Podpora Maxidotu u radii

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Podpora Maxidotu u radii

Příspěvek od charlie77 »

Je mi jasny, ze to nebude az tak jednoduchy, ale treba vede nejaka cesta. Chtel bych si koupit nove radio, protoze si chci dat do auta lepsi repro atd. Mym favoritem je toto http://www.gsmtelefony.cz/index.php?cat=0&idx=416830" onclick="window.open(this.href);return false;

Chtel jsem se zeptat, jak je to s podporou maxidotu u radii? Jde nejak dodelat, aby alespon neco to radio napsalo na maxidot? Koukal jsem, ze nejaka radia podporuji ovladani pres volant, treba znacka Eonon, ale nevim, je kvalitni? Poradte, diky

Uživatelský avatar
koudaswr6
Člen klubu
Příspěvky: 751
Registrován: 02.12.2008 23:25
Bydliště: ostraVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora Maxidotu u radii

Příspěvek od koudaswr6 »

charlie77 píše:Je mi jasny, ze to nebude az tak jednoduchy, ale treba vede nejaka cesta. Chtel bych si koupit nove radio, protoze si chci dat do auta lepsi repro atd. Mym favoritem je toto http://www.gsmtelefony.cz/index.php?cat=0&idx=416830" onclick="window.open(this.href);return false;

Chtel jsem se zeptat, jak je to s podporou maxidotu u radii? Jde nejak dodelat, aby alespon neco to radio napsalo na maxidot? Koukal jsem, ze nejaka radia podporuji ovladani pres volant, treba znacka Eonon, ale nevim, je kvalitni? Poradte, diky
tak nemáš lepší si sehnat originál MFD které umí přenášet na maxe na tuty. a ovlládání by mělo jít taky domontit si myslím.
G IV V6 >>>>204<<<<< +chip
Svařováni Hliníku, nerezi .... atd
R 1 3 5
└┼┼┤ ♥GIV V6 ♥
2 4 6
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=179149" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora Maxidotu u radii

Příspěvek od charlie77 »

To by bylo dobry, kdyby to mělo RCA tedy cinch výstupy :( a to bohužel nema.

Uživatelský avatar
favo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 30.08.2010 15:55

Re: Podpora Maxidotu u radii

Příspěvek od favo »

Upřimě né každý touží po rádiu co nic neumí a nezvládne ani ve své mechanice přehrát CD. Navíc ten Kenwood má proti MFD DVD, Bluetooth a spoustu dalších vychytávek. U MFD pokud chceš poslouchat cd musíš koupit měnič, pokud chceš přehrát DVD musíš koupit DVD mechaniku a když chceš poslouchat MP3 musíš koupit modul a když tohle všechno sečteš tak jsi na částce za luxusní kvalitní rádio co má vše v sobě a ještě mnohem víc o bluetooth ani nemluvím. A to ty přídavný věci k MFD musíš někam umístit a ještě k nim tahat kabeláž. Jediná výhoda MFD je integrovaná navigace ale i tu má dneska většina mobilů na lepší úrovni. Prostě MFD je pasé a jen blázen by do ní v dnešní době strkal prachy. Tím se samozřejmě nechci dotknout těch co jí mají,ale ti co si jí v dnešní době koupí si asi prostě potrpí na nostalgii.
felicia 1.4 (1.3) MPi
Golf IV 1.9 TDi ASZ Highline

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora Maxidotu u radii

Příspěvek od charlie77 »

Nikdo nevi, jestli by to slo dodelat a popripadne jak? Je to pro me celkem dulezity. Nebo slo by nejak nakodovat zobrazovani ruznych informaci na hornim displeyi u maxidotu? Help pls :drinks:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Podpora Maxidotu u radii

Příspěvek od vtuni »

obávám se že 99% neorigo rádii ti s maxidotem komunikovat nebude
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora Maxidotu u radii

Příspěvek od charlie77 »

To je mi jasny, ze nebude. Moje otazka je, jestli to pujde nejak dodelat :) nebo jak dostat nejaky text na ten horni display.

Uživatelský avatar
favo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 30.08.2010 15:55

Re: Podpora Maxidotu u radii

Příspěvek od favo »

Samozřejmě na horní řádek lze dostat nějaký text. Nedávno se tu řešil modul co umí zobrazovat tlak turba, dělat grafy a spoustu dalších neužitečných leč zajimavých informací.

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=75&t=218497" onclick="window.open(this.href);return false;
felicia 1.4 (1.3) MPi
Golf IV 1.9 TDi ASZ Highline

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: Podpora Maxidotu u radii

Příspěvek od Hans86C »

favo píše:Upřimě né každý touží po rádiu co nic neumí a nezvládne ani ve své mechanice přehrát CD. Navíc ten Kenwood má proti MFD DVD, Bluetooth a spoustu dalších vychytávek. U MFD pokud chceš poslouchat cd musíš koupit měnič, pokud chceš přehrát DVD musíš koupit DVD mechaniku a když chceš poslouchat MP3 musíš koupit modul a když tohle všechno sečteš tak jsi na částce za luxusní kvalitní rádio co má vše v sobě a ještě mnohem víc o bluetooth ani nemluvím. A to ty přídavný věci k MFD musíš někam umístit a ještě k nim tahat kabeláž. Jediná výhoda MFD je integrovaná navigace ale i tu má dneska většina mobilů na lepší úrovni. Prostě MFD je pasé a jen blázen by do ní v dnešní době strkal prachy. Tím se samozřejmě nechci dotknout těch co jí mají,ale ti co si jí v dnešní době koupí si asi prostě potrpí na nostalgii.
Ani ne tak na nostalgii,jako na origo vecech a MFD je proste to nej z dob MK4,ktera se tam davala a proste tam patri,a ze je jednoznacne zastarala..,je,jako cely auto... :idea: Ale jasne,tisic lidi,tisic chuti.. :wink:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Podpora Maxidotu u radii

Příspěvek od vtuni »

jo ale to že před deseti lety nikdo nevěděl co je flash disk neznamená že musím ted do radia jak idiot pálit cd .. atd..
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora Maxidotu u radii

Příspěvek od charlie77 »

Moje rec.. Ted uz jen ten maxidot.. Tu chujovinku za pet tisic.. To se mi moc nechce :mrgreen:

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora Maxidotu u radii

Příspěvek od delong »

charlie77 píše:Je to pro me celkem dulezity
A čo také dvôležité má byť napsané na tom maxidote?
Ja len predpokladám že asi chceš MDI (Media Device interface) from devices display on the MaxiDOT screen.

Alebo hľadáš niečo podobné http://www.iqauta.cz/box-media-device-interface-mdi/ ?

Interface rádia s maxidotom by bol dosť asi pre teba finančne nákladný :lol: :lol: pokiaľ by som ho mal podľa tvojích požiadaviek na dané rádio vyrobiť v počte 1 kus :lol: :lol: . (vytiahnutie logov, softw, hardw ,prevod atď)

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora Maxidotu u radii

Příspěvek od charlie77 »

Co znamena finančně nákladný? ;)

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Podpora Maxidotu u radii

Příspěvek od vtuni »

no rozhodně asi dražší než ten nesmysl za těch 5.000 kterej se vyrábí seriově :laugh:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpora Maxidotu u radii

Příspěvek od delong »

vtuni to pochopil ihneď :good: . Pozri charlie77 poviem ti to takto kolega v jednej nemenovanej soft. firme má 100€ len za servisnú hodinu a to tam dokopy nerobí nič totiž on ani nie je programátor :lol: ale vieš IT-ákov platia dobre :lol: :lol: .
A keď mám len napísať program do MCU tak tiež by som to nerobil za menej ako on :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

A to ešte v tom tvojom rádiu nevidím I2C :roll: :roll: .

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“