Hlava řadící páky Golf IV

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
DavidW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 20.09.2011 16:12

Hlava řadící páky Golf IV

Příspěvek od DavidW »

Ahoj, prosím poraďte, přišel sem o hlavu řadící páky v Golfu IV, to za co se páka drží.

Nemáte někdo prosím tip kde ji seženu? 900 za novou originální se mi dávat nechce, přece jenom už je to dost postarší auto a to bych mohl měnit skoro všechno. Nějaký repliky nebo cokoliv co by pasovalo, stálo to do 500.

Jinak nevím jestli tam jsou nějaký rozdíly v uchycení třeba, zpátečka se tlačí dolů, 5 rychlostí, Golf je r.v.98, interiér černá kůže. O to sladění mi až tak nejde, ta co tam byla stejně nebyla původní už, byla součástí nějakýho paketu interiéru.

Díky moc za jakejkoliv tip.

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlava řadící páky Golf IV

Příspěvek od charlie77 »

Projdi si inzerci, kde se prodavaji auta na dily, urcite na neco narazis ;) a budes mit original, ne zadnej kšunt

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Hlava řadící páky Golf IV

Příspěvek od majrek001 »

a taky si dej pozor na vnitřní průměr - je to závislé na motoru.. kinder motory 1,4 1,6 a asi 1,9SDI mají silnější průměr a 1,8T TDI a další mají slabší průměr
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

stawaFK
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1316
Registrován: 11.05.2010 17:46

Re: Hlava řadící páky Golf IV

Příspěvek od stawaFK »

Já ti dám kindermotor :mrgreen: :baseball:

Víte jestli se dá koupit řadička ve VW na řadu Generation? Ten nápis už mám docela ošoupanej, ani nevím jestli byl modře vyplněnej :mrgreen:
Ženská a auto se nepůjčuje. Ámen

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=156847" onclick="window.open(this.href);return false;


http://www.truhlarstvisimic.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

-v případě zájmu napsat SZ

DavidW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 20.09.2011 16:12

Re: Hlava řadící páky Golf IV

Příspěvek od DavidW »

No údajně jich mají opravdu hodně. Chtěl vědět i VIN aby věděl která přesně to bude.

No díky za rady, zkusím pohledat, ale moc optimisticky to nevidím, už sem pohledával všude možně a zatím nic. Uvidím.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“