Roztrhnute regulacne lanko v opierke sedacky.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Deex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 12.07.2009 21:45

Roztrhnute regulacne lanko v opierke sedacky.

Příspěvek od Deex »

Zdravim.Chcem sa spytat ci uz niekto opravoval ci menil lanko na regulovanie opierky chrbta,to co je v sedacke a ide do koliecka na boku sedacky,nemyslim sklon sedacky,ale cisto len na prisposobenie si vnutra opierky na chrbat.nefunguje mi to na vodicovej,kukol som dovnutra sedacky,a je roztrhnute.Ak vie niekto poradit ako to vymenit a kde to lanko ma byt v tej sedacke upevnene.Este eom to moc neskumal.Dik.

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Roztrhnute regulacne lanko v opierke sedacky.

Příspěvek od wrot »

Deex píše:Zdravim.Chcem sa spytat ci uz niekto opravoval ci menil lanko na regulovanie opierky chrbta,to co je v sedacke a ide do koliecka na boku sedacky,nemyslim sklon sedacky,ale cisto len na prisposobenie si vnutra opierky na chrbat.nefunguje mi to na vodicovej,kukol som dovnutra sedacky,a je roztrhnute.Ak vie niekto poradit ako to vymenit a kde to lanko ma byt v tej sedacke upevnene.Este eom to moc neskumal.Dik.
ahoj ja to dělal jde to budeš muset odmontovat to nastavovací kolečko a pak záleží kde to ruplo mně se utrhlo to olůvko tak jsem tam dal z čokolády na elektryku ten měděnej kousek s dvěma šroubky a pořádně utáhnout ,pokud ti prasklo někde uprostřed tak nějakou spojku na lanka,

Deex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 12.07.2009 21:45

Re: Roztrhnute regulacne lanko v opierke sedacky.

Příspěvek od Deex »

cau,mam ho roztrhnute v operadle niekde hore,a neviem kam ho zapojit,keby to bolo pri kolecku,tak uz by som si to spravil cokoladkou tiez,len neviem kde ma byt uchytene v operadle.

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Roztrhnute regulacne lanko v opierke sedacky.

Příspěvek od wrot »

Deex píše:cau,mam ho roztrhnute v operadle niekde hore,a neviem kam ho zapojit,keby to bolo pri kolecku,tak uz by som si to spravil cokoladkou tiez,len neviem kde ma byt uchytene v operadle.
P1010064.JPG
P1010065.JPG
P1010066.JPG

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Roztrhnute regulacne lanko v opierke sedacky.

Příspěvek od wrot »

P1010067.JPG
ahoj posílám fotky to mechanismu na záda,snad to bude jasné ,ty plasty jsou nacvaklé na těch lankách tak jen vycvaknout a pak zase nazpět.
držím palce

Deex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 12.07.2009 21:45

Re: Roztrhnute regulacne lanko v opierke sedacky.

Příspěvek od Deex »

Uz je mi to jasne,rozobral som to,mam to utrhnute v hornej casti,dal som tam svorku,ale nie je to moc dobre,lebo tym sa lanko skratilo a dost mi tlaci na chrbat teraz ten plast cez opierkuaj ked je upne na nule,tak som musel svorku zhodit.Da sa to lano objednat origo,pripadne poradi niekto aj cislo dielu z etky?

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Roztrhnute regulacne lanko v opierke sedacky.

Příspěvek od wrot »

Deex píše:Uz je mi to jasne,rozobral som to,mam to utrhnute v hornej casti,dal som tam svorku,ale nie je to moc dobre,lebo tym sa lanko skratilo a dost mi tlaci na chrbat teraz ten plast cez opierkuaj ked je upne na nule,tak som musel svorku zhodit.Da sa to lano objednat origo,pripadne poradi niekto aj cislo dielu z etky?
ahoj to netuším zda to jde objednat
a co si lanko koupit a v metráži a udělat možná bude nějaké podobné na kolo nebo nějaké motorky nebo někde na vrakči

hele ještě jedna možnost ,jak máš rád svého spolujezdce :pleasantry: prohodit ty lanka :yahoo:
koukám na etku a možná to bude 1J0881705Q a zde je napsane bederni opera cena 52 ECEK :oops: nebo 1J0898943 je tu napsané cituji :sada opravaren.prorohoz.drat. cena 16 E tak nevím co si objednat

Uživatelský avatar
Teea
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 406
Registrován: 21.06.2010 07:19
Bydliště: Karviná

Re: Roztrhnute regulacne lanko v opierke sedacky.

Příspěvek od Teea »

Ahoj.
Asi tam budu muset taky vlezt. Sice mi ovladani funguje ale stale mi v ni neco lupe. Chapu to dobre tak ze se tam da dostat jednoduse tak ze se jen odhrne ten molitan co tu bederku kryje ? Nebo je to jinak ?

Diky za info.

M.
Passat B5 variant 1,9Tdi 81Kw AFN, r.v. 1999, EGR off, Rear 3cm UP, AHD...
Obrázek

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Roztrhnute regulacne lanko v opierke sedacky.

Příspěvek od wrot »

Teea píše:Ahoj.
Asi tam budu muset taky vlezt. Sice mi ovladani funguje ale stale mi v ni neco lupe. Chapu to dobre tak ze se tam da dostat jednoduse tak ze se jen odhrne ten molitan co tu bederku kryje ? Nebo je to jinak ?

Diky za info.

M.
jj pod opěrkou zezadu jsou spojené takovou plastovou lištou a pak to vytáhneš jak tričko a jsi u mechanismu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“