Handsfree sada Parrot

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Handsfree sada Parrot

Příspěvek od Jurasch »

Ahoj všem, máte někdo zkušenost s montáží hf sady Parrot do mr 2005 ve spojení s RNS2 a Dynaudio 12? Jde mi o to jak a jestli vůbec tam funguje to propojení s mp3 případně s ipodem.
Díky za vase postřehy

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Handsfree sada Parrot

Příspěvek od tornado1 »

nefunguje... dal bych origo hf jednotku se zobrazením na na maxidotu.. nemáš náhodou držák na tel v loketce?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Re: Handsfree sada Parrot

Příspěvek od Jurasch »

tornado1 píše:nefunguje... dal bych origo hf jednotku se zobrazením na na maxidotu.. nemáš náhodou držák na tel v loketce?
držák v loketce nemám ... a ta origo HF sada mi umožní přehrávat věci z ipoda?

a ještě jedna otázka na znalé, mám na RNS II tlačítko AUX, má někde v autě nějakou zdířku / konektor?

Radimurb
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 19.11.2011 09:57

Re: Handsfree sada Parrot

Příspěvek od Radimurb »

Jurasch píše:
tornado1 píše:nefunguje... dal bych origo hf jednotku se zobrazením na na maxidotu.. nemáš náhodou držák na tel v loketce?
držák v loketce nemám ... a ta origo HF sada mi umožní přehrávat věci z ipoda?

a ještě jedna otázka na znalé, mám na RNS II tlačítko AUX, má někde v autě nějakou zdířku / konektor?

Já mám zdirku v loketce

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Re: Handsfree sada Parrot

Příspěvek od Jurasch »

Tak tam mám Radime kulový :(
teď prolezl celýho gazika a nic jsem nikde nenašel ... neporadíte někdo kde hledat?
případně jak ten AUX dodělat / zprovoznit?

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Handsfree sada Parrot

Příspěvek od tornado1 »

aux lze zprovoznit - dodělat do loketky..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Lungo3.0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 29.07.2016 07:48

Re: Handsfree sada Parrot

Příspěvek od Lungo3.0 »

Prosim ze ja mam v loketce v horni casti origo drzak na tel a ve spodni ulozne schrance dve diry na jacka ale kdyz uz ho tam s obtizema narvu tak nic. V radiu mam volbu AUX ale pak na displey mi to da vybrat dve volby ale nic z toho mi neudela abych pustil hudbu z telefonu. Nevite jak to teda udelat abych napojil tel na radio? 3.0tdi 2006 predfacelift. Diky

Odpovědět

Zpět na „Touareg“