propojení měchů

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
h.h8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 18.10.2010 07:15

propojení měchů

Příspěvek od h.h8 »

nevíte ještě někdo s ventilekm u měchu. Jsou oba měchy propojené? Když mi totiž začal ucházet ventilek na pravém předním měcu, tak klesal celý předek a ne jen pravé kolo. A na zadku jsou taky ty samé ventilky?

MilanV6TDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 12.10.2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: propojení měchů

Příspěvek od MilanV6TDI »

h.h8 píše:nevíte ještě někdo s ventilekm u měchu. Jsou oba měchy propojené? Když mi totiž začal ucházet ventilek na pravém předním měcu, tak klesal celý předek a ne jen pravé kolo. A na zadku jsou taky ty samé ventilky?
Propojené to asi nebude, spíš se o to postará elektronika aby srovnala náklon, pravé přední kolo pobere největší bordel na krajnici, taky mi ulít, doporučuji včas nechat opravit, aby ti neobsral měch. Zadek nevím.

sakul1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 20.09.2011 23:46
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Re: propojení měchů

Příspěvek od sakul1 »

Ahoj, propojené to asi bude klesal mi celý předek a když jsem to vypustil při montáži tak bylo hned prázdné i druhé. Po výměně ventilků pohoda drží to. Opatrně šroubovat moc materiálu tam není ať si to nezatrhneš nejlepší je naleptat to a vyrobit si přesný klíč pak to jde v pohodě.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: propojení měchů

Příspěvek od Mára_VR6 »

Co jsi použil pro to naleptani? Díky
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

sakul1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 20.09.2011 23:46
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Re: propojení měchů

Příspěvek od sakul1 »

přímo mířenou střelu kyseliny solné. Za tím ventilkem u tlumiče je narvané blato co vypadá jak kámen a nejen vypadá on je to v podstatě kámen. Ale už je s ním ámen :lol: . Akorát hodně opláchnout a moc to nepocákat kolem dost to leptá i další věci. Viděl sem na fórech dost utržených ventilků, ale to je podle mne hlavně tím, že to rvou kleštěma. Chce to přesný klíč na ty drážky a je.

h.h8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 18.10.2010 07:15

Re: propojení měchů

Příspěvek od h.h8 »

:-)
Naposledy upravil(a) h.h8 dne 05.02.2012 16:03, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Re: propojení měchů

Příspěvek od Jurasch »

Můžu ti to domluvit v Liberci, jestli to pro tebe není daleko?

Odpovědět

Zpět na „Touareg“