Kalibrace světel

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Demolischnmen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.03.2008 11:23

Kalibrace světel

Příspěvek od Demolischnmen »

Zdarec dělal z vás někdo už kalibraci světel? Mě píše ve vagu chyba ze nebyly nakalibrovany svetla hledal jsem jak to udelat a nemuzu to najit zkousel jsem udelat zakladni nastaveni a nic chby porad pise jedna se o xenony

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kalibrace světel

Příspěvek od xerxes »

pokud ti píše že nebyla provedena kalibrace světel tak je špatná řidici jednotka nebo některé čidlo na nápravě

Uživatelský avatar
Demolischnmen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.03.2008 11:23

Re: Kalibrace světel

Příspěvek od Demolischnmen »

no vyblilo mi to chybu servomotorku naklapeni na prave strane svetla ale to uz je dlouho co tam ta chyba je ted se prave pridala ta kalibrace svetel

lukaslbc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.08.2011 11:02

Re: Kalibrace světel

Příspěvek od lukaslbc »

Zdravim,
stejnej problém jsem řešil i já,psalo mi to též, že nejsou zkalibrovány xenony a základní nastavení nešlo provést (passat r.v.2004) a jinak ve vagu žádná jiná chyba. No ale když jsem šel do měřených hodnot a začal hejbat s těma nivelačníma čidlama, co jsou na nápravách, tak jsem zjistil, že zadní ukazuje v klidu +- 2V a přední jen 0,6V, tak jsem zkusil rozsah toho předního ručně a napětí se nad cca 1V nedostalo. Z toho jsem usoudil,že je KO,vyměnil za nové a ejhle,základní nastavení OK a frčí to....

Uživatelský avatar
Demolischnmen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.03.2008 11:23

Re: Kalibrace světel

Příspěvek od Demolischnmen »

lukaslbc píše:Zdravim,
stejnej problém jsem řešil i já,psalo mi to též, že nejsou zkalibrovány xenony a základní nastavení nešlo provést (passat r.v.2004) a jinak ve vagu žádná jiná chyba. No ale když jsem šel do měřených hodnot a začal hejbat s těma nivelačníma čidlama, co jsou na nápravách, tak jsem zjistil, že zadní ukazuje v klidu +- 2V a přední jen 0,6V, tak jsem zkusil rozsah toho předního ručně a napětí se nad cca 1V nedostalo. Z toho jsem usoudil,že je KO,vyměnil za nové a ejhle,základní nastavení OK a frčí to....
vyzkousim taky a uvidim kdyby to bylo tohle bylo by hned po problemu :D

Uživatelský avatar
Demolischnmen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.03.2008 11:23

Re: Kalibrace světel

Příspěvek od Demolischnmen »

no senzory na naprave jsou ok oba davaj pres 2V tak vyndam svetla porad mi to pise tu chybu v naklapeni?? ale prec to pise porad tu kalibrac i a koukal jsem ze mi svetla i sly dolu myslim tim ez svitej dost nizko

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“