Svítí airbag

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Svítí airbag

Příspěvek od hasmen »

Mě ten žlutej chlápek s břichem svítil taky,ale po výměně kroužku pod volantem přestal... :mrgreen:

BundyAl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 09.08.2010 20:13

Re: Svítí airbag

Příspěvek od BundyAl »

Vyletět by neměl proto je deaktivovaný = svítí, něco není OK. Co VAG už jsi to na něm měl? Odkud jsi?

Uživatelský avatar
Fruktur
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 12.01.2012 22:04
Bydliště: Chudenice

Re: Svítí airbag

Příspěvek od Fruktur »

Tak aspoň že mi to nemůže nečekaně napálit :-D Halle Vag jsem dnes připojoval poprvé, ale asi jsem si stáhnul nějakej blbej program, protože se mi to vůbec nechtělo otevřít a hlásilo mi to tam nějaké chyby programu. Můžete mi někdo říct na jakým programu to funguje? Jinak jsem z Chudenic na Klatovsku.
Škoda Forman, VW Polo RIP
VW Passat, Hyunday Elantra, Peugeot 306 Prodáno
VW Golf 1.9 TDI 85KW (CHIP 110KW) 2000

BundyAl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 09.08.2010 20:13

Re: Svítí airbag

Příspěvek od BundyAl »

Tak opět další problém na světě, začal svítit AIRBAG, chyba rozmětky bočního airbagu u řidiče. Tak jsem prostříkal všechy kontakty k airbagu včetně čidla na příčce a stejně se chyba po vymazání rozsvítí. Díval jsem se do bloku hodnot a všchny odpory jsou správně a stejně po chvíli vyjede chyba. Čím to ? :?

Uživatelský avatar
Klobrcík
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 20.12.2009 12:10
Bydliště: Plzeň

Re: Svítí airbag

Příspěvek od Klobrcík »

prosím o radu, dnes jsem měnil řízení a když jsem ho měl dole tak jsem zatočil volantem něco cvaklo ale v poho, pak jsem nasadil nový řízení a př výjezdu z garáže při rejdu se m rosvítila kontolka airbagu a esp a pořád svítí..čím to může bejt? díky

BundyAl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 09.08.2010 20:13

Re: Svítí airbag

Příspěvek od BundyAl »

první VAG pak zbytek :)

Uživatelský avatar
Klobrcík
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 20.12.2009 12:10
Bydliště: Plzeň

Re: Svítí airbag

Příspěvek od Klobrcík »

ok

Uživatelský avatar
Eitn
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 13.04.2010 22:00
Bydliště: OlomouCity

Re: Svítí airbag

Příspěvek od Eitn »

Jestli svítí ESP bude to mít souvislost s kroužkem pod volantem :)

Uživatelský avatar
Milhaus_01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 15.05.2011 12:04

Re: Svítí airbag

Příspěvek od Milhaus_01 »

Po delší době bych chtěl zaznamenat malý úspěch (snad)! :-) dnes jsem vyndal kabel co je ve volantu a propojuje airbag s kroužkem a asi 2cm od konektoru airbagu je kabel nalomený a koukají z něj vlákna. Myslim že celý zdroj rozsvěcení chlapíka s břichem je tady! Zítra ho nechám opravit a uvidíme. Budu průběžně informovat...
VW Passat Variant, 1.9TDI 96kW AVF, 2004

stevelr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 18.08.2012 12:05

Re: Svítí airbag

Příspěvek od stevelr »

Zdrqvim tak koukam mam podobnej problem porad se mi psalo airbag gurfstrag bo tak neco a nakonec se i zlutej pan ukazal u mechanika na diagnostice to psalo trvala zavada predniho bagu jdu zkusit to odpojitu tech noh a pedalu rozpojit zappjit a uvidim no a kdyby to bylo v tom pasu co se s tim da delat? ?:) a pri te demontazi musim mit baterku odpojenou?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítí airbag

Příspěvek od tornado1 »

přepni si to do češtiny
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
MacaXJR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 19.08.2011 08:05
Bydliště: Heřmanův Městec

Re: Svítí airbag

Příspěvek od MacaXJR »

Mně teď začala svítit kontrolka bagu taky, píše mi to chyba 0058 - Roznětka airbagu (strana řidiče)(N95), 32-00 hodnota odporu příliš velká
a ještě jedna chyba 08 Zentral -SG Komf.0001, chyba 01329 - Datová sběrnice komfortního systému v nouzovém režimu - to nevím taky co to je....

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“