Golf IV par dotazů

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
bushak87
Člen klubu
Příspěvky: 136
Registrován: 09.04.2009 10:18
Bydliště: Ostrava

Golf IV par dotazů

Příspěvek od bushak87 »

Ahoj kluci. chtěl bych se zeptat co je třeba všechno koupit když mám origo přední světla bez mlhy a teď jsem koupil světla s mlhou. Je mi jasné že přepínač světel. Ale co dál? vůbec se v elektrice nevyznám. Je mi jasné že nějaký propojovací kablík nebo něco ale dál nevím. Bude třeba rozebírat i palubovku kvůli toho?

A jakou barvou natíráte brzdiče, aby se nesloupala a něco vydržela?

A ještě jedna otázka. Vyměnil jsem brzdy - kotouče a desky a příjde mi že brzdí slaběji a přitom to jsou originály. Přitom zavzdušněné nejsou, brzdovky je dost a každé kolo bylo tak 10x prošlapnuté. Nevíte prosím, čím to může být? Díky moc.
VW = Everything what you need :)))

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: Golf IV par dotazů

Příspěvek od HANZ500 »

K těm brzdám je potřeba když jsou uplně nový je trošku obrzdit po cca 100km by to mělo bejt v pohodě ;)
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
bushak87
Člen klubu
Příspěvky: 136
Registrován: 09.04.2009 10:18
Bydliště: Ostrava

Re: Golf IV par dotazů

Příspěvek od bushak87 »

právě že už na nich něco mám najeto. a šoklo mě i to že když do toho sedl někdo jiný tak řekl že to slabě brzdí a já si s tím nevím rady :(((
VW = Everything what you need :)))

Uživatelský avatar
Blazin22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 23.08.2010 16:51
Bydliště: Nový Jičín

Re: Golf IV par dotazů

Příspěvek od Blazin22 »

Neboj, sedne si to !! :D Dělal jsem to na své GIV a taky se mi zdálo, že to nechce brzdit ! po čase mi stačilo na to položit nohu a stál jsem na místě !

Uživatelský avatar
Blazin22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 23.08.2010 16:51
Bydliště: Nový Jičín

Re: Golf IV par dotazů

Příspěvek od Blazin22 »

Když už jsme u těch rad ! nevíte jak se dostat do GIV bez klíče ??? :lol: bo mám zaslepené zámky! zadní kufrový zámek mi nesedí ke klíči a na dálkači funguje jen zamykání dveří a kufru ! tlačítko odemykání nedělá nic ! myslím si že to je klíčem ! jen nevím jestli to může byt třebas komfortní jednotkou ! Stejně se tam potřebuju dostat, takže kyby měl někdo nápad tak sem s ním ! krom cihly a šutru to zkoušet nehodlám :D

tomkadr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 16.05.2009 09:17

Re: Golf IV par dotazů

Příspěvek od tomkadr »

Zdar. Ohledně tý barvy na brzdiče. Já sem použil červenej MOTIP TUNING LINE Brake Caliper Spray. Už je to asi 3 roky a zatím drží.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“