PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
bodyvlk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: východní čechy

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od bodyvlk »

Boceli píše:Děkuji chlapi takže je to v pořádku,jen pro upřesnění co to je Polodot??jen na okraj nesvítí mi podsvícení na klimatroniku,pouze červený a modrý bod na regulaci teploty,jak se tam mění žárovky??
Zrovna na klimatronicu je na těchto tlačítkách žárovka. Jinak jsou všude diody. Je mrňavá a pekelně drahá. Kupoval jsem jí zatím vždy originál (nevím, jestli se dá jinde sehnat) a stála kolem 100,-. Musíš vyklopit čelní panel klimatronicu a pod ním to je. Stává se to, že ta žárovka praská.

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od M@rty74 »

Máš pravdu - žárovka tam je, ale jen do určitého VIN - od daného VIN dále pak píšou, že nelze vyměnit, protože tam jsou už asi jen ledky. Cena je 6,18 EURo, což není málo, ale ceník mám někdy z léta.
Schránka.jpg
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od kubenec »

Mě ETKA píše 7M0919040G - 178,- s DPH

Uživatelský avatar
Lolik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 272
Registrován: 02.12.2009 18:25
Bydliště: Třebíč - Znojmo - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od Lolik »

CiFO píše:Čau klucí,mě sice přístrojovka svítí ale za to topí,při delší cestě z ní ( po přiložení ruky na plexi,nebo pokud držím věnec volantu na 12:00) citím jak zní sála teplo,četl sem téma a dočetl se že se dají koupit i v lepší mototechně,což asi nebyl můj případ a prodali mi nějakou 5w kdy -paní- prodavačka řekla že to nemůže přečíst to čísílko a vrazila mě první žárovky co našla, což je asi špatně takže mám nakoupit 3w nebo 2w popř.není problém jinde?
Moc bych to nepokoušel s 5W-ovky!!! Nebo dopadneš jako já. Když mrkneš v tomto tématu na stranu 4. viz: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=2095518#p2095518" onclick="window.open(this.href);return false; tak za pár měsíců se ti z toho :fire: ZAKOUŘÍ :fire: jako mě. Od té doby tam mám 2W žárovky z atoriz. prodejny VW a bohatě to stačí.
Po půl roce jsem od clubáka Davidd sehnal rozbité budíky tak jsem z nich musel vypárat ten vadný tranzistor a připájet do těch svých a od té doby to zatím fachá :good:
Povím ti že jezdit večer bez podsvícených budíků je docela o hubu :baseball: Naštěstí šlo improvizovat tak alespoň svítily bez regulace podsvícení na plno. Jinak ty 5 Wattovky nejenom že topí ale také se ti vyhřívají cesty na plošném spoji které nejsou už na takový proud dimenzované a postupem času se mohou přepálit stejně jak ten tranzistor 3101FB02 :smoke:
Moje autíííí - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=1876442#p1876442
Prodám doklady od bržděného přívěsu O2 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=2363012#p2363012" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
bodyvlk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: východní čechy

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od bodyvlk »

[quote="M@rty74"]Máš pravdu - žárovka tam je, ale jen do určitého VIN - od daného VIN dále pak píšou, že nelze vyměnit, protože tam jsou už asi jen ledky. Cena je 6,18 EURo, což není málo, ale ceník mám někdy z léta.

Jenomže LED zase nepraskají. Tam bude mít stopro žárovku.

Uživatelský avatar
CiFO
Člen klubu
Příspěvky: 296
Registrován: 12.10.2008 21:19
Bydliště: Praha-Přerov a zpět

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od CiFO »

Prosím vás dokážete někdo napsat jaký žárovky jsou v pristrojovce a jaký v budicich ovládající vzduchotechniku?Jak W ,patice,kusy.Díky moc
CiFO - King of Crunk
VW SHARAN I.generacion - KaT Off / -45 mm / Brembo / ChiP / "no smoke , no fun "

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od M@rty74 »

Víc nevím kamaráde...
Schránka.jpg
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
CiFO
Člen klubu
Příspěvky: 296
Registrován: 12.10.2008 21:19
Bydliště: Praha-Přerov a zpět

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od CiFO »

Díky...
CiFO - King of Crunk
VW SHARAN I.generacion - KaT Off / -45 mm / Brembo / ChiP / "no smoke , no fun "

-Vasek-
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 25.10.2010 00:24
Bydliště: Praha 4 Braník

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od -Vasek- »

Dobrý den, na climatronicu (r.v. 96) mi nesvítí červený a modrý bod na regulaci teploty, ostatní tlačítka svítí. To má každá dvojice tlačítek vlastní žárovičku? Podle výše uvedeného schematu bych myslel, že je tam jen jedna... Díky za odpověď -Vasek-
Sharan VR6 Syncro, automat, r.v. 97

Uživatelský avatar
Peťulína
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 14.12.2010 14:33
Bydliště: Dubnice
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od Peťulína »

Chtěla jsem se zeptat, jestli na českolipsku nebo případně liberecku není nějaký hodný člověk, který by mi s výměnou žárovek pomohl - nesvítí mi palivoměr a otáčkoměr. Možná bych to sama zvládla, ale netuším, jaké žárovky přesně koupit a tady v prodejně na mě koukaj jak na blázna, když jsem se ptala na žárovky do mazlika do palubovky. :-/
moji čtyřnozí mazlíci: http://www.konici-dubnice.wbs.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
hiero
Pilot
Pilot
Příspěvky: 805
Registrován: 13.02.2009 15:18
Bydliště: Štúrovo, Slovensko

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od hiero »

-Vasek- píše:Dobrý den, na climatronicu (r.v. 96) mi nesvítí červený a modrý bod na regulaci teploty, ostatní tlačítka svítí. To má každá dvojice tlačítek vlastní žárovičku? Podle výše uvedeného schematu bych myslel, že je tam jen jedna... Díky za odpověď -Vasek-
je tam len jedna. podsvecuje aj modre aj cervene tlacitko. ako pisali vyssie cena cez 6,-€. ja som tam rovno s predradnym odporom slahol bielu ledku :D ktoru som naspajkoval priamo na plosak.... :drinks: ak to budes robit over si velkost odporu priamo na diode aby si videl ako svieti Ja som to prehnal a dl som mannsi a svieti to az moc :mrgreen:

mimizlobr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.01.2012 14:04

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od mimizlobr »

cus chlapi jak je podsvicena pristrojovka na sharanu rok vyroby 2001 diky za radu

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od M@rty74 »

Diodama
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od michall »

.... LED v provedení SMD :mrgreen:
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

64ondrej97
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 10.11.2011 22:16

Re: PŘÍSTROJOVKA, PODSVÍCENÍ: podsvietenie budikov

Příspěvek od 64ondrej97 »

Pozdravujem. Chcem kupit to vozidlo SEAT ALHAMBRA 2002 2.8í V6+LPG a pri prejdenii 200 km a obhliadke mi majiteľ oznámil ze mu nejde podsvietenie prístrojov a to ani na stredovom penely a ked som zapol vykurovanie zadneho okna tak sa zapli smerovky (obe strany) a rosvietený AIRBAG. Jeho odpoved bola ze sa to stalo pri týchto tuhých zimách. Auto sa mi velmi paci nakolko je v mojej oblubenej farbe a hlavne je na LPG ktoreho som zastancom. A mate niekto co i len male poznatky ohladom tychto zavad budem veľmi vďačný za odpovede. S pozdravom Ondrej.
ALHAMBRA 1.9TDi 85kw 2001

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“