Oprava MFD Navi...ovladani hlasitosti...hledam opravare

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Funstorm
Závodník
Závodník
Příspěvky: 538
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havlíčkův Brod

Oprava MFD Navi...ovladani hlasitosti...hledam opravare

Příspěvek od Funstorm »

zdravim...vic jak pred pul rokem jsem koupil od clena mates tdi barevnou navi MFD ale po zapojeni drzi hlasitost na urcity hodnote a na ovladani vubec nereaguje...byl jsem u dvouch mistnich opravaru a bylo me receno ze to opravit nelze...ackoli prodejce tvrdi ze ano...posilat zpet mu to nebudu uz podle stylu zabaleni kdyz mi prisla tak byla tak v 5x vetsi krabici bez zadneho vystlani...tudiz po ceste postou musel litat neuveritelnym stylem...takze shanim nekoho kdo by to dokazal opravit a za jakou cenu...diky
Fully loaded 3BG Exclusive

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Oprava MFD Navi...ovladani hlasitosti...hledam opravare

Příspěvek od 11mAjA11 »

Zavolej sem a uvidíš co Ti řekne ..
Pokud to ani on neumí tak to neopraví nikdo , nikoho lepšího neznám..

http://www.firmy-lide.cz/stanislav-biolek-1520688.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
castiello
Člen klubu
Příspěvky: 298
Registrován: 08.10.2010 23:53
Bydliště: Kolín

Re: Oprava MFD Navi...ovladani hlasitosti...hledam opravare

Příspěvek od castiello »

Čau, na jaký hodnotě ten zvuk drží??? stačí hrubě orientačně podle ucha...

Napiš mi kdyžtak SZ... Jestli je to to co si myslím, tak by se to řešit dalo... stalo se to i u té co mám já...
Elektroinstalace / datové sítě / kamerové + zabezpečovací systémy / IP telefony /
veřejné osvětlení / hlídání paliva strojů / PC servis / kancelářská technika / docházkové systémy

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“