STOP FAULT RUNNING GEAR

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Hans.ostrava
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 25.12.2008 11:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Hans.ostrava »

Pokud má někdo zájem o ty ventilky na měchách tak můžu nabídnout.Je to originál a cena 800 za kus

lhomer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.02.2012 22:54

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od lhomer »

Rovnaky problem mam kazdu zimu. Tento tyzden boli teploty od -12 do -25 [°C]. Predok mam padnuty dole a zadok mam normalne uz 3 dni. Mam skusit novu baterku alebo to vidite na servis? diky

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Mára_VR6 »

Jak je baterka stará? Pokud je třeba 6 a více let, tak bych jí asi vyměnil.... A pokud jezdíš krátké trasy, tak je vybitá.
Počkej do konce týdne, až přestane mrznout, tak to bude zase dobrý. Ve vedení vzduchu mrzne voda a krystalky se dostávají do ventilů.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Jurasch »

chlapi mě tahle hláška vyskakovala také a měl jsem ji ve VASu společně s podpětím palubní sítě, takže si opravdu myslím, že baterka je řešení ... já vyměnil nakonec hned obě najednou, u Engeho mi poradili grif jak na tu přední, takže obě práce na necelou hodinku a mám od té doby svatý pokoj.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Mára_VR6 »

jakej grif :?: :wink:

No povídej, povídej :baseball: :baseball: :mrgreen: :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Jurasch »

nooo grif, asi jsem to s tím výrazem přehnal, ale já původně myslel, že se musí sundat celá sedačka, nakonec to byly jen dva šrouby vpředu pod platíkama v podlaze, posunout sedačku dopředu, zezadu vytáhnout dva krycí plasty a pak jde v pohodě odklopit dozadu a už jsi u toho plastového kastlíku s baterkou. Je mi jasné, že to spousta lidí ví, ale já když myslel, že budu muset vytahovat celou sedačku, tak mě jímala hrůza :)

Uživatelský avatar
Jurasch
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 06.10.2011 12:51
Bydliště: LIBEREC

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Jurasch »

Hans.ostrava píše:Pokud má někdo zájem o ty ventilky na měchách tak můžu nabídnout.Je to originál a cena 800 za kus
jsou stejný na předek a na zadek?

MMM8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 09.12.2011 11:13

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od MMM8 »

jak poznám že bych je měl měnit?mam najeto na V10 250000, ročník 2003...je fakt že sem tam to od podzima to tuhle hlášku napsalo .dík

Igorsk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 20.08.2011 10:32

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Igorsk »

no mne to tiez vyskocilo, ale bolo to kompresorom a nie zimou :) isiel novy za 1000€
TOUAREG V10 (2005)
AUDI A8L 6,0 W12 (2006)

MMM8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 09.12.2011 11:13

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od MMM8 »

Prosim o info (foto)schema , etku kde ty ventilky jsou-mne stoji V10 trošku ..1cm-1.5 leva strana niž než pravá po nekolika hod stání ale vydrží to tak i týden ..rád bych to prozkoumal

Dekuji!

MMM8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 09.12.2011 11:13

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od MMM8 »

ako kompresorom Igorsk?? bežal často až se zadrel? zaujíma ma to čo všetko sa dá očakávat po 9 rokoch prevádzky

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od GeneHawkins »

MMM8 píše:Prosim o info (foto)schema , etku kde ty ventilky jsou-mne stoji V10 trošku ..1cm-1.5 leva strana niž než pravá po nekolika hod stání ale vydrží to tak i týden ..rád bych to prozkoumal

Dekuji!
Předesílám, že se to nedá diagnostikovat od stolu, ale přece jen bych si tipl, že to nebude tím ventilkem na tlumiči, protože tohle je přesně jeho správná funkce. Pokud uteče tlak z té plastové trubičky, zůstane zbytkový tlak v tlumiči tak, aby to nepadlo na zem.

Igorsk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 20.08.2011 10:32

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od Igorsk »

MMM8 píše:ako kompresorom Igorsk?? bežal často až se zadrel? zaujíma ma to čo všetko sa dá očakávat po 9 rokoch prevádzky
no niekde som to tu uz pisal, ano bola v hadicke diera a kompresor neustale dofukoval, az raz dofukal :D
TOUAREG V10 (2005)
AUDI A8L 6,0 W12 (2006)

MMM8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 09.12.2011 11:13

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od MMM8 »

neexistuje možnost zjistit kdy kompresor dofukuje? montaž nejaké přídavné kontrolky ke kontrole jeho činnosti? Ti jen pro včasne identifikace závady n asystému?

Uživatelský avatar
il ciuffo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 30.01.2012 16:43
Bydliště: Praga, Roma
Kontaktovat uživatele:

Re: STOP FAULT RUNNING GEAR

Příspěvek od il ciuffo »

Když budeš pozorně poslouchat, uslyšíš ho jak zvenku tak zevnitř. Vrčí, jako čerpadlo :wink: Je pod pravým prahem, zevnitř je slyšet jako pod podlahou u sedáku spolujezdce. Aspoň u 3,2 V6. Když dáš na offroad level a zpět či další polohy, měl by aspoň jednou sepnout.
Naposledy upravil(a) il ciuffo dne 31.03.2012 15:14, celkem upraveno 1 x.
VW Touareg 3.2 V6

In bocca al lupo...
Crepi!

Odpovědět

Zpět na „Touareg“