úprava polodotu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava polodotu

Příspěvek od tornado1 »

no tak už kvůli té kontrolce bagu například.. jestli někdo jezdí s vypnutou kontrolkou bagu tak to není zrovna nejlepší... a kdyby jsi měl ESP? absolutně nechápu tvoji odpověd, zřejmě ti nevadí že ti polovina věcí nějde... někomu by to třeba vadilo.. zobrazování otevření dveří ti taky nejde... prostě ti jde polovina věcí a ty to mu říkáš že to "jde"
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
nemitom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Telč / Batelov
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava polodotu

Příspěvek od nemitom »

ESP nemam, ABS funguje, Begy sice nejde kontrolka ale to nezanamená že nejdou, kontrolka otevření dveří funguje, nevím co by ještě nefungovalo... komlet polodot jede takže ta polovina věcí co říkáš je jen indikace begu... :lol: pokud bych ji chtěl je to o víměně begovky za canou...
a proč moje odpověď no protože říkáš že to nejde... a proč jen tak technicky není nejlepší jezdit se zhaslo kontrolkou??

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava polodotu

Příspěvek od tornado1 »

u mně to jde pouze tehdy když VSECHNO funguje! samozřejmě že se dá vyměnit jednotka airbagu, ale to je další věc navíc.. většina lidí se ptá jestli to jde kus za kus a to prostě NEJDE
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
nemitom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Telč / Batelov
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava polodotu

Příspěvek od nemitom »

dobře tak ale pokud se někdo zeptá tebe řekneš mu že to "nejde" když se zeptá mě řeknu mu jo "jde to ale..." která informace je cenější??

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava polodotu

Příspěvek od tornado1 »

ta že to nejde tak jednoduše jak ty si myslíš
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
nemitom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Telč / Batelov
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava polodotu

Příspěvek od nemitom »

nevím co si tím měl na mysli? jako že nevím co obnáší ta výměna?

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: úprava polodotu

Příspěvek od vtuni »

přestante se tady dohadovat kdo to má promazávat..bud přispívejte nějakejma přínosnejma info k tématu nebo se dohadujte na facebooku..

verdikt všechno jde.. když se chce.. je to jen o ochotě to podstoupit...

takže - technicky to možný je zprovoznit
náročnější je to zprovoznit to tak aby všechno funogvalo..

tak a ted se dohadujte úplně o něčem jiným :arrow: co všechno se musí udělat aby fungovalo to či ono....a kolik to stojí..
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
nemitom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Telč / Batelov
Kontaktovat uživatele:

Re: úprava polodotu

Příspěvek od nemitom »

nechci se dohadovat, takže pokud dáte can budíky do necan auta:
co pujde:
rychloměr, otáčkoměr, palivoměr, teplota, směrovky, indikace ruč. brzdy a všechno tohle smetí....
polodot, všechny udaje*, funguje i kontrolka otevření dveří u řidiče (já na budíkách jinou nemám)
fungují samozřejmě i chybové hlašky polodotu(voda, olej, otevřené dveře, zatažená ručka, atd. chyba begu se mamo nezobrazí bez výměny jednotky)

za předpokladu že v autě byly budíky alespoň s MFA (kuli páčce) jinak nejde přepínat...
*nemusela by jít vnější teplota opět pokud nebylo MFA nebo climatronik

co nejde bez dalších úprav:
kontrolka bagu (výměna jednotky cca 1tkč, natažení Can vedení uprava konektoru jednotky)
kontrolka tempomatu (výměna motorové jednotky(cca 1tkč) za canovou opět can vedení jiný konektor)
- ta ale zase není na všech budíkách...

budíky lze použít z octavky1, passata B5 a B5.5, golfa, bory stačí použít sklo z předchozích... podsvícením a polepama se samozřejmě liší ale s trochou sikovnosti to všechno sedne (passat má kontrolku na dalkové a směrovky takovej plastovej hajzlik golf, bora, škodovka, to má na polepu)

další problem který může nastat je v immu, mužou být ruzné verze a pak nepujdou spárovat klíče... předpokládám když někdo bude dávat polodot tak i s dojezdem takže immo3 takže nové chipy do klíčů (120kč za kus)

potom už jen nakodovat, přispůsobyt immo, řj motoru, popř. vypnutí bag kontrolky,

co za kabely? KKL(hex-can) a VagCommander

doufám že jsem na nic nezapoměl.....

edit: zapoměl jsem na ty espčka jelikož jsem to neřešil nevím co přesně to obnáší ale bude to výměna jednotky, možná nebudou sedět trubky a zase natažení canu...
a to nejduležitější i když zhasnete kotrolku begu budou funkční! ale nebude vidět porucha:(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“