Zadní pravé dveře nejdou zamknout - prosím o radu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
TOM12345
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 28.04.2009 11:36
Bydliště: Tábor

Zadní pravé dveře nejdou zamknout - prosím o radu

Příspěvek od TOM12345 »

Ahoj kluci, předem se omlouvám jestli se zde něco podobného již řešilo, ale já radu nenašel. Mám nějaký problém v pravých zadních dveřích u Passata r.v. 98. Kdyz je otevřu tak svítí dveře i vnitřek auta, ale párkrát taky ne, takže se mi stávalo, že při safe modu začal houkat alarm ( ten co je v tom od výroby, jiný tam nemám ).. Proto jsem se naučil při zamykání zmačknout dálku dvakrát, čímž se zamklo pouze jednou a bez alarmu. No a včera jsem zjistil, že se mi ZP dveře vůbec nezamykají ( bez safe ), v zámku je slyšet o vteřinu později než v ostatních klasický zvuk zamykání jako by dvakrát za sebou, ale dveře zůstanou odemčené ( takže zamačkávám čudlík ručně a pak dvakrát zamknu ). Zajímavé je, že pokud zamknu klasicky na safe mod, dveře se zamknou. Jenže mám strach, že mi bude řvát alarm na sídlišti celou noc. Jsem z toho jelen a budu rád za každou vaši radu..

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Zadní pravé dveře nejdou zamknout - prosím o radu

Příspěvek od wrot »

TOM12345 píše:Ahoj kluci, předem se omlouvám jestli se zde něco podobného již řešilo, ale já radu nenašel. Mám nějaký problém v pravých zadních dveřích u Passata r.v. 98. Kdyz je otevřu tak svítí dveře i vnitřek auta, ale párkrát taky ne, takže se mi stávalo, že při safe modu začal houkat alarm ( ten co je v tom od výroby, jiný tam nemám ).. Proto jsem se naučil při zamykání zmačknout dálku dvakrát, čímž se zamklo pouze jednou a bez alarmu. No a včera jsem zjistil, že se mi ZP dveře vůbec nezamykají ( bez safe ), v zámku je slyšet o vteřinu později než v ostatních klasický zvuk zamykání jako by dvakrát za sebou, ale dveře zůstanou odemčené ( takže zamačkávám čudlík ručně a pak dvakrát zamknu ). Zajímavé je, že pokud zamknu klasicky na safe mod, dveře se zamknou. Jenže mám strach, že mi bude řvát alarm na sídlišti celou noc. Jsem z toho jelen a budu rád za každou vaši radu..
AHoj asi mikrospinač nebo nějakej kontakt v zámku zda není studeňák bude muset ven zámek a skontrolovat,proletovat . pošlu ti odkaz jak to pořešit

http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavo ... -zamku.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

a tady je odkZna prodejce http://www.tme.eu/cz/details/v4nct7/kon ... a-burgess/" onclick="window.open(this.href);return false;
jinak odpovědi najdeš když budeš hledat mikrospinač je to hotu hafo
u tebe to asi budou ty spinače na desce

TOM12345
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 28.04.2009 11:36
Bydliště: Tábor

Re: Zadní pravé dveře nejdou zamknout - prosím o radu

Příspěvek od TOM12345 »

Dékuji moc za odkazy, ale to asi sám nezvládnu vyménit, takže přemýšlím, že bych to odvezl do autorizovaného servisu. Nemáte přibližnou představu, kolik by to mohlo stát ? Předem děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Zadní pravé dveře nejdou zamknout - prosím o radu

Příspěvek od wrot »

TOM12345 píše:Dékuji moc za odkazy, ale to asi sám nezvládnu vyménit, takže přemýšlím, že bych to odvezl do autorizovaného servisu. Nemáte přibližnou představu, kolik by to mohlo stát ? Předem děkuji za odpověď.
tam ti daj novej zámek cenu nevím ale bude přes litr ,koukni na foru je toho tu dost ja než si koupil pašika tak jsem umněl vyměnit akorát olej a kola není to nic hrozného pokud maš strach tak kup od někoho funkční jednotku zámku a prohoď kus za kus a pak rozeber ten nefunkční a pokus se ho opravit a pak ho můžeš poslat do světa a nebude tě to stát moc peněz

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Zadní pravé dveře nejdou zamknout - prosím o radu

Příspěvek od DMS »

měl jsem to samý. Známý problém u Passata :-(
Chvíli jsem zadní pravý dveře mačkal manuálně než jsem vylezl z auta a nějak se to samo rozchodilo....alespoň zatím.
Teď se to zase zamyká a safe s tím..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“