Vadný mikrospínač?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
byranovic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 12.02.2012 12:50

Vadný mikrospínač?

Příspěvek od byranovic »

Ahoj! Mám problém s LP dveřmi - když je otevřu nerozsvítí se kontrolka na palubní desce ani osvětlení interiéru (není zaznamenáno otevření dveří). V paměti závad byla tato chyba:

Kód: Vybrat vše

Číslo dílu řídícího modulu: 1C0 959 799 A  
  Komponent a/nebo - verze: 7W Komfortgerát HLO 0003
         Kódodvání softwaru: 
                   Kód opravny: 
       Dodatečná informace: 1C1959801   7W Tőrsteuer.FS KLO 0009
       Dodatečná informace: 1C1959802   7W Tőrsteuer.BF KLO 0009
1 Nalezeny chyby:
00928 - Zamykaci jednotka centralniho zamykani: strana ridice (F220)
        27-10 - nesmyslny signal - Sporadicky
Myslíte, že je to vadný mikrospínač, nebo žvejklé kabely? Co všechno bude potřeba vyměnit/opravit? Vím, že je toho tady hodně, ale chci se ujistit, předtím, než do toho začnu rejpat ;). Díky za odpovědi!
Obrázek

Uživatelský avatar
DarkMaverick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 02.06.2011 20:31
Bydliště: Jižní Čechy, Milevsko

Re: Vadný mikrospínač?

Příspěvek od DarkMaverick »

pokud je to mikrospínač a jsi šikovnej, tak si koupíš mirkospínač a sám si ho v zámku vyměníš, pokud to půjde... když by byl zámek monolitní blok, tak sehnat zámek a vyměnit zámek...pokud by to byl jak ty říkáš "žvejklej" kabel, tak zjistit kde a já bych to v tomto případě řešil přerušením vodiče v daném místě, spájel bych ho a stáhnul smršťovací bužírkou a mělo by to zase fungovat
VW Passat B6 2.0 FSI Highline Limo
dříve VW Passat B5 1.8T 20V 1998 Varoš, motor AEB

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Vadný mikrospínač?

Příspěvek od wrot »

byranovic píše:Ahoj! Mám problém s LP dveřmi - když je otevřu nerozsvítí se kontrolka na palubní desce ani osvětlení interiéru (není zaznamenáno otevření dveří). V paměti závad byla tato chyba:

Kód: Vybrat vše

Číslo dílu řídícího modulu: 1C0 959 799 A  
  Komponent a/nebo - verze: 7W Komfortgerát HLO 0003
         Kódodvání softwaru: 
                   Kód opravny: 
       Dodatečná informace: 1C1959801   7W Tőrsteuer.FS KLO 0009
       Dodatečná informace: 1C1959802   7W Tőrsteuer.BF KLO 0009
1 Nalezeny chyby:
00928 - Zamykaci jednotka centralniho zamykani: strana ridice (F220)
        27-10 - nesmyslny signal - Sporadicky
Myslíte, že je to vadný mikrospínač, nebo žvejklé kabely? Co všechno bude potřeba vyměnit/opravit? Vím, že je toho tady hodně, ale chci se ujistit, předtím, než do toho začnu rejpat ;). Díky za odpovědi!

kooukni tady je návod jak to opravit http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavo ... -zamku.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.tme.eu/cz/details/v4nct7/kon ... a-burgess/" onclick="window.open(this.href);return false;
nebo můžebejt načata kabeláž u komfortky

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vadný mikrospínač?

Příspěvek od hasmen »

DarkMaverick píše:pokud je to mikrospínač a jsi šikovnej, tak si koupíš mirkospínač a sám si ho v zámku vyměníš, pokud to půjde... když by byl zámek monolitní blok, tak sehnat zámek a vyměnit zámek...pokud by to byl jak ty říkáš "žvejklej" kabel, tak zjistit kde a já bych to v tomto případě řešil přerušením vodiče v daném místě, spájel bych ho a stáhnul smršťovací bužírkou a mělo by to zase fungovat
Já jsem mikrospínač o víkendu měnil a chvilku to jde,chvilku ne(světlo ve dveřích a SAFE kontrolka) Budu kupovat novej zámek,nemám na nějaký bastlení už náladu :mrgreen:

Uživatelský avatar
DarkMaverick
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 02.06.2011 20:31
Bydliště: Jižní Čechy, Milevsko

Re: Vadný mikrospínač?

Příspěvek od DarkMaverick »

hasmen píše:Já jsem mikrospínač o víkendu měnil a chvilku to jde,chvilku ne(světlo ve dveřích a SAFE kontrolka) Budu kupovat novej zámek,nemám na nějaký bastlení už náladu :mrgreen:
To víš...jsem elektrikář...tak mi kablík nedělá problémy... :good:
VW Passat B6 2.0 FSI Highline Limo
dříve VW Passat B5 1.8T 20V 1998 Varoš, motor AEB

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Vadný mikrospínač?

Příspěvek od wrot »

hasmen píše:
DarkMaverick píše:pokud je to mikrospínač a jsi šikovnej, tak si koupíš mirkospínač a sám si ho v zámku vyměníš, pokud to půjde... když by byl zámek monolitní blok, tak sehnat zámek a vyměnit zámek...pokud by to byl jak ty říkáš "žvejklej" kabel, tak zjistit kde a já bych to v tomto případě řešil přerušením vodiče v daném místě, spájel bych ho a stáhnul smršťovací bužírkou a mělo by to zase fungovat
Já jsem mikrospínač o víkendu měnil a chvilku to jde,chvilku ne(světlo ve dveřích a SAFE kontrolka) Budu kupovat novej zámek,nemám na nějaký bastlení už náladu :mrgreen:
a co proletovat spoje ja uz tuhle obstrukci mam za sebou ,jak okna,kabely ke komfortce,mikrospinače,zasklej zámek a spostu jiné srandy ale jen se děsím co bude následovat nebo co bych chtěl poladit :drinks:

TSC BOSS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 19.07.2010 13:19
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Vadný mikrospínač?

Příspěvek od TSC BOSS »

Promiňte,že se sem kradu,ale chtěl bych se zeptat,jaký dáváte ty čudlíky na čalounění.Co jsou do kola na dveřním tapecu.Jsem to rozdělal,a skoro všechny se mi ulámali.Dík.

Uživatelský avatar
byranovic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 12.02.2012 12:50

Re: Vadný mikrospínač?

Příspěvek od byranovic »

TSC BOSS píše:Promiňte,že se sem kradu,ale chtěl bych se zeptat,jaký dáváte ty čudlíky na čalounění.Co jsou do kola na dveřním tapecu.Jsem to rozdělal,a skoro všechny se mi ulámali.Dík.
Já je spojil napříč krátkým vrutem do dřeva a lepidlem :laugh:, jinak se dají koupit ve VW...
Obrázek

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Vadný mikrospínač?

Příspěvek od wrot »

TSC BOSS píše:Promiňte,že se sem kradu,ale chtěl bych se zeptat,jaký dáváte ty čudlíky na čalounění.Co jsou do kola na dveřním tapecu.Jsem to rozdělal,a skoro všechny se mi ulámali.Dík.
jo prodávaji je u každého dobrého :D prodejce .Jen si jeden vem at mas s cim porovnat

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Vadný mikrospínač?

Příspěvek od hasmen »

TSC BOSS píše:Promiňte,že se sem kradu,ale chtěl bych se zeptat,jaký dáváte ty čudlíky na čalounění.Co jsou do kola na dveřním tapecu.Jsem to rozdělal,a skoro všechny se mi ulámali.Dík.
Dal jsem tam nový... :mrgreen:

Pepinces
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 18.08.2011 12:25

Re: Vadný mikrospínač?

Příspěvek od Pepinces »

Mikrospínače koupíte nejlevněji na aukru. Stačí zadat V4NCT7 a už vám to vyskočí
Naposledy upravil(a) Pepinces dne 03.10.2012 09:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
byranovic
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 12.02.2012 12:50

Re: Vadný mikrospínač?

Příspěvek od byranovic »

Tak už mám vyměněno :). Dokonce ani ne za ten "originální" mikrospínač - našel jsem na půdě starou tiskárnu a byly v ní podobné mikrospínače - jak velikostně, tak parametry. Prostě jsem ten nefunkční odpájel a dal tam nový. Takže náklady na nové díly jsou nulové a všechno to dokonce pořád funguje - to musím zaklepat :wink: !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“