Pocukava pri zatizeni 1.8 T ARZ

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
DSHSJS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 23.11.2008 20:31
Bydliště: Rokycany

Pocukava pri zatizeni 1.8 T ARZ

Příspěvek od DSHSJS »

Chlapi nevite nekdo co by to mohlo delat na motoru 1.8 T kod.Motoru-ARZ,
kdyz jedu a chci pridat zacne pocukavat a nechce se nu do otacek.Kdyz se to konecne dostane do otacek tak pak leti normalne,obcas pri vyrazeni to chcipne.Na volnobeh to bezi normalne jen nekdy poklesnou otacky.
Zitra to budu delat tak jestli nevite na co se zamerit.VAG mam 10,6 tak neni problem to napichnout atd.....
Diky :wink:
,,Schneider Motors"

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Pocukava pri zatizeni 1.8 T ARZ

Příspěvek od GOLFÁK »

Může to bejt spousta vecí. Mě to třeba dělal zapalovací modul. Do 2500 ot. To škubalo jakmile se dostal nad tak to jelo normálně. Ale nejdřív bych počkal co napíše Vag, pak budeš chytřejší.

Uživatelský avatar
R@ZOR
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1231
Registrován: 27.12.2007 10:52
Bydliště: Kousek od ČB
Kontaktovat uživatele:

Re: Pocukava pri zatizeni 1.8 T ARZ

Příspěvek od R@ZOR »

Urcite vag ;-) Muze to bejt fakt hafo veci, pres palivovou soustavu, zapalovani, svicky, lambda, netesnosti atd..
Taky koukni na hadicku co vede ze sani k regulatoru tlaku paliva. Origo je tam gumova s takovym opletem ktera po tech letech rada praska a pres ten oplet to neni moc videt.. Tak je lepsi tam dat nejakou lepsi. ;-)
GIV GTI 1.8T, LPG, 180hp, 6q, 17" SPEEDLINE, brzdy RS
GVI GTD 2.0TDI, 170hp.

Uživatelský avatar
rombo
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1947
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pocukava pri zatizeni 1.8 T ARZ

Příspěvek od rombo »

cívky dělávají dobrej binec ale dají se změřit voltmetrem a to mezi pinem 2 a 3 (ty prostřední) a musí mít hodnotu 370-410 Ohmů při 20°C.. Když jsem je teď měřil v cca. -5°C tak mi ukazovaly hodnotu mezi 390-392 Ohm všechny ;).. pak bych vyčistil klapku+nastavení a hlavně udělal LOG přes VAG pač z toho se dá vyčíst spousta věcí

Uživatelský avatar
DSHSJS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 23.11.2008 20:31
Bydliště: Rokycany

Re: Pocukava pri zatizeni 1.8 T ARZ

Příspěvek od DSHSJS »

Tak auto prestalo uplne ject.Na vagu nic.Zadny chyby ani nic jinyho vse v norme! :evil: V merenych hodnotach taky OK.Klapka vycistena a zakladni nastaveni udelane. Pri teplim motoru to slo pri pomalem seslapnuti dobre,ale pri rychlem seslapnuti se mu porad nechce a dusi se.....
Za studena to chytne krasne bezi cca 10sekund a jako by se to uleje a chcipne..........,na reakci plynu to chcipne hned.Ve valcich je citit nespaleny benzin a svicky jsou uplne cerne...... Takze pokracuju..... :(
,,Schneider Motors"

Uživatelský avatar
Kobrik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 28.01.2011 19:31
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: Pocukava pri zatizeni 1.8 T ARZ

Příspěvek od Kobrik »

DSHSJS - když to tak po tobě čtu, tak se s tím v podstatě ztotožňuji na svém AGU. Už mě to začíná docela s..t. Klidně měsíc jezdím naprosto v pohodě a z ničeho nic to začne škubat. Při sešlápnutí plynu se to zadusí, jakoby nešel benzín. Pustím plyn OK, sešlápnu, spomaluju a do toho to ještě kucká. Vypnu motor, nastartuju a zase třeba měsíc jezdím normálně. Bohužel se to stupňuje a je to teď čím dál častější. Dělá to za tepla i za tepla a i na LPG, takže u mě palivová soustava snad OK. Zhruba před týdnem jsem v těch mrazech vůbec nenastartoval. Prošli jsme kde co a nakonec to byly vadné všechny 4 svíčky (NKG PRF6Q)! Najeto na nich sotva 6k a půl roku staré! Myslel jsem, že jsem problém vyřešil. Dočasně jsem tam dal neorigo Boshky, které mi před výměnou šlapaly, ale zlobí to pořád. Mimochodem, nevíte někdo, jak můžou odejít všechny svíčky? To přece není samo sebou! Že by LPG? Nejhorší je, že po vypnutí motoru je vše zase OK. To se pak blbě hledá. Samozřejmě VAG mlčí.
Škoda Octavia 1.8T AGU + chip Sportmotor + LPG BRC

Uživatelský avatar
DSHSJS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 23.11.2008 20:31
Bydliště: Rokycany

Re: Pocukava pri zatizeni 1.8 T ARZ

Příspěvek od DSHSJS »

Tak hotovo.Auto jezdi! :)
Po informaci od majitele ze natankoval na ONU jsem vycistil nadrz,palivovou soustavu atd.....Svicky v haji (ke vsemu tam byli nejaky co tam nemaji byt),vycistit vstriky,klapka vycistena-zakl nastaveni,smazani vsecho co tam za tu dobu naskakalo a jezdi.Uffff! A to se vyplati kvuli levnejsimu benzinu.... :baseball:
,,Schneider Motors"

Uživatelský avatar
Kobrik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 28.01.2011 19:31
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: Pocukava pri zatizeni 1.8 T ARZ

Příspěvek od Kobrik »

:good: Tak doufej, že to bylo tím :blush:
Škoda Octavia 1.8T AGU + chip Sportmotor + LPG BRC

Uživatelský avatar
DSHSJS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 23.11.2008 20:31
Bydliště: Rokycany

Re: Pocukava pri zatizeni 1.8 T ARZ

Příspěvek od DSHSJS »

Kobrik píše::good: Tak doufej, že to bylo tím :blush:
Jasny,byla to nejaka sracka naredena,podle toho to taky ve vnitr vypadalo! (svicky atd....) :fool:
,,Schneider Motors"

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“