mapy do velké navigace

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
m@jkldriver
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 11.07.2009 11:53

Re: mapy do velké navigace

Příspěvek od m@jkldriver »

...takze jak mam ted postupovat...?

stradiwari
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 20.02.2012 00:40

Re: mapy do velké navigace

Příspěvek od stradiwari »

Ahoj všem. jsem čerstvý majitel passáta r.v. 2003 má v sobě velkou navigaci MFD. Začal jsem to trestat podle těhto stránek http://blackbull.webz.cz/Navigace.html" onclick="window.open(this.href);return false; . Mám ale velky problém ve svém okoli najít vypalovačku, která by ty cédéčka vypálila čitelná pro moje MFD. vyzkoušel jsem už čtyři vypalovačky, všechny měli minimální zapis 4x ani z jedny mi to nevypadlo čitelny,nevim jestli na to má vliv typ media(používám verbatim) Proto jsem se rozhodl zde poptat, jestli by mi někdo zde fundovany za uplatu + poštovné nezaslal funkční mapy česke rep. ,transit evropy + česke menu a řeč navigace. Předem děkuji. Zdraví Stradi

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: mapy do velké navigace

Příspěvek od tornado1 »

mapy můžu poslat
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: mapy do velké navigace

Příspěvek od napster »

a pílíš to jako datový diskt,nebo jinak? mam odzkoušení vypálit obraz disku a funguje to.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

stradiwari
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 20.02.2012 00:40

Re: mapy do velké navigace

Příspěvek od stradiwari »

napster píše:a pílíš to jako datový diskt,nebo jinak? mam odzkoušení vypálit obraz disku a funguje to.
Pílím to přesně podle návodu na výše uvedenem odkazu ""Vypalit v programu cloneCD pomocí přiloženého protokolu Teleatlas.ccp""

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: mapy do velké navigace

Příspěvek od tornado1 »

češtinu můžu také udělat, ale pouze osobně
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“