oprava maxidotu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
kio
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 27.02.2012 18:50

oprava maxidotu

Příspěvek od kio »

ahojte. mohli by ste mi prosím niekto poradit, dat na niekoho kontakt kto opravuje maxidot? lepšie povedané kto máte skúsenost že vám to už niekto menil? mám passat 2001 highline 1,9tdi 96kw. nefunguje, je vyčiaraný, vo volkswagen servisu mi povedali že vymenia celé budíky, ale to mi príde úplne zbytočné. a v každom servisu z 3 mi povedali úplne iné ceny, nechápem teda na základe čoho tie ceny stanovujú. dík za pomoc

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava maxidotu

Příspěvek od napster »

http://auto.bazos.cz/inzerat/14157748/D ... t-Ford.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava maxidotu

Příspěvek od Buresmil »

nekde jsem videl ceny okolo 1000,- Vymenu (prepajet zvladne kazdej kdo trochu umi s pajkou - cca 10min prace na vyndanych budikach)
Kdo brzdí Ten prohrává.

kio
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 27.02.2012 18:50

Re: oprava maxidotu

Příspěvek od kio »

jj díky moc za reakcie a rady. skúsim zavolat na te inzerát a hádam sa nejak dohodneme. díky

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava maxidotu

Příspěvek od Buresmil »

kio píše:jj díky moc za reakcie a rady. skúsim zavolat na te inzerát a hádam sa nejak dohodneme. díky
Spis koukni po kodu toho LCD a to skus pohledat urcite nekde najdes treba na E-bay atd. uvidis ze pokud budes hledat neco najdes. Nebo se na to muzes vykaslat a koupit hned a usetris nekolik hodin hledani ale bude te to stat jendou tolik.
Kdo brzdí Ten prohrává.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“