Sytič polo 1.4 rv1997

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
golfik69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Sytič polo 1.4 rv1997

Příspěvek od golfik69 »

Ahoj hoši,mužete mi někdo popsat kde se nachází sytič a jak na jeho opravu?Díky

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Sytič polo 1.4 rv1997

Příspěvek od Martin. D »

Sytič jako takový není...jednotka při studeném startu zvedne otáčky (přidá plyn) a tím udrží motor v chodu. Pokud ti kolísají otáčky a motor zhasíná tak zkusit vyčistit škrtící klapku a udělat základní nastavení, popřípadě zkontrolovat čidlo teploty chlad. kapaliny. Tohle se ale řeší u nás v sekci Polo kdyby si hledal....

Uživatelský avatar
golfik69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič polo 1.4 rv1997

Příspěvek od golfik69 »

Martin. D píše:Sytič jako takový není...jednotka při studeném startu zvedne otáčky (přidá plyn) a tím udrží motor v chodu. Pokud ti kolísají otáčky a motor zhasíná tak zkusit vyčistit škrtící klapku a udělat základní nastavení, popřípadě zkontrolovat čidlo teploty chlad. kapaliny. Tohle se ale řeší u nás v sekci Polo kdyby si hledal....
Ahoj,asi jsem to špatně napsal))mě to špatně startuje jen za studena,tak sem přemýšlel že to muže být spojené s čidlem teploty a tím pádem i sytičem,když je to teple tak startuje normálně.Ahoj

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Sytič polo 1.4 rv1997

Příspěvek od Martin. D »

Jak špatně startuje? Nastartuješ, zakolísaj otáčky a motor zhasne... Jinak udělej to co jsem psal výše a uvidíš co to udělá.

Uživatelský avatar
golfik69
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič polo 1.4 rv1997

Příspěvek od golfik69 »

Martin. D píše:Jak špatně startuje? Nastartuješ, zakolísaj otáčky a motor zhasne... Jinak udělej to co jsem psal výše a uvidíš co to udělá.
Tak bylo v háji čidlo teploty vody,nesepnul sytič a proto jsem nemohl nastartovat když byla zima,vše vyřešeno.Díky za typa a rady.Ahoj

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“