Řetězy

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Řetězy

Příspěvek od Hudy »

Zdarec,mám předokolku,jaké řetězy doporučíte na Pášu,všude je jich mraky ale není nad odbornou radu od uživatelů.Nikdy jsem řetězy nenasazoval tak poprosím radu díky Jirka

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Řetězy

Příspěvek od xerxes »

záleži na jaké učely to chceš pokud jen na výjezd pár metru nebo na nějaký full kopec?a kde víš že budeš hrabat tak dlouho až se dostaneš na asfalf

riky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 15.01.2008 20:22

Re: Řetězy

Příspěvek od riky »

Já koupi před rokem toto http://www.youtube.com/watch?v=z5sAOp9jtT8" onclick="window.open(this.href);return false; je to sice dražší, ale rychle nasazené kolo mi trvá cca 30vteřin a můžu to nasazovat aj v obleku s bílou košilí a neumažu se.

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Řetězy

Příspěvek od Hudy »

No jo jenže tyhle jsou na liťáky a já mám plechy,kam bych dal to uchycení do díry pro šroub?

riky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 15.01.2008 20:22

Re: Řetězy

Příspěvek od riky »

Hudy píše:No jo jenže tyhle jsou na liťáky a já mám plechy,kam bych dal to uchycení do díry pro šroub?
Není to jenom pro liťáky do díry, já to používám nornálně na plecháče, jenom nemůžeš mít poklice na plecháčích. Nasuneš to na šroub a klíčem dotáhneš, sevře -upne se to hlavu šroubu kola . Jestli budeš mít zájem ti to vyfotím.

Hudy
Pilot
Pilot
Příspěvky: 817
Registrován: 10.07.2008 21:52

Re: Řetězy

Příspěvek od Hudy »

JJ prosím nafoť to,chystáme se na příští rok na hory (poprvé) tak ať nás nic nepřekvapí

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“