kozene sedacky

POUZE nabídka Volkswagen dílů. - sponzoruje www.spravauto.cz - kompletní autoservis

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pepino, pajice

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující díly a doplňky značky Volkswagen. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS.
Pravidla inzerce zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=83293" onclick="window.open(this.href);return false; Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
honza peřina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 30.11.2011 11:43
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

kozene sedacky

Příspěvek od honza peřina »

prodam kozene sedacky znacky recaro v el. s vyrevem+bagam a s tapecama za 20tis
Přílohy
P9302606.JPG

VW_dan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 03.09.2009 12:35
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: kozene sedacky

Příspěvek od VW_dan »

kam vy na ty ceny chodite nad tim zustava rozum stat :fool: :fool: :fool:
za proprdeni sedacky co maji buh vi kolik nalitano 20papiru :negative:
nekteri lide by se tady meli probrat s tema cenama :yahoo:

honza peřina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 30.11.2011 11:43
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: kozene sedacky

Příspěvek od honza peřina »

Aha tak sorry nemam je prodavat za 5tis aby jsi byl spokojenej

Patrikgti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 05.02.2011 20:37

Re: kozene sedacky

Příspěvek od Patrikgti »

honza peřina píše:Aha tak sorry nemam je prodavat za 5tis aby jsi byl spokojenej
:lol: :lol: :lol: 5 ne ale 20 je fakt dost....

tamraton
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 31.05.2011 14:29

Re: kozene sedacky

Příspěvek od tamraton »

ne dost, ale ku*va moc

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: kozene sedacky

Příspěvek od hasmen »

Patrikgti píše:
honza peřina píše:Aha tak sorry nemam je prodavat za 5tis aby jsi byl spokojenej
:lol: :lol: :lol: 5 ne ale 20 je fakt dost....
Původně byly za 25 ... :daz:

Uživatelský avatar
grepicek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1492
Registrován: 16.12.2009 09:31
Bydliště: Říčansko....

Re: kozene sedacky

Příspěvek od grepicek »

Ja nevim chlapi, nechci ho nějak obhajovat, ale to je na něm kolik za ně chce a na vás je jestli to za to dáte nebo ne...on vám je nenutí. Nelíbí se mi cena hledám jinde ...jednoduchy
Obrázek
ExMk3 Wine & Cream
ExYellow Bitch
NoW Bora

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: kozene sedacky

Příspěvek od hasmen »

grepicek píše:Ja nevim chlapi, nechci ho nějak obhajovat, ale to je na něm kolik za ně chce a na vás je jestli to za to dáte nebo ne...on vám je nenutí. Nelíbí se mi cena hledám jinde ...jednoduchy
To je v pohodě,odlišnej názor snad snese :mrgreen:

Uživatelský avatar
Mažňák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2662
Registrován: 10.02.2011 17:55
Bydliště: Zlín

Re: kozene sedacky

Příspěvek od Mažňák »

hele ještě by možná nebylo marné napsat z čeho jsou G4 passat ...
2003 VW Passat 3BG kombi 1.9 TDI PD 96kw
White combi with red rims
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=187129" onclick="window.open(this.href);return false;

honza peřina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 30.11.2011 11:43
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: kozene sedacky

Příspěvek od honza peřina »

golf 4 jsem je mel ja

honza peřina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 30.11.2011 11:43
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: kozene sedacky

Příspěvek od honza peřina »

chlapci cena neni pevna kdo je chce tak se vzdy da domluvit

honza peřina
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 30.11.2011 11:43
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: kozene sedacky

Příspěvek od honza peřina »

Byl u me steve a schodl jsem se s nim ze ty sedacky necham za 15tis se vsim vsudy regulace teploty tapece

Uživatelský avatar
GTI TDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 170
Registrován: 12.03.2008 16:10
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kozene sedacky

Příspěvek od GTI TDI »

Takže ted jsou za 15 tisíc komplet i s tapcema a co ručka?? + manžeta řadící páky která má být taky modrá??je k tomu taky?

Já ho mám totiž taky a za tuhle cenovku si ho rád koupím jako náhradní!!! nikdy nevíš co se jednoho dne může stát?!?!?hihi

A feláky/loosery co mají neustále jen hromady keců, ale ve skutečnosti jenom všem okolo sebe vše záviděj protože sami v životě nikdy nic nedosáhli,nedokázali atd.. tak kopou vzteky kolem sebe a blednou závistí ták ty já mám úplně nejradši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hahahahaha :yahoo: :tongue:

A nakonec se ještě dokáže zeptat z čehože (z jakýho auta), že ty proprděný limitovaný Recaro sedáky (Colour Concept) :taunt: vůbec jsou??GOLF??PASSAT??a možná taky KIA CEED nebo Dacia DUSTER??????????????????????????????????? :rofl: :potlesk: :good: :laugh:

Fakt se moc omlouvám všem, ale já musel to prostě nešlo vydržet :adr:

peace.... :taunt:

VW_dan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 03.09.2009 12:35
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: kozene sedacky

Příspěvek od VW_dan »

GTI TDI píše:Takže ted jsou za 15 tisíc komplet i s tapcema a co ručka?? + manžeta řadící páky která má být taky modrá??je k tomu taky?

Já ho mám totiž taky a za tuhle cenovku si ho rád koupím jako náhradní!!! nikdy nevíš co se jednoho dne může stát?!?!?hihi

A feláky/loosery co mají neustále jen hromady keců, ale ve skutečnosti jenom všem okolo sebe vše záviděj protože sami v životě nikdy nic nedosáhli,nedokázali atd.. tak kopou vzteky kolem sebe a blednou závistí ták ty já mám úplně nejradši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hahahahaha :yahoo: :tongue:

A nakonec se ještě dokáže zeptat z čehože (z jakýho auta), že ty proprděný limitovaný Recaro sedáky (Colour Concept) :taunt: vůbec jsou??GOLF??PASSAT??a možná taky KIA CEED nebo Dacia DUSTER??????????????????????????????????? :rofl: :potlesk: :good: :laugh:

Fakt se moc omlouvám všem, ale já musel to prostě nešlo vydržet :adr:

peace.... :taunt:

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :laugh:
Ty jiste vis co kdo tady dokazal a dosahnul. Rozhodne jsem jeste nedokazal to abych tady prodaval Recaro sedáky (Colour Concept) stary za 20 litru a pak jeste brecel za teda 15 a chalpi, cena neni pevna :laugh: :laugh: :laugh:
Vis co ty chytrolinku, tak si dej sve dve vyplaty stranou a kup si je ted jako nahradni. :taunt: :pleasantry:

Uživatelský avatar
Mažňák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2662
Registrován: 10.02.2011 17:55
Bydliště: Zlín

Re: kozene sedacky

Příspěvek od Mažňák »

GTI TDI píše: A nakonec se ještě dokáže zeptat z čehože (z jakýho auta), že ty proprděný limitovaný Recaro sedáky (Colour Concept) :taunt: vůbec jsou??GOLF??PASSAT??a možná taky KIA CEED nebo Dacia DUSTER??????????????????????????????????? :rofl: :potlesk: :good: :laugh:

Fakt se moc omlouvám všem, ale já musel to prostě nešlo vydržet :adr:

peace.... :taunt:
no nevím co tím chtěl básník říct, ale můj dotaz, byl věcný, jelikož do passatu se taktez davali RECARA a ty nenarveš do G4 a naopak, být z passata tak bych o nich hodně uvažoval, ale chci zachovat svoje origo integrované dětské sedačky.
2003 VW Passat 3BG kombi 1.9 TDI PD 96kw
White combi with red rims
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=187129" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly a doplňky“