pokec bez tiguanů o čemkoliv

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: Spotřeba

Příspěvek od folcvágen »

Právě že mám, chráním svoje děcka, když pojedu 50 tak to do mě akorát někdo zezadu práskne, zkus tak jet a budeš jeden z nejpomalejších ve městě.
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od jets »

jezdím 50 a nemám pocit že by to nebylo bezpečné....
jak se srozvnáš se svým svědomím až někoho sejmeš a prokáže se že kdybys jel pomaleji tak se to nestalo?
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od folcvágen »

To takhle nemůžeš brát, kdybych jel pomaleji, tak můžu srazit někoho jiného, který by už byl jinak v tu dobu dávno jinde.
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od jets »

folcvágen píše:To takhle nemůžeš brát, kdybych jel pomaleji, tak můžu srazit někoho jiného, který by už byl jinak v tu dobu dávno jinde.
to si děláš kozy :-)
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od folcvágen »

Padesátka je jen buzerace, vysvětli mě proč kamion který má celkovou hm. 48 tun může v obci taky 50, když má brzdnou dráhu víc jak jednou takovou? Proč to není rozlišené jak na dálnici? Protože ty předpisy jsou postavený na palici! Konec!
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od jets »

folcvágen píše:Padesátka je jen buzerace, vysvětli mě proč kamion který má celkovou hm. 48 tun může v obci taky 50, když má brzdnou dráhu víc jak jednou takovou? Proč to není rozlišené jak na dálnici? Protože ty předpisy jsou postavený na palici! Konec!
v tom případě bojuj za jejich změnu, za to aby kamiony jezdily v obci pomalejc - to by znamenalo že i ty pojedeš pomalejc protože v 90% ho nepředjedeš.
pokud se ti nelíbí pravidla tak se vrhni do politiky a prosaď nové pravidla, ale přece není cesta ohrožovat nevinné lidi jen protože nesouhlasím s prosazenými pravidly.. Mě se taky hodně věcí nelíbí, ale přece když nesouhlasím s rozhodnutím např soudu tak na to přece nekašlu a nedělám si co chci... demokracie je o tom že respektuju názor většiny, který se legálně prosadí...
já su prostě na rychlost v obcích celkem vysazený protože mám dvě děti a vím že občas nechají mozek na chodníku a zbytek těla valí na silnici a mám strach že tam pojede nějaký debil s vlastními pravidly a fyzika je neomylná, ze 70 nebo 80 se prostě brzdí mnohem déle než z 50 a těch pár metrů může rozhodnout. Kdyby se (nedej Bože) něco takového stalo a moje děti sejmul někdo kvůli rychlosti nebo alkoholu tak by asi měl velký problém. A naopak - vůbec si nedokážu představit že bych někoho sejmul a do konce života žil s tím že kdybych jel pomaleji tak se to nemuselo stát...
vysokou rychlost v obci prostě neobhájíš kdyby co bylo
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

pluto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.01.2011 21:37

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od pluto »

Jen trochu do mlejna. Loni v unoru v 7 hod ráno od dcery tchanovi vstoupil mezi autama do ulice chlap a tchán ho srazil. Jel kolem 40 km dle znalců a vysledek : chlap mrtvej, rok soudů a 2 roky podmínku na 3 roky a bez řidíčáku na 2 roky. Jo a byla ještě tma a pršelo. A neuvěřitelnej pocit viny že zabil. Nikomu to nepřeji a vidím co to s člověkem udělá a kor kdyby to bylo dítě. Folcvágen nedělej si srandu, že lítáš. :negative:
Audi SQ5 336 k, 692 Nm., čip na 388 k, 812 Nm. černá
VW Caddy Comfort 2.0 TDi 103 kW, černá

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od folcvágen »

pluto: a když ti řeknu, že jezdím nejpomaleji a nejopatrněji ze všech svých kolegů co jezdíme služebníma autama na turnusy na střídání tak odevzdáš řidičák nebo nevlezeš do letadla??? Jako jediný z nich jezdím taky střízliv! Jeden můj kamarád, kapča co lítá 16 let na Airbusu v průměru 1x do roka zboří auto takovým způsobem, že mě to hlava nebere jak to dokázal. Bodů moc nemá, to je pravda, já mám ale všechny pač jezdím opatrně jo a psychotestama procházíme jak nůž máslem.
Dneska je tu bžunda kucí!
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

pluto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.01.2011 21:37

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od pluto »

Hele je mi jedno jak jezdíš, já jsem jen dal příklad když už je pozdě. A ten kámoš jestli rozbije 10 aut za rok a zabije se sám je mi jedno. Ale co je důležitý, aby u toho nesmet ještě někoho. A určitě má nějakou rodinu, který na něm záleží. A to mi připadá vůči ní nezodpovědný.
Audi SQ5 336 k, 692 Nm., čip na 388 k, 812 Nm. černá
VW Caddy Comfort 2.0 TDi 103 kW, černá

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od folcvágen »

Všichni si dělají co chtějí, lžou a kradou, tento názor mám po dnešním shlédnutí ot Václava Moravce. Nejlepší je to udělat v tom největším měřítku aby se stím soud vypořádával do nekonečna... Já je podporovat nebudu a dálniční známku kupuju jen na jedno auto, takže oproti loňsku vlastně ušetřím...
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

pluto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.01.2011 21:37

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od pluto »

Nojo, když lítáš tak ji nepotřebuješ, já nelítám tak ji zaplatit musím a na 3 auta a ani nevíš jak se kroutím. A jen tak pro srandu, v pátek jsme vezli na vleku na stojanu izolační sklo 2000x2000 mm z Pardubic do Prahy. Jeli jsme po dálnici a do sjezdu Bříství vše ok, odtud na kraj Prahy třikrát zastávka, protože to sklo nešlo upevnit. Dokonce nám vypadla i jedna tyč ze stojanu. Je mi zle, ne po obědě, ale taky z těch Otázek Václava Hlodavce. Sicilská mafie je menší odnož tý český. Al Capone byl normální diletant.
Audi SQ5 336 k, 692 Nm., čip na 388 k, 812 Nm. černá
VW Caddy Comfort 2.0 TDi 103 kW, černá

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od folcvágen »

Potřebuju ji! Jednu určitě. Ale druhý auto je jen na pojížďky a na dálnici nemusí, ale měl jsem ji na něm, když jsem si ho potřeboval vzít pryč. Teď si udělám přendavací známku, když bych náhodou měl tigiho v nemocnici a po prdeli, prachy jim cpát nebudu. Kámoš má X5, X3 a Getze a známku jednu, není to o penězích, ale o principu.
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Uživatelský avatar
Tiguanman
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 18.07.2010 21:19
Bydliště: Olomouc

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od Tiguanman »

Jak si to tady tak pročítám a vidím ty různé názory, tak by mě docela zajímalo kolik je komu roků...
Jezdi jenom tak rychle,jak umí létat tvůj anděl strážný!


.............

VW Tiguan 2.0 TDi 125kW čip, Of 4Moušn, šedá
VW Jetta 1.4 TSi 125kW, šedá
a spotřeba???...sere pes!!!

Uživatelský avatar
Moik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 663
Registrován: 22.04.2010 19:58
Bydliště: Jihlava

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od Moik »

Já jsem se definitivně upevnil, že internet snese fšecko, viď folcvágen ;-)

Já mám pár kamarádů pilotů, jo kvůli tomu lezu do letadla jen když není zbytí, ale všechno má meze.

Folcvágen, chce to froté ručníky :drinks:

!!!!Doraž na sraz!!!!!
Passat 2016, 2.0TDI 110kw, DSG
Multivan T5 2007, 1.9TDI 77kW (R.I.P. 2014)
Tiguan Sport&Style 1,4TSI 110kW 4x4 (R.I.P. 2011)

folcvágen
Pilot
Pilot
Příspěvky: 762
Registrován: 02.06.2011 19:24

Re: pokec bez tiguanů o čemkoliv

Příspěvek od folcvágen »

Mám mít volno, takže dorazím. Myslíš ty ručníky na připosrání? Néé takový to zas není :blush:
R-Line, bílej ďábel, fourkolka, upravená ropa s koulí a klackem.
Kola dělaj auto autem, takže samožřejmě 19" pryže i v zimě. Zaffčasu prodáno...
Nyní Tojota Raf 4 4gen benzin f automatu.

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“