MDF 2 CD DX

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

jackkos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 11.02.2012 16:30
Bydliště: Plzen

Re: MDF 2 CD DX

Příspěvek od jackkos »

nepsal jsi, ze koncis konverzaci...ze tak blbe porad tlachas? uz jsem to snad psal...ty fakt neumis cist!!!
VW Passat 2.0l/103kw Sportline

mako666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.08.2010 10:14

Re: MDF 2 CD DX

Příspěvek od mako666 »

https://rapidshare.com/#!download|755l3 ... C3B238|0|0" onclick="window.open(this.href);return false;


https://rapidshare.com/#!download|763l3 ... 28B936|0|0" onclick="window.open(this.href);return false;

mako666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.08.2010 10:14

Re: MDF 2 CD DX

Příspěvek od mako666 »

http://www.uloz.to/xrDpEMu/teleatlas-pl ... 012-dx-zip" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Hack
Pilot
Pilot
Příspěvky: 722
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec (republica banana)

Re: MDF 2 CD DX

Příspěvek od Hack »

jackkos píše:bavim se o odblokovani ne odkodovani, prehrani software do cestiny...vse trvalo 10 min. a bez vyndani navi...ale mas pravdu, ze to mu nerozumi, jinak bych tu nehledal pomoc....a jestli sponzorujes provoz fora, tak asi vime, z ceho!!! Preji hezky vecer.
No,nedá mi to abych nezareagoval.Mám dojem,že je treba vyjasnit podstatu veci.Všichni co se zajímaji o věci jako je servis navigaci a radii (z tim souvisi i odkodovani,odblok obrazu za jizdy,cestiny atd) mají na to svý postupy,ktere mají uz nejak zmaknute a odskousene.Zalezi jak to kdo provadi a cim to provadi a jakou Ti da zaruku.Co by jsi delal,kdyby Ti ten znamy co Ti to delal za 10 min. řekl :No nejak se to nepovedlo navi je v kopru a tak si kup novou.Vsichni co do toho jdou si jsou vedomni toho,ze se nekdy staci aby jsi se na navi spatne podival a je problem.Jestli by Ti taky pak dokazal pomoct.Jestli nekde nekdo kdo nema ani paru o tom co vlastně flaschuje,nebo co prepisuje a stahne z netu nejaky CD z fake softem a mysli si že je to brnkačka a jednou nebo dvakrat se mu to povede a mysli si,ze je to machr tak to je na velkem omylu.
Milej zlatej,pak Ti bude dobry ten, ktery vo tom zase trochu pary ma.Ale ten na to musi mit vybaveni a to neco stoji.
Pajeci stanice na BGA technologii 80 papiru,programator 25 papiru,jen jedna patice pro naprogramovani BGA flash pameti 18 papiru,a to bych mohl pokracovat do nekonecna.Ale hlavne co si ale nikde nekoupi jsou zkusenosti a znalosti.
A Ty jsem musel nekde nazbirat a reknu Ti opravdu nejsem nejaka rychlokvaska co chce zbohatnout.Tak to jen na okraj.Jo a na to, ze jsi na foru od 11.2 tak jsi jeste mooc klubákum neporadil a uz kritizujes.Take si dopis z ktere prd..e republiky jsi.

jackkos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 11.02.2012 16:30
Bydliště: Plzen

Re: MDF 2 CD DX

Příspěvek od jackkos »

Jasne, ze mas pravdu, ale jak uz jsem psal, ze tomu moc nerozumim a proto jsem prisel jsem na forum...nepotrebuji nikoho kritizovat, jen me nastvalo jeho arogantni chovani! Nasli se tu i taci, kteri radi pomohli (a nechteli za to nic) slo mi jen o jeden link, kde si stahnu mapy, to je vse.
VW Passat 2.0l/103kw Sportline

Odpovědět

Zpět na „Navigace“