nesviti svetlo pri otevreni kufru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
dcq
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 23.08.2011 22:52

nesviti svetlo pri otevreni kufru

Příspěvek od dcq »

zdravim, nesviti mi svetlo pri otevreni kufru, mam na mysli primo to pro nakladni prostor. dival sem se na zarovku ale vypada vporadku. nevite cim by to mohlo byt, kde hledat problem? dik
vw prassat variant 1.9 TDi PD 85kw, AJM, 10/1999

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: nesviti svetlo pri otevreni kufru

Příspěvek od maku »

Pokud je zarovka OK a pojistka OK tak bude mikrospinas v zamku kufru bude K.O.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
dcq
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 23.08.2011 22:52

Re: nesviti svetlo pri otevreni kufru

Příspěvek od dcq »

maku píše:Pokud je zarovka OK a pojistka OK tak bude mikrospinas v zamku kufru bude K.O.
no 5vrata otviram normalne centralem ale klicem uz to nejde, je uplne v prdeli. k tomu ty vrata slusne reznou tak buh vi jestli tam nekde netece voda, takze to bude asi jak rikas.
vw prassat variant 1.9 TDi PD 85kw, AJM, 10/1999

Uživatelský avatar
DarkMaverick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 02.06.2011 20:31
Bydliště: Jižní Čechy, Milevsko

Re: nesviti svetlo pri otevreni kufru

Příspěvek od DarkMaverick »

100% spínač...mám to taky...a zámek mi též nefunguje....ale nemyslím, že je to mikrospínačem
VW Passat B6 2.0 FSI Highline Limo
dříve VW Passat B5 1.8T 20V 1998 Varoš, motor AEB

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: nesviti svetlo pri otevreni kufru

Příspěvek od hanisz »

me to taky dela uz od doby co mam auto ja (2roky) jeste sem se nedokopal to dat dokupy... dneska sem se hecnul a cele to rozebral. po odpojeni kabliku k zamku se na me vysypal zeleny prasek :) takze tam teklo.. vsechno sem vycistil ale stejne po zapojeni stale nic... rozebral jsem zamek az k mikrospinaci a tam bohuzel zavadu nepoznam. cvakat cvakal.. no takze musim koupit cely novy zamek .. da se sehnat uz za cca 426kc do zhruba promernych 500 kc .. zalezi kde... ja bych nejradeji nejdrive vyzkousel jestli to je vubec tim :)
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: nesviti svetlo pri otevreni kufru

Příspěvek od wrot »

hanisz píše:me to taky dela uz od doby co mam auto ja (2roky) jeste sem se nedokopal to dat dokupy... dneska sem se hecnul a cele to rozebral. po odpojeni kabliku k zamku se na me vysypal zeleny prasek :) takze tam teklo.. vsechno sem vycistil ale stejne po zapojeni stale nic... rozebral jsem zamek az k mikrospinaci a tam bohuzel zavadu nepoznam. cvakat cvakal.. no takze musim koupit cely novy zamek .. da se sehnat uz za cca 426kc do zhruba promernych 500 kc .. zalezi kde... ja bych nejradeji nejdrive vyzkousel jestli to je vubec tim :)
ahoj jde koupit mikrospinač samotnej a jen prohodit většinou se ušoupe ten čudlík někde to tu bylo popsané ,ja to řešil vloni ale muj problém byl v kabliku na kostru ten byl někde načatej tak jsem natahl novej ještě přidělal led osvětlení dvě kousek od sedaček a do stávajícího jsem dal také ledky a světlo jak ve dne
http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavo ... -zamku.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
tady je návod sice na dveře ale tem spinač je stejnej

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“