Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od pásovec »

podle mě myslel něco jiného
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
reno_mt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 11.08.2010 11:12

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od reno_mt »

ja som tiez nasiel toto ....a pochopil som ze tam treba iba prerobit konektor .... za predpokladu ze na RJ dveri na 16 pinovom konektore chyba iba pin cislo 6 ....vlastne tie zrkadla mame vsetci ....prekladal mi to iba google tak som tiez zmateny :) ....skuste sa k tomu vyjadrit prosim ....linka je tu : http://www.passat3c.info/cms_neu/index.php?page=1092 ....a je tam nieco o autorskych pravach ak som ich porusil pridanim linky poprosim ju zmazat ....a ak bude mozne otazku zachovat ...dakujem

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od cernytdi »

pro lidi co maji zklapeci zrcatka je to jednodusi dodelat musi jen koupit motorek na zrcatko z G6 asi 70 eur protoze vsechny jednotky dveri co umi sklapet zrcatka umi taky memori chybi proste jen ten motor v zrcatku.Samo ze se daj koupit zrcatka primo z pasatu ale ta cena jenom motor z G6 je nejlevnejsi moznost .

Pro lidi co nemaj zklapeci zrcatka je to samo trochu drasi musi se koupit jednotky dveri a ten motorek do zrcatka .

Uživatelský avatar
mynick
Pilot
Pilot
Příspěvky: 866
Registrován: 14.04.2013 13:49

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od mynick »

Páni, aka je plnka na pravom /spolujazdec/ spataku z B6? 15pinov? Alebo?

BTW. mam G5 bez pamat. sedacky a spatak sa mi naklapa pri "R". Teraz mi doma pribudol 15pin takze jeden spatak podoprujuci "R" funkciu bude na predaj :)

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Sklopenie praveho zrkadla pri spiatočke

Příspěvek od Ergo »

Ano, spolujezdec 15pinů = full.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“