vymena patron u podvozku KW - JAK NA TO??

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
HonzYk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

vymena patron u podvozku KW - JAK NA TO??

Příspěvek od HonzYk »

Ahoj, mam GIII variant, koupil jsem si tenhle podvozek udajne velmi malo jety, pouze nasazen - vysledek nevyhovujici - tak se prodaval a ja ho koupilll. dalsi vec je ze to nebylo na G3 ale puvodne tusim na B4 nebo na B3? ted nevim co je stejne s G3 ... no a napasovalo se to na moje auto

po cca 2 mesicich mi uz zacal tect predni tlumic... ted je KO
stitky na podvozku jsou necitelne, takze ani nevim co kde schanet... navic distributor KW mi oznamil ze se u techto tlumicu meni cele patrony...

vzhledem k tomu ze jsme lama, nedokazu si presne predstavit co vsechno to obnasi, vubec ani netusim jak to vevnitr vypada.. mam podvozek KW vyskove stavitelny... kde ty patrony vubec sehnat?? vyplati se to vubec??

no proste vsechny vase zkusenosti privitam... pohravam si s myslenkou dat seriovy podvozek a hotovo.... kazdopadne vyplati se to tenhle repasovat? musim delat vsechny 4 tlumice najednou aby to melo smysl?? najezdil jsme na nem cca 25000km a je pravda ze par slusnejch der uz taky schytal

dekuju
VW je prevlecenej SEAT!!!

Vasik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.07.2011 21:29
Bydliště: České Budějovice

Re: vymena patron u podvozku KW - JAK NA TO??

Příspěvek od Vasik »

Čau, patrony vyndáš lehko, dnes jsem to dělal. stačí sundyt pružiny a co jde pístnice do tlumiče jsou dva otvory, za ty chytíš ten tlumič a vyšroubuješ víčko a máš patrony venku. Kde je sehnat zatím nevím ale jestli něco najdu dám vědět.

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: vymena patron u podvozku KW - JAK NA TO??

Příspěvek od Tomášek »

treba audi 80 mela patrony

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“