centrál + lamičky > prosím nutně o pomoc !

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Niky...
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 20.11.2008 20:41
Bydliště: Malá Úpa
Kontaktovat uživatele:

centrál + lamičky > prosím nutně o pomoc !

Příspěvek od Niky... »

Ahoj,

dneska je den blázen...

přestalo mi fungovat dálkové odemykání tak jsem vyměnil baterku v klíči...tím to nebylo....chyba může být asi bud v přijímači nebo v ovládání....kde je prosím přijímač signálu z klíčku?

A druhá věc....

chtěl sem si vyměnit střešní lampičku, protože byla prasklá..tak jsem to všechno hezky vyndal ale ouha....třípolohový přepínač kterým se volí vyp/zap/a otevření dveří se najednou uvolnil a "cosi" z něj vylítlo a dopadlo to na tapecírunk střechy....

nemá někdo prosím nápad jak to dostat ven? Popřípadě návod na demontáž toho tapecu?
...bohužel sem však zapojil konektor zpátky na lampičku a od tý doby mi nesvítí ani jediná lampička na střeše ( přední panel, postranní na zadních sedačkach, i kufr). má to s tím spojitost? Co může být špatně? pojistky? všechny jsou zdravé a ještě ke všemu nevim jaká pojistka z nich by to mohla bejt...

poradtě co mam dělat :( jsem z toho dneska už docela vynervenej...


děkuju za každou radu !

Niky...
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 20.11.2008 20:41
Bydliště: Malá Úpa
Kontaktovat uživatele:

Re: centrál + lamičky > prosím nutně o pomoc !

Příspěvek od Niky... »

dodatečné zjištění - nefunguje ani komplet elektrika ve dveřích ( okna, otvírání nádrže a kufru) - bude pod jednou pojistkou nebo relem? :)

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: centrál + lamičky > prosím nutně o pomoc !

Příspěvek od Flico »

zacal bych pojistkou je to tusim jedna z tech malych
Naposledy upravil(a) Flico dne 22.02.2012 16:48, celkem upraveno 1 x.

Niky...
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 20.11.2008 20:41
Bydliště: Malá Úpa
Kontaktovat uživatele:

Re: centrál + lamičky > prosím nutně o pomoc !

Příspěvek od Niky... »

pokud je moje doměnka správná, tak vadnou pojistku poznám díky přerušenému drátku v ní ne? jestli jo, tak jsou všechby pojistky u řidiče OK :(

vitor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 04.10.2010 15:37
Bydliště: Olomouc, Skrbeň

Re: centrál + lamičky > prosím nutně o pomoc !

Příspěvek od vitor »

Ten vypínač se mě také rozpadl ale normálně jsem ho zase poskládal dohromady. Jen jsem si myslel že ta lampička je tam jen nacvaknutá tak jsem ji páčil ale ona je přišroubovaná. Jen jsem kousek odlomil ale není to vidět.

Uživatelský avatar
pepanos
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: centrál + lamičky > prosím nutně o pomoc !

Příspěvek od pepanos »

Niky... píše:dodatečné zjištění - nefunguje ani komplet elektrika ve dveřích ( okna, otvírání nádrže a kufru) - bude pod jednou pojistkou nebo relem? :)
pozice č.38 15A komfort.el. výbava- zrcatka,víčko,centrál,el okna,nebo č.6 5A ŘJ komfortky

Niky...
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 20.11.2008 20:41
Bydliště: Malá Úpa
Kontaktovat uživatele:

Re: centrál + lamičky > prosím nutně o pomoc !

Příspěvek od Niky... »

super ! díky za rady...byla to na ta pojistka, vypadala zdravá, ale nebyla....tak to by bylo....už jen ta dálka, ale to budu řešit servisem a diagnostikou....no taky bych si ji dal zpět dohromady...akorát mě ten kousek co mi odlítl, skončil někde nad hlavou řidiče pod tapecirem....takže... :(

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: centrál + lamičky > prosím nutně o pomoc !

Příspěvek od hasmen »

Zkusil bych sundat těsnění kolem dveří,tam by ses teoreticky pod tapec stropu dostat...Nevím,u pašíka jsem strop ještě nesundaval,jenom když jsem měnil anténu,tak tam postup mám vyzkoušenej :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“