Zapalovací kabely - opálené na pár místech

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Zapalovací kabely - opálené na pár místech

Příspěvek od johnns »

Měl jste už někdo takto opálený kabely - viz foto? Je to přesně v místech, kde se kabely dotýkají víka ventilů. Je to jen na povrchu šedivý jako od prskavky. Není to do hloubky, jen povrchové. Pomohlo by to ještě více odizolovat - např. el. páskou?
Zjistil jsem to náhodou při výměně svíček. Auto funguje normálně. Kabely jsou od Starline z AutoKelly staré rok a půl.
Btw. s jakými kabely jste spokojeni - resp. cena?

Díky
Přílohy
Obraz018.jpg

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Zapalovací kabely - opálené na pár místech

Příspěvek od Flico »

no mozna bych zacal tim ze to sou Starline u tyhle znacky opravdu cena odpovida kvalite, znamej tuhle znacku dodaval a rikal ze to je 50:50 neco delaj za dobry a neco stoji za .... ale pokud to funguje normalne bude tio asi jen od motoru a pracu tam naskvareny

Uživatelský avatar
johnns
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: west

Re: Zapalovací kabely - opálené na pár místech

Příspěvek od johnns »

Vím, že je to značka, která se orientuje na cenu. A je to jak říkáš, něco dobrý něco méně dobrý. Je to dle mého relativní, tak jako u jiných značek. Kámoš má stejného passata, kupuje skoro vždy díly nejzvučnějších (nejdražších) značek a závadovost má celkem slušnou.
No, teď vím že kabely od Starline jsou v té druhé 50ti% skupině :lol: Asi to jen oizoluju a pokud by začaly problémy, koupím prověřený Bosche.

Díky

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Zapalovací kabely - opálené na pár místech

Příspěvek od sapik88 »

já jsem spokojenej s teslou http://www.tesla-blatna.cz/cs/vyrobky-s ... ametry.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“