R5 Automat. převodovka cukání a rána při podřazení

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
LuboR5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 790
Registrován: 15.01.2009 09:28
Bydliště: okr. Karviná

Re: R5 Automat. převodovka cukání a rána při podřazení

Příspěvek od LuboR5 »

já si myslím že to odchází díky tomu že se nemění olej . olej nějak zhoustne a začne se to tam přidírat a potom přestane fungovat uplně nebo špatně .

erico
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 01.11.2008 12:59

Re: R5 Automat. převodovka cukání a rána při podřazení

Příspěvek od erico »

jj si tez myslim....ale znam spoustu co nemenily a vse v poradku, proste jak se trefi tak to je, ale prevence je lepsi nez cekat co bude....

Uživatelský avatar
xxxlinux
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 19.12.2009 20:48
Bydliště: Sekerské Chalupy
Kontaktovat uživatele:

Re: R5 Automat. převodovka cukání a rána při podřazení

Příspěvek od xxxlinux »

Tak už mám taky opraveno, cena cca. 60.000,- včetně nový šoupátkový skříně a kompletní repase převodovky + nový měnič. Oproti stavu před opravou se to nedá srovnat, konečně jezdí jak má:)

Uživatelský avatar
lubomt
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 14.12.2010 19:49
Bydliště: Martin, Sk

Re: R5 Automat. převodovka cukání a rána při podřazení

Příspěvek od lubomt »

chalani, tieto prvodovky robime v Martine bezne, dal som vam foto, kto nevie ako tento drobcek vypada.Tieto AISIN prevodovky sa davaju aj do Audi Q7 a do Porsche Cayene.Najprv sa urobi diagnostika, po nej sa urcuje co dalej. Zvycajne kope pri podradovani z 5 do 4, ale aj inde.Je to vzdy supatkova skrinka, niekedy aj hydromenic, ale ked je vadny hydromenic otvara sa aj prevodovka kvoli bordelu z menica. Ta supatkova skrinka stoji cez 1.000eur, konvertor 400e, alo samozrejme zalezia ceny od motorizacie... Je to nemenenim oleja, no co uz, japonec je nachylny....Robime to do 2-3dni... Kto nevie ako to ma poriadne jazdit ten si nevie ani predstavit ako sa to zlepsi
Přílohy
26082010034-1.jpg
Renovácie a opravy automatických prevodoviek všetky značky, vzduch.vankúše. Výmeny prevodoviek na aute, profesionálna diagnostika všetky typy áut. Príbovce 25 lubomt1@gmail.com , 00421908777779

Uživatelský avatar
lubomt
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 14.12.2010 19:49
Bydliště: Martin, Sk

Re: R5 Automat. převodovka cukání a rána při podřazení

Příspěvek od lubomt »

xxxlinux píše:Ještě jeden dotaz, dá se převodovka vyměnit za jinej typ mám GZH a zajímalo by mě jestli bych tam napasoval HAN. Díky:)
Menit ich nemozes. GZH sa robila r.2003 az 2004 a HAN r.2003 az 2006. SU ine, aj elektricky. Ale uz mas aj tak po probleme.
Inak uz sa mi aj stalo,ze som dal novu supatkovu a posr...la sa po 100km, ale zaruka je tam 2roky....
Renovácie a opravy automatických prevodoviek všetky značky, vzduch.vankúše. Výmeny prevodoviek na aute, profesionálna diagnostika všetky typy áut. Príbovce 25 lubomt1@gmail.com , 00421908777779

FALKO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.08.2010 16:57

Re: R5 Automat. převodovka cukání a rána při podřazení

Příspěvek od FALKO »

Tak mám opravenou převodovku repas měniče,repas rozvaděče,nové lamely,ted řadí super

klo55
Řidič
Řidič
Příspěvky: 153
Registrován: 04.09.2011 12:10

Re: R5 Automat. převodovka cukání a rána při podřazení

Příspěvek od klo55 »

Ja mel stejnej problem,pri prudke akceleraci kdyz si podradila z 5 na 4 rana jako prase.Zajel jsem do servisu at na to mrknou.V prevodovce chybely asi dva litry oleje,po doliti zacla radit jak ma a muzu ji nalozit jak chci.

sergej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 13.05.2011 21:41

Re: R5 Automat. převodovka cukání a rána při podřazení

Příspěvek od sergej »

zdravim kluky....to co pisete pane ze slovenska to se mi presne delo na mem r.v. 08...po ujeti 17 000 km od novoty zaclo auto pri podrazovani s 5 na 4 rychl.stupen cukat...ne vzdy..jen nekdy....vzdy to tak cuklo ten prechod...ale pouze u podrazovani dolu ze 5 na 4 stupen....jinak vse OK....jelikoz jsem mel auto jeste v zaruce ktere jsem bral v Ostrave u helera tak jsem jim to dal ....auto si nechali a po par dnech mi rekli ze nic tomu neni ze to nedela...asi ze si vymyslim...tak to slo asi 3 krat ....vzdy udelali udajne diagnostiku a ze je vse v poradku...delalo to porad....ne vzdy ale delalo.... uz jsem mel zlost ze nemaji zajem nic resit...nakonec jsem vzal toho technika a jezdil jsem s nim tak¨dlouho az to zase zaclo delat a on sam to citel ten prechod ....uznal ze to skutecne dela a delat to nema....auto si vzali..vymenili olej a auto mi vratili.....udajne tam neco prenastavili a prehrali...nevim..oni ti zebraci vam tez nic nereknou... :) ..udajne tam byl nekdo s nemecka se na to podivat...ale tomu se treba neda verit...nevim...no auto jsem vice nemel jak mel...cos me stvalo pri placeni lizingu ze platim a nejezdim...vymena prevodovky udajne 100 000 a to se jim do toho nechce...no situace je takova ze proste auto mam...sem tam to udela ale uz to neresim protoze jsou to kur.. jak si jdete auto koupit tak to by vam do prd... vlezli a jak dojedete na opravu v zaruce tak delaji vse proto jen aby vas odbyli...tohle je ma skusenost....mejte se pekne a uzivejte snehu s pohonem vsech kol..tet to vyuzijeme....sergej..

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: R5 Automat. převodovka cukání a rána při podřazení

Příspěvek od GeneHawkins »

Sergej: Enter je vpravo dole.

Přečetl to někdo?

Odpovědět

Zpět na „Touareg“