Jaký kabel +diagnostika

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Alficek »

Vždycky to chce používat soft dodanej s kabelem a pro jistotu i vypnout aktualizace softu (nemyslím teď operační systém).
Počešťovat jsem to nezkoušel, angličtina mi stačí.

Uživatelský avatar
haiso
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 08.05.2008 22:34
Bydliště: CZ - Střední Čechy

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od haiso »

Alficek píše:Levná Čína za 500 vč. pošty ZDE.
Kupoval jsi to tedy přesně z toho obchodu?
Passat Variant B6 3C5 2.0 TDi BMR 125kW Granit Green Comfort Line Ipod Music :-)

gambac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 19.10.2009 10:12
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od gambac »

chlapy nekoupil byste mi nekdo tu cinu kdybych poslal penize na ucet predem?

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od lanasxxx »

Taky bych se pridal:-)

Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Koník »

To není tak jednoduchý, klidně to objednám, ale bude to stá určitě o nějakou kačku víc než když si to přepočítáte podle kurzu. Kupoval jsem s číny rádio a banka mi strhla stejně víc než podle přepočtu.

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od uncompromised »

Koník: vždycky je něco navíc... ještě je riziko, že i když se to vejde do limitu 22€, tak to celnící můžou zastavit a pak se automaticky připočítává 86kč poplatek.

Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Koník »

No a to clo je další věc. Oni většinou udávají nižší hodnotu, ale když to celníci rozbalí tak na to nějaké clo hodí a možná i DPH. Podle čeho se clo vypočítává nevím, když jsem kupoval to rádio tak asi neměli čas a žádnou složenku jsem tenkrát navíc neměl. Možná že kdyby se to bralo po jedné objednávce třeba třikrát, tak bychom se mohli do limitu vejít. Máš nějakou zkušenost?

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od uncompromised »

Koník: limit pro výpočet DPH je 22€ za celý balík včetně pošty, můžou pustit i dražší, ale taky nemusí, CLO od 150€, jelikož je doprava free, tak bych si to nechal poslat zvlášť. Kabel stojí 20,66€, takže DPH ani CLO nehrozí, jen možnost toho poplatku.

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Alficek »

haiso píše:
Alficek píše:Levná Čína za 500 vč. pošty ZDE.
Kupoval jsi to tedy přesně z toho obchodu?
Mám kabel s VAG 9.08, objednával jsem ho na dealextreme.com
Tip na tento obchod je od jednoho člověka z dieselpower fóra, kterej tu kupoval kabel ve verzi 11.03
Já jsem v tomto obchodě také objednával, byly to ale jiné drobnosti, zásilka přišla v pořádku.
Plánuji zde také koupi kabelu ve verzi 11.10, zatím ale vidím, že není skladem, měl by být během 10-13 dní.
Když objednávám, snažím se vejít do nově stanoveného zákonného limitu 22€, abych nemusel platit DPH.

Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Koník »

Možná se zeptám blbě, ale dá se s tím vagem 11.10 kódovat? Podle překladu GOOGLU si nejsem jistý co všechno to vlastně umí. Ty si ho viděl v akci?

Uživatelský avatar
soptiik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 07.01.2012 22:32
Bydliště: Mělník

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od soptiik »

Já mám taky dotaz na zasvěcené...našel jsem tenhle kabel a potřeboval bych vědět zda je to vůbec použitelné ( a na co se to dá použít)

tady je odkaz

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Alficek »

Koník píše:Možná se zeptám blbě, ale dá se s tím vagem 11.10 kódovat? Podle překladu GOOGLU si nejsem jistý co všechno to vlastně umí. Ty si ho viděl v akci?
Jo, jde s tím vše, i kódovat.

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Alficek »

soptiik píše:Já mám taky dotaz na zasvěcené...našel jsem tenhle kabel a potřeboval bych vědět zda je to vůbec použitelné ( a na co se to dá použít)

tady je odkaz
Myslím si, že na passatu se s tím spojíš jen s ŘJ motoru, kdežto kabel s VAG 11.10 dokáže komunikovat se všema jednotkama v autě.

Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od Koník »

Alficek píše:
soptiik píše:Já mám taky dotaz na zasvěcené...našel jsem tenhle kabel a potřeboval bych vědět zda je to vůbec použitelné ( a na co se to dá použít)

tady je odkaz
Myslím si, že na passatu se s tím spojíš jen s ŘJ motoru, kdežto kabel s VAG 11.10 dokáže komunikovat se všema jednotkama v autě.
Jo, asi máš pravdu. Podle toho překladu to pracuje s vagem 409.1 a starší. Tak že bych to tipoval pro koncernové vozy do r.v. 2004, ale ať posoudí znalejší.

Uživatelský avatar
auckland
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Jaký kabel +diagnostika

Příspěvek od auckland »

Bude tento kabel komunikovat s Passatem 3C? Myslim tedy, jak zde pisete, na spojeni se vsemi jednotkami? Nejak se v tom neorientuju..

http://www.dealextreme.com/p/vag-tacho- ... e-cd-28527" onclick="window.open(this.href);return false;
Škoda Superb Combi Elegance Drive DSG; 2.0 TDI, 125 kW
Škoda Fabia; 1.4 MPI
Škoda Superb Combi Exclusive; 2.0 TDI 4x4, 125 kW
Passat 3C; 2.0 FSI
Passat B5.5; 1.9 TDI, 96kW

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“