Nefungující blinkry při zamykání a odemykání - VYŘEŠENO !!!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
MartinMK4
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 07.09.2009 11:57
Bydliště: Palermo Středočeské

Nefungující blinkry při zamykání a odemykání - VYŘEŠENO !!!

Příspěvek od MartinMK4 »

Cago kluci, mam takovy dotaz, nevim zda to tu neni nikde psano, kdyztak staci poslat odkaz a tema zamknout.....Mam problem s blinkry, havaraky a normalni blikani do prava i do leva funguje bez problemu, ale kdyz chci zamknout a odemknout at klicem ci na dalku, tak auto nezablika, pritom kdyz mam stahle okenka, tak slysim, ze kdyz zamykam ci odemykam, cvaka relatko na blinkry, mohlo by to byt zpusobeno tim, ze jsem predelaval elektriku ve svetlech?A spatne jsem zapojil kostry?Ma to na to vubec vliv, kdyz svetla jak dalkova, potkavaci, mlhy i parkovacky s blinkrama jinak funguji tak jak maji?Zkousel jsem projit i pojistky, ale nemuzu za boha prijit na to, cim to je...Kamarad co dela ve VW, tak rika, ze by to mohlo byt chybou v konfortni jednotce, ze se to obcas stava, tak by me zajimalo, jestli by to bylo tim, jestli to jde jen nejak prenastavit pres vag a nebo jestli je nutna vymena jednotky :( .... dekuji za jakekoliv info....preji Vam hezky jezdeni bez nehod ;)
Naposledy upravil(a) MartinMK4 dne 14.02.2012 18:49, celkem upraveno 1 x.
EX - VW Golf MK4 1.6 8V AKL HIGHLINE
EX - VW Passat 3B6 1.9 TDI 96kw AVF HIGHLINE
VW Passat 3C5 2.0 TDI 125kw BMR DSG HighLine
VW Passat CC 2.0 TDI 125kw 4Motion DSG
VW Corrado 2.9 VR6

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefungující blinkry při zamykání a odemykání

Příspěvek od maku »

Sem ti to nasel http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=77&t=201330" onclick="window.open(this.href);return false; :mrgreen:
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefungující blinkry při zamykání a odemykání

Příspěvek od delong »

Daj komfortku na VAG-ínu a budeme múdrejší :mrgreen: .Ináč pár "zblbnutých" komfortiek som mal podľa "VAG_íny" :lol: :lol: . Po výmaze chýb zakaždým "našeptala" inú chybu :baseball: .
Hmm predtým všetko fungovalo až .....ze jsem predelaval elektriku a zrazu :roll: :roll: :roll: :mrgreen: hmm čo myslíš čím to bude :lol: .
Vieš určite že si to zapojil do správneho prúdového okruhu? A propo nepíšeš akú úpravu si dorábal :roll: .Skontroloval si "kostry" u komfortke meraním?

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Nefungující blinkry při zamykání a odemykání

Příspěvek od Goauld »

Může být prasklá pojistka. Není v pojistkové skříni, ale nad reléboxem. Je potřeba rozebrat plasty pod volantem a uplně nahoře nad tím rámečkem s reléčkama sou dvě pozice pro pojistky. Jedna pro klakson alarmu a druhá pro výstup na blinkry.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

MartinMK4
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 07.09.2009 11:57
Bydliště: Palermo Středočeské

Re: Nefungující blinkry při zamykání a odemykání

Příspěvek od MartinMK4 »

Vidis, to jsem ani nevedel, ze tam ta pojistka je, zkusim se tam kouknout a napisu zda to bylo tim ;)
EX - VW Golf MK4 1.6 8V AKL HIGHLINE
EX - VW Passat 3B6 1.9 TDI 96kw AVF HIGHLINE
VW Passat 3C5 2.0 TDI 125kw BMR DSG HighLine
VW Passat CC 2.0 TDI 125kw 4Motion DSG
VW Corrado 2.9 VR6

MartinMK4
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 07.09.2009 11:57
Bydliště: Palermo Středočeské

Re: Nefungující blinkry při zamykání a odemykání

Příspěvek od MartinMK4 »

TO Goauld : děkuji Ti moc, ted jsem se byl na to podívat a bylo to opravdu tím, vyměnil jsem 15ku pojistku a funguje to jak má....ještě jednou moc děkuji, užitečná rada do budoucna....jsem puntičkář, tak mi to udělalo radost, už sem chtěl měnit konfortku :D
EX - VW Golf MK4 1.6 8V AKL HIGHLINE
EX - VW Passat 3B6 1.9 TDI 96kw AVF HIGHLINE
VW Passat 3C5 2.0 TDI 125kw BMR DSG HighLine
VW Passat CC 2.0 TDI 125kw 4Motion DSG
VW Corrado 2.9 VR6

Pedro9
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 14.03.2018 07:40

Re: Nefungující blinkry při zamykání a odemykání - VYŘEŠENO !!!

Příspěvek od Pedro9 »

Ahoj všem, mám podobný problém, při zamčení cvaknou zámky, ale auto neblikne, při "druhém zamčení" - stisknutí zamykání při zamčeném autě, už blikne. Neví někdo čím to může být? Díky za nápady

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Nefungující blinkry při zamykání a odemykání - VYŘEŠENO !!!

Příspěvek od majrek001 »

vadný zámky - některé se nezamknout na SAFE - studené spoje - řešení - buď propájet nebo nové origo
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“