Otevření vozidla s centrálním zamykáním - vybitá baterie

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
vidu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 03.02.2011 09:21

Otevření vozidla s centrálním zamykáním - vybitá baterie

Příspěvek od vidu »

Zdravím všechny a prosím o radu, pokud je to možné. Mám dotaz ohledně otevření vozidla s centrálním zamykáním, u kterého je totálně vybitá baterie. Tzn. nereaguje absolutně na nic, i po pokusu otevření klíčem se nic neděje a přední kapota nelze otevřít. Stalo se to známému na Fabii. Zajímalo by to i mne pokud by se to stalo i u mého 3Céčka, kde jsou zámky zaslepené. Alespoň jak se dostat na baterii :tongue: . Díky :thanks:
VW Passat 3C 1.9 TDI 77Kw 11/2006

myspulin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 25.02.2009 01:08

Re: Otevření vozidla s centrálním zamykáním - vybitá baterie

Příspěvek od myspulin »

3Céčko má u řidiče pod záslepkou klasickou vložku, jinak pokud nechceš vyrazit okýnko tak jedině nekam přivést proud, třeba zespodu na startér

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Otevření vozidla s centrálním zamykáním - vybitá baterie

Příspěvek od majrek001 »

a kufr třeba nejde klíčem odemknout? ale mělo by to jít otevřít i klíčem jde to trochu tíž ale mělo by to jít
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

vidu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 03.02.2011 09:21

Re: Otevření vozidla s centrálním zamykáním - vybitá baterie

Příspěvek od vidu »

U kufru není zámek vůbec, a pod záslepkou je sice zámek, ale v případě totálního vybití baterie je to taky marný. O startéru jsem taky přemýšlel :-) ale na ulici to jde na dvě dvěci i když každý pokus se počítá. Každopádně by mě zajímalo, jestli je to vůbec nějak možný - stát se to může komukoli a pak každá rada drahá. A právě nevím jak je to udělaný na tyhle případy. Jinak dík.
VW Passat 3C 1.9 TDI 77Kw 11/2006

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Otevření vozidla s centrálním zamykáním - vybitá baterie

Příspěvek od majrek001 »

proč by to bylo marný zámky mají i mechanickou vazbu pro otevření (např. když dojde k vybití baterie) sice otevřeš jen ty dveře kam strkáš klíč, ale k páce kapoty se dostaneš.. 3c má vložku pod krytkou a plastovou planžetu v klíči
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

vidu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 03.02.2011 09:21

Re: Otevření vozidla s centrálním zamykáním - vybitá baterie

Příspěvek od vidu »

majrek001 píše:proč by to bylo marný zámky mají i mechanickou vazbu pro otevření (např. když dojde k vybití baterie) sice otevřeš jen ty dveře kam strkáš klíč, ale k páce kapoty se dostaneš.. 3c má vložku pod krytkou a plastovou planžetu v klíči
No právě u 3C právě nevím, to právě pro případ nouze, ale u tý Fabie (poloviční VW :fool: ) to právě nejde, tam nereaguje vůbec nic, žádná zpětná vazba zámků nic, to je mi divný. Nedá se tam prostě dostat :cry:
VW Passat 3C 1.9 TDI 77Kw 11/2006

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Otevření vozidla s centrálním zamykáním - vybitá baterie

Příspěvek od lanasxxx »

Treba ja se vybiti baterie taky bojim,zamky mam mechanicky odpojeny....to udelal majitel predemnou.A brat cihlu se mi na to nechce:-) Ale kdyby bylo nejhur tak snad se k tomu starteru dostanu..,ale kdyz bych to na nej napojil,nebude chtit auto startovat?

myspulin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 25.02.2009 01:08

Re: Otevření vozidla s centrálním zamykáním - vybitá baterie

Příspěvek od myspulin »

lanasxxx píše:Treba ja se vybiti baterie taky bojim,zamky mam mechanicky odpojeny....to udelal majitel predemnou.A brat cihlu se mi na to nechce:-) Ale kdyby bylo nejhur tak snad se k tomu starteru dostanu..,ale kdyz bych to na nej napojil,nebude chtit auto startovat?
Nebude, plus připojíš na ten tlustý kabel co jde od baterie a minus kamkoli na kostru, bude to stačit abys dostal proud na baterku a centrál

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Otevření vozidla s centrálním zamykáním - vybitá baterie

Příspěvek od lanasxxx »

Dekuji:-))

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“