Výměna kroužků angel eyes

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Torrman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 22.06.2011 19:43
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Výměna kroužků angel eyes

Příspěvek od Torrman »

Zdravím, mám světla tyto světla DEPO http://www.tuning-in.cz/predni-svetla-v ... omove.html" onclick="window.open(this.href);return false; . A protože ty kroužky v nich jsou žlutý a pouze bodový, koupil jsem si tyhle kroužky bílý a plný http://tuning.autodoplnky.cz/denni-svic ... s130060630" onclick="window.open(this.href);return false; . No, a ted se je tam chci pokusit narvat, jenže, světlo nejde rozdělat tak lehce jak jsem předpokládal, jako jediná možnost se snad jeví vyloupnout sklo ven, který je ovšem k tomu čímsi přilepeny... nemá s touhle výměnou nahodou někdo zkušenosti? nepomohla by např. horkovzdušna pistol na to lepidlo abych mohl dat sklo pryč? potom to oblepit silikonem... Dik
IV 1.9 TDi PD 110 kW

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Výměna kroužků angel eyes

Příspěvek od Flico »

vyloupnout to plexi, jde to jedine silou, trocha tepla neuskodi, tyhle tuningovy svetla sou lepeny takovym mazlavym cernym bazmekem co se tahne jak zvejkacka a i kdyz je nahratej drzi jako krava, ja to ohral horkovzduskou a pak pomalu pacil sroubovakem, pak zpatky sem to prsknul silikonem na terarka :mrgreen:

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kroužků angel eyes

Příspěvek od patper »

Je to jednoduche - pokud tam jsou kovove sponky sundat , nahrat horkovzduskou (nekdo dava do trouby) a pomalu zacit necim oddelovat - je dobre si propravit treba male klinky,ty tam davat a jde to take snaz. Ve vetsine pripadu jsou svetla lepeny "medvedim hovnem" :idea: Az je budes davat zpet,tak se podivej,at mas zase "medveda" vsude rovnomerne - zase nahrat a dat zpet :idea: Hotovo :D
P.S.pozor na parabolu - je na ni hned vse videt a snadno se podre :!: :!: :!:
P.S.2 - nedavej zadny silikon a podobne veci :!: :!: :!:

Uživatelský avatar
Torrman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 22.06.2011 19:43
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kroužků angel eyes

Příspěvek od Torrman »

tak už jsem to sundal, na obou světlech, postačily mě šroubováky a fén., ale jelikož ty kroužky tam nešly jak uchytit tak jsem je tam přidělal takovou oboustranou lepicí paskou, ale obavam se že je to blbost protože jak bude trochu vlhko tak se to asi odlepí a kroužky spadnou ... na tech kroužkách jsou sice takovy packy na třech místech, ty ale ovšem nepasujou na ty kruhy co tam byly, resp. není tam zarážka na ty packy tak to není za co uchytit, je to dost nahovno, ted to tak nějak drží pomocí ty lepicí pasky ale nevim nevim, nechtěl bych to znovu rozdělávat ... jinak žlabky na to sklo jsem vyplnil silikonem na sklo, pěkne přplácl a ješte jsem to objel dokola.. tak uvidíme :roll:
IV 1.9 TDi PD 110 kW

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kroužků angel eyes

Příspěvek od patper »

....hmmm,tak to uz asi schanej jina svetla :idea:

Uživatelský avatar
Torrman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 22.06.2011 19:43
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kroužků angel eyes

Příspěvek od Torrman »

Proč myslíš? všude to tak píšou, nebo aspon tady na foru... :?: :idea:
IV 1.9 TDi PD 110 kW

Uživatelský avatar
Torrman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 22.06.2011 19:43
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kroužků angel eyes

Příspěvek od Torrman »

Chtěl bych se ješte zeptat jak mam zapojit ty kroužky, když je mezi sebou propojím a vyvedu na plus a mínus baterky tak mě svítí hned na bez zapnutí, chce to napojit jakoby na sepnutí k parkovačkám jakoby... nevim ale kam to zapojit , diky
IV 1.9 TDi PD 110 kW

Uživatelský avatar
Torrman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 22.06.2011 19:43
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kroužků angel eyes

Příspěvek od Torrman »

vyřešeno...
IV 1.9 TDi PD 110 kW

Uživatelský avatar
Torrman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 22.06.2011 19:43
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kroužků angel eyes

Příspěvek od Torrman »

ahoj, mám s těmi kroužky nějaký problém (http://www.levnealarmy.com/pozicni-svet ... v/d-78362/" onclick="window.open(this.href);return false;) , všechny mě svítí tak jak mají ale jeden mě svítí hodně málo, viz. http://www.nahraj.cz/up/edit/f8d96217-c ... ac51ccacb7" onclick="window.open(this.href);return false; , není to že by nesvítil vubec, ale oproti ostatním velmi slabě a je to docela velkej defekt... nevíte někdo proč,? nebo jak to funguje to studeny katodovy světlo... jako když auto delší dobu stojí a nastartuju tak ty kroužky se jako postupně rozsvicují víc a víc až po chvíli se rozsvítí plně, ovšem ten jeden zustavá stale tak slabě svítit. diky
IV 1.9 TDi PD 110 kW

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kroužků angel eyes

Příspěvek od patper »

Torrman píše:... jinak žlabky na to sklo jsem vyplnil silikonem na sklo, pěkne přplácl a ješte jsem to objel dokola.. tak uvidíme :roll:
patper píše:....hmmm,tak to uz asi schanej jina svetla :idea:
Torrman píše:Proč myslíš? všude to tak píšou, nebo aspon tady na foru... :?: :idea:
.....protoze bude sakra problem je rozebrat pokud bude problem - koukam,ze uz je :idea: Nehlede na to,ze kyselost ze silikonu take nedala dobre parabole :!: :idea:

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Výměna kroužků angel eyes

Příspěvek od Flico »

a proto sem psal silikon na teraria ( neni kyselej, a nic se z nej neodparuje aby to nezabilo hady, zaby, leguany, rybicky a buh vi co jeste kdo v terarku ma ) je jasny ze obyc kyselej transparentni silikon je v tomhle pripade na nic :roll:

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna kroužků angel eyes

Příspěvek od patper »

.....a jak se do toho svetla dostanes (znova) :?: :?: :?:

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Výměna kroužků angel eyes

Příspěvek od Flico »

patper píše:.....a jak se do toho svetla dostanes (znova) :?: :?: :?:
uplne normalne, mozna lip nez predtim, oriznes ten silikon, nahrejes rozlepis, po druhy uz to jde lip
ten cernej sajrajt tam zustane po prvnim rozlepeni ( a pochybuju ze to nekdo ocisti uplne do cista a pak znova lepi ani nevim cim to dostat dolu a neznicit plexi ) takze se pohrabes v parabole a muzes to zase priprsknout zpatky, ale tesnit jako predtim ti to uz nikdy nebude pac tu "zvejkacku" nenaneses zpatky rovnomerne, proto prijde na radu silikon jako dokonaly zatesneni svetla

asi sem se poprve spatne vyjadril takze prikladam nactrtek ( navic sem nepsal ocistit a nahradit silikonem )

1.obrazek znazornuje jak to deri pohromade - sou tam zlabky plny toho cernyho sajrajtu
2.obrazek znazornuje jak to pak vypada kdyz se to rozlepí
3.obrazek je kdyz to sestavis zpatky a omazes silikonem
Přílohy
svetlo.JPG

Andreewee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 16.03.2014 08:58
Bydliště: Praha

Re: Výměna kroužků angel eyes

Příspěvek od Andreewee »

Ahoj,
mám otázku, než se do něčeho pustím a začnu objednávat.

Mám tyto světla http://www.tuning-in.cz/predni-svetla-v ... omove.html" onclick="window.open(this.href);return false; a chtěl bych do nich narvat tyhle kroužky http://www.dkefekt.cz/zbozi/12359/Pozic ... olf-IV.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Bude to pasovat, myslím tím rozměrově, jestli je průměr těch kroužků stejný?

Děkuji za radu.
VW Golf IV Variant TDI PD 96kW + chip

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“