radia prosím o radu

Příspěvek od tornado1 »

ty dva dráty prohod mezi sebou, nespojuj dva k jednomu... např červený na žlutý a také musíš dát žlutý na červený a vše bude fungovat
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
salik1979
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 464
Registrován: 04.08.2009 23:21
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Zapojení radia prosím o radu

Příspěvek od salik1979 »

tornado1 píše:ty dva dráty prohod mezi sebou, nespojuj dva k jednomu... např červený na žlutý a také musíš dát žlutý na červený a vše bude fungovat
Presne tak jsem to udelal ja a bylo to v pohode
VW Passat B6 125kw DSG

wondry85
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 11.01.2012 23:58

Re: Zapojení radia prosím o radu

Příspěvek od wondry85 »

wondry85 píše:zdravim mam podobny problem vyndal sem u passata b5 origo radio dal jsem tam nove fungovalo vypnulo se kdyz sem vyndal klyc ale nepamatovalo si to stanice no proste nic tak jsem zkusil dat dva plusy k sobe pamet a napajeni radio slapalo dobre sice kdyz jsem vytahl klyc tak hralo dal a musel jsem ho vypnout rucne coz bi mi ani tak nevadilo ale prestal mi fungovat dalkovy central rucni sice sel ale prestalo to i pipat jako driv kdyz sem vytahl klyc a kontrolka u dveri taky neblika uz sem stoho nanervy radiji sem montoval stovky ale takovy trapeni me potkalo poprve moc prosim o radu a divne je ze kdyz ty draty zase rozpojim do puvodniho stavu tak uz to radio nejde ubec ani jako driv ze si to nepamatovalo stanice bud vsechny vyhazim a dam tam stary ale byl bych moc rad kdybi mi nekdo poradil jak to vyresit dekuji predem ..............a jeste jeden dotaz nema nekdo zkusenosti z predelanim zadnich svetel ze stareho modelu b5 variant na novejsi svetla z noveho modelu? b5.5 to bi mi taky moc pomohlo popripade nejake schema nejlip asi k oboum tipum abych vedel ktery drát jde na co taky moc dekuji martin
dekuju za radu ale to jsem taky zkousel sice mam jeden červenomodrej a druhej červenej žluty tam neni pak akorad hnedej minus černej zesilovač anteny a modrej podsviceni zkousel sem je prohazovat ale to taky nepomohlo to nedelalo vubec nic takze uz fakt nevim

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“