Vybijeni baterie = VYŘEŠENO

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

proficarcleaning
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 03.09.2011 10:20

Re: Vybijeni baterie

Příspěvek od proficarcleaning »

To jsem psal vysse, to davno mam opraveny ty dray ke komfotce, byly hodne zniceny.. :D

živočich
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1387
Registrován: 07.07.2009 22:33
Bydliště: Žďár nad Sázavou a kósek k tomu

Re: Vybijeni baterie

Příspěvek od živočich »

no a povedlo se to na 100%
Zdraví a sílu najdeš ve VW

proficarcleaning
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 03.09.2011 10:20

Re: Vybijeni baterie

Příspěvek od proficarcleaning »

Nepovodlo, stale je jeste nejaka zrada. ale sehnan kabel, soft a tisicihran na zamky,takze se bude pokracovat dal...

proficarcleaning
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 03.09.2011 10:20

Re: Vybijeni baterie

Příspěvek od proficarcleaning »

Tak dalsi postup hlasim. u ridice opraven microspinac na otevrene a zavrene dvere, ted svitej lampicky na nohy, ale stropni svetylka se nerozvitej, nevim proc. Opraveny dalsi kabely. ted je vse pruchozi. vsechny kabely jsem snad propipal. zacli jsme merit, nechali jsme auto skoro hodku a proud furt ne a ne dolu. kazdy opravenym dratkem jdem o malinko dolu. zbejval jeste kufr, tak jsme kufr zavreli,otevreli a proud ejhle nula,ale uplna nula, coz mi zase prijde divny.pri dalsim testu uz jsme nulu nedocili a je tam stale tech cca 250 mA, pak sjem zjistil,ze microspinac na otevrene kufrove dvere je v haji, ten nefunguje, je k nemu konektor s tremi pini, neslo by to nejak oblbnout. prisel jsem na to, kdyz pospojuju dva pini ze tri,tak se mi rozviti svetylko v kufru,ale ne pravidelne, zase jestli zamknu nebo nezamknu. zacinam mit podezreni na ten kufr? napada nekoho neco? jo a jeste jedna vec, uz jsme na pichly na vag, jedina ale sekce centralni zamykani nam se nechce nacist. ted nevim presnou chybu, ale neco jako ze to nekomunikuje.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Vybijeni baterie

Příspěvek od majkl1 »

Chyba komfortky nebo kabeláže k ní. Nejčastěji propíraný problém tady na foru. :P
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

proficarcleaning
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 03.09.2011 10:20

Re: Vybijeni baterie

Příspěvek od proficarcleaning »

Dobre, tak proc mi vag jenotku centralu nenapichne, vsechno funguje jen tohle ne. Kabelaz je dobra uz, to nevim kde bych znova hledal. k jednotce jsou vsechny kabely pruchozi... nehlede na to, ze ze se to sice probira na celym foru, ale jakej microspinac spina stropni svetylko? ten co je na zavreny a otevreny dvere? to by pak muselo sviti,kdyz svitej lampicky na nohy?

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Vybijeni baterie

Příspěvek od majkl1 »

Stropní světlo se zapíná nejenom mikrospínačem ve dveřích, ale i jinými "impulsy". Jak jsem už nejednou psal, světýlko pro nohy je napájeno z řj dveří, která dostane info od spínače. Stropní při otevření dveří - řj dostane info od spínače, pak teuto "zprávu" zašle komfortce a ta dle uloženého programu např. rozsvítí patřičné osvětlení (v závislosti na stavu přepínačů). Z toho ti vyjde, že chyba může být mimo jiné i v přepínači.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

proficarcleaning
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 03.09.2011 10:20

Re: Vybijeni baterie

Příspěvek od proficarcleaning »

Aha jasny. Dneska jsem zjistil jednu vec, v zamku kufrovych dverich je microspinac, co je na fotce. Ten druhy krouzek je misto kde je to nasunute. Dle meho tomu microspinaci neco chybi,pac jak je videt na fotce je takhle otevren a v tom zamku je bez funkce, pac na nej nic nedosahne. Ale kdyz ho zmacknu, tak zamknu cely auto( bez safe modu) ,kdyz zamknu jakoby po druhy, treti, ctvrty nebo to musim potrzet a pak teprve skoci safemode. Kdyz to takto mackam,tak je slyset,ze zamky porad lupou. Pokud odpojim dvere za ridicem a zamknute auto se timto spinacem snazim znova zamknout,tak uz zamky nelupou. a kdyz jsem auto takhle stale zamykal a odemykal,tak se nam asi 3x podarilo proud srazit na 10 mA. Nebude tedy chyba jen v kabelech? Microspinace z toho uz muzu vyradit ne? Jeste jedna vec, pokud zamknu auto tim microspinacem, tak jablotron auto neodemkne, houka to, blika to,ale neodemkne a nezalezi jestli to je v safemodu nebo ne. a posledni vec. kdyz auto zamknu jablotronem,tak mam hodnotu proudu 250mA a kdyz tim microspinacem tak 190mA.
Přílohy
IMAG0236.jpg

proficarcleaning
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 03.09.2011 10:20

Re: Vybijeni baterie = VYŘEŠENO

Příspěvek od proficarcleaning »

Tak vyreseno, sehnal se kabelovej svazek k jednotce, prehodil se a vse funguje, proud ukazuje nula az 20mA, coz je vice nez dobre.

Za to se objevil dalsi problem, po nastartovani se rozviti a blika kontrolka oleje.

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: Vybijeni baterie = VYŘEŠENO

Příspěvek od kmara »

Zdravim, mam asi hotovou baterku. Zamky zaslepeny nemam, ale nemuzu ani odemknout klicem. Co s tim mam delat?
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
Goodicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 362
Registrován: 27.09.2013 17:45
Bydliště: Vlčnov

Re: Vybijeni baterie = VYŘEŠENO

Příspěvek od Goodicek »

tak třeba skus si pujčit dat druhou baterku a uvidíš :)
EX- Feldari 1.3 BMM - Sporák
EX- Ford Transit VI, T350 - 92 kW - 2.4L Duratorq TDCi - DOFA

VW Passat Variant B5 - 85 kW - 1.9 TDI PD - ATJ
Ford Transit VII, T350 - 103 kW - 2.4L Duratorq TDCi - H9FB

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“