prasklá hadička

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
mawer1ck
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 27.02.2011 18:51

prasklá hadička

Příspěvek od mawer1ck »

Zdarec, nemáte někdo tušení k čemu je tadle hadička ? (Golf IV 1,6 SR ) zjistil jsem ,že je prasklá tak bych jen rád věděl na co tam je , pokud se to tady někde řešilo tak se omlouvam za nové tema ,ale nevím pod čím ji hledat :-D
Přílohy
IMG038o.jpg

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: prasklá hadička

Příspěvek od tomakecTD »

Ta hadička je na odvětrávání nádrže. Výsledkem že je prasklá je, že výpary z nádrže jsou volně do ovzduší a do sání se dostává čistý vzduch. Motoru to nijak nevadí. Já to taky podobně měl, ale dal sem tam novou, esteticky se mi to nelíbilo :D
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
jurod
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2302
Registrován: 28.03.2010 15:15
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: prasklá hadička

Příspěvek od jurod »

No ono pak se může klidně stát že smrdí benzín i uvnitř auta, který se tam dostane přes ventilátor topení...
VW GOLF IV 20V TURBO 132kw
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=206636" onclick="window.open(this.href);return false;
váha vzduchu, RJ motoru, RJ ABS, budíky, filtrbox na prodej..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=231905" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
mawer1ck
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 27.02.2011 18:51

Re: prasklá hadička

Příspěvek od mawer1ck »

Oka, díky ;-) no raději dám novou :-)

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: prasklá hadička

Příspěvek od Shorty »

Nechci zakládat nový téma, tak sem vyšlu OT. GIV 1.6 16V. Smrdí mi benzín uvnitř auta když stojim na volnoběh a topim. Ten smrad mi jde právě někde odsud. Ale hadička prasklá neni, alespon co jsem se koukal. A zrovna moc prostoru na nějakou montáž tam zrovna neni. Nemám někdo nějaký nápad, kam se mrknout. Žádný nepravidelný chod ani únik paliva nepozoruji, vag taky nic neřiká (ani akční členy čerpadla a aktivní uhlí) jen ten puch. Díky
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
jurod
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2302
Registrován: 28.03.2010 15:15
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: prasklá hadička

Příspěvek od jurod »

Měl jsem stejný problém jako ty.. ventil jsem testoval v akčních členech a fungoval. Problém bude asi nádobka s uhlím. Uhlí již asi dosloužilo.
Anebo pak špatný ventil na té nádobce. Já mám teď jiný ventil a mám klid. Ale posoudit to můžu až v létě, protože mi to smrdělo jen v létě jak bylo venku teplo. :wink:
VW GOLF IV 20V TURBO 132kw
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=206636" onclick="window.open(this.href);return false;
váha vzduchu, RJ motoru, RJ ABS, budíky, filtrbox na prodej..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=231905" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: prasklá hadička

Příspěvek od Shorty »

Hele a ještě než se v tom začnu hrabat, tak mám prosbičku. Ta zmíněná hadičce co jde do nádobky s uhlím je jen ten jakoby husí krk anebo je vevnitř ještě nějaká gumová hadička? Díky za případné odpovědi.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: prasklá hadička

Příspěvek od tomakecTD »

Shorty píše:Hele a ještě než se v tom začnu hrabat, tak mám prosbičku. Ta zmíněná hadičce co jde do nádobky s uhlím je jen ten jakoby husí krk anebo je vevnitř ještě nějaká gumová hadička? Díky za případné odpovědi.

Já osobně tam neměl husí krk, měl sem tam jinou hadici, plastovou, v sobě žádnou gumu neměla, jen plast napresovanej do koncovek :wink:
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: prasklá hadička

Příspěvek od Shorty »

Tak dneska mi to definitivně prasklo, když jsme se to snažil oblepit. Ta hadička je fakt strašně vetchá. Objednal jsem novou ve vw (stála 330 kč), bohužel nejde koupit jen tu samotnou hadičku ale jen s tim víčkem nádobky, tak doufám, že smrad pak zmizí.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“