MFD navi

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: MFD navi

Příspěvek od hasmen »

DUB57 píše:Hasmene to se jeho netýká.On má B5.5 dle motoru a u těch to funguje.Ty máš B5 tipuji tak 1998 a u těch toto comfortní kódování není.To přišlo někdy 2001.Ty si musíš u svýho auta vždy po připojení baterie zadat kód.
Právě že vždy ne... Jinak je mi to celkem jedno,mám origo rádio a kartičku s kódem - jde jenom o to,kdy si pro ten kód musím "dojít" :mrgreen:
PS.Příště prosím toho hasmena s malým... není to mé jméno,ale povolání :wink:

DUB57
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 08.02.2011 08:18
Bydliště: Karlovy Vary

Re: MFD navi

Příspěvek od DUB57 »

Tak promiň.Nechával jsem jednou gammu odkodovat za 300 kč.Ale pokud on má rádio s výroby,tak by mu měly říct kód zdarma(tak je to psané i v návodě k rádiu,že mu to VW zjistí zdarma).
VW Passat variant 1.9 TDI 96 KW 2003,VW Polo variant 1.9 SDI 1999,škoda 440 spartak 1957

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: MFD navi

Příspěvek od hasmen »

DUB57 píše:Tak promiň.Nechával jsem jednou gammu odkodovat za 300 kč.Ale pokud on má rádio s výroby,tak by mu měly říct kód zdarma(tak je to psané i v návodě k rádiu,že mu to VW zjistí zdarma).
Zrovna včera jsem měl Gammu vyndanou a pak to po mě chtělo kód... Ten mám napsanej na origoš kartičce,takže v pohodě.Za tu chvíli už ho znám zpaměti :mrgreen: Jestli mu řeknou kód grátis,tim líp ...

DUB57
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 08.02.2011 08:18
Bydliště: Karlovy Vary

Re: MFD navi

Příspěvek od DUB57 »

Pořád to tu píšu.Pokud je tam origo rádio jak ho tam daly ve výrobě,tak mu ho řeknou zdarma.Jestly si ho tam dodal potom od někoho,tak to je něco jiného-budou chtít zaplatit asi 500kč.Já jsem ve svým autě zkoušel dvě gammy a jednu betu u kterých jsem poprvé musel zadat kód.Po dalším odpojení a znovu připojení už to kódy nechce,protože už jsou zapamatovány v paměti řídící jednotky.Toto takzv.komfortní kódování platí pro modely od r.v 11/2000.hasmene bez urážky, u tvého auta je naprosto normální,že to po tobě chce kód.
VW Passat variant 1.9 TDI 96 KW 2003,VW Polo variant 1.9 SDI 1999,škoda 440 spartak 1957

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD navi

Příspěvek od napster »

mam taky gammu jinou a neměl jsem kod. v Auto Enge mi to řekl technik zadarmo. teď pokud odpojim radio a zase zapojim,nebo když vyndam baterku a zandam,tak to po mě chce PIN. mam 3BG 2002
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD navi

Příspěvek od charlie77 »

hasmen: Kdyz je radio z vyroby, tak se nemusi zadavat kod v pripade, ze radio pripojis, zapnes klicek a az potom pustis radio. Kdyz nejdriv pustis radio a az potom zapnes zapalovani, tak musis zadat kod ;)

DUB57
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 08.02.2011 08:18
Bydliště: Karlovy Vary

Re: MFD navi

Příspěvek od DUB57 »

Asi tak
VW Passat variant 1.9 TDI 96 KW 2003,VW Polo variant 1.9 SDI 1999,škoda 440 spartak 1957

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: MFD navi

Příspěvek od hasmen »

charlie77 píše:hasmen: Kdyz je radio z vyroby, tak se nemusi zadavat kod v pripade, ze radio pripojis, zapnes klicek a az potom pustis radio. Kdyz nejdriv pustis radio a az potom zapnes zapalovani, tak musis zadat kod ;)
Aha,tak je to tedy... díky za vysvětlení,teď už to chápu :wink: :good:

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: MFD navi

Příspěvek od hasmen »

DUB57 píše:Asi tak
Stejná odpověď jako charliemu :wink: :good:

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD navi

Příspěvek od charlie77 »

hasmen píše:
charlie77 píše:hasmen: Kdyz je radio z vyroby, tak se nemusi zadavat kod v pripade, ze radio pripojis, zapnes klicek a az potom pustis radio. Kdyz nejdriv pustis radio a az potom zapnes zapalovani, tak musis zadat kod ;)
Aha,tak je to tedy... díky za vysvětlení,teď už to chápu :wink: :good:
:drinks: od toho je tu forum, aby jsme pokecali a vysvetlili si to

Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

Re: MFD navi

Příspěvek od castiello »

Kluci... a když sem si navi dorobil sám, jak udělat to, aby mi zas fungoval ten kód skrz zapnutej klíček? Na doráběný gammě jsem to tak měl a na navi se mi to taky hodí... Teď jsem ji celou vyndaval kvuli tomu že sem vyměnil baterku a sklouzla mi svorka ze záložního zdroje... Nebaví mě to :)
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

DUB57
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 08.02.2011 08:18
Bydliště: Karlovy Vary

Re: MFD navi

Příspěvek od DUB57 »

Moje řídící jednotka zná tři rádia.U tebe by to mělo také fungovat i u té navi pokud je to VW navi.
VW Passat variant 1.9 TDI 96 KW 2003,VW Polo variant 1.9 SDI 1999,škoda 440 spartak 1957

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: MFD navi

Příspěvek od jirkaR »

potřebuji poradit ,protože tomuhle moc nehovím
chci si pořídit MFD1 Navi
na co si dát pozor?
má to cenu kupovat bez pinu?
umí to češtinu?
co všechno to přehrává za formáty?
je to klasická navigace?
co mapy?
a nebo si pořídit MFD 2 ? ,ale dostanu jíi do b5 ?
jak složité je zapojit
rámeček a 2 din kastlík je samozřejmostí
děkuji za odpověĎ
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: MFD navi

Příspěvek od tornado1 »

pin není problém vyčíst, čeština není origo v žádné - pokud ji tam někdo nenahrál - nahrát není problém, nepřehrává to žádné formáty - slot na cd je jen pro mapové podklady, mapy není problém dodat - stále se aktualiizují - jednou ročně.. zapojit to není problém
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: MFD navi

Příspěvek od jirkaR »

tornado1 píše:pin není problém vyčíst, čeština není origo v žádné - pokud ji tam někdo nenahrál - nahrát není problém, nepřehrává to žádné formáty - slot na cd je jen pro mapové podklady, mapy není problém dodat - stále se aktualiizují - jednou ročně.. zapojit to není problém
děkuji za odpověd ,tak proto je potřeba k tomu cd changer
to jsem nevěděl
díky !!
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“