motor GTI rada ohladom jeho stavu

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
andrewlcc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 04.03.2012 20:02
Bydliště: Praha

motor GTI rada ohladom jeho stavu

Příspěvek od andrewlcc »

Ahojte,

viete mi prosim poradit...mam ponuku na kupu Golf GTI, stav z vonku je ok ale ten motor sa mi nezda..na moj vkus je tam az prilis vela hrdze...co si o tom myslite? ist do toho?
Přílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
VW GIV GTI

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: motor GTI rada ohladom jeho stavu

Příspěvek od GOLFÁK »

Čau, tak co sem koukal na fotky, tak se jedná hlavně o korozi sponek na hadicích. Nevim teda na tý trubce od turba, jestli je to koroze trubky, nebo tý spony. Ale tohle všechno se dá vyměnit. A to co je na motoru, to je jen povrchový. Já bych se toho nebál. Spíš bych řešil v jaký kondici je motor, spotřeba oleje, chod motoru jestli nechcípe atd.
To je můj názor

kuťásek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 07.08.2011 20:36

Re: motor GTI rada ohladom jeho stavu

Příspěvek od kuťásek »

...vůbec bych se toho nebál.Mám to stejný auti a motor po zimně vypadá ůplně stejně zaprasenej.Rez na tvích fotkách nevidím jen mírná oxidace,ale to je oki. :mrgreen: Mnoho zdaru v kupu :drinks:

Uživatelský avatar
jurod
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2302
Registrován: 28.03.2010 15:15
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: motor GTI rada ohladom jeho stavu

Příspěvek od jurod »

Taky jsem koupil motor co byl rezavý jak kdyby měl 100 let... sponky to chce vyměnit, vyčistit ho a bude zase jako nový.
Spíše bych se zajímal v jaké je kondici, kolik má naběhané, jak jede, jestli žere olej, pak další věci jako spojka, brzdy... chce to prohlédnout, ale tu rez bych řešil jako poslední :wink:
VW GOLF IV 20V TURBO 132kw
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=206636" onclick="window.open(this.href);return false;
váha vzduchu, RJ motoru, RJ ABS, budíky, filtrbox na prodej..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=231905" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
AlanAlda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 196
Registrován: 07.01.2011 16:06
Kontaktovat uživatele:

Re: motor GTI rada ohladom jeho stavu

Příspěvek od AlanAlda »

presne tak pokud z tama nechcije olej a zvuk je takovy jaky ma byt tak bych neresil - jinak doma pak udelas pekne udrzbu od umyti az po vymenu rezavych sponek prip. deravych hadic - vc. rozvodu olejiku a motor bude slapat vesele dál ...
Náplně za pár kaček jen na http://www.naplnezababku.cz

Uživatelský avatar
andrewlcc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 04.03.2012 20:02
Bydliště: Praha

Re: motor GTI rada ohladom jeho stavu

Příspěvek od andrewlcc »

diki moc za odpovede..idem ho pozret v sobotu tak sa uz neviem dockat:) spravim tak ako radite, rezave sponky budem riesit az nakoniec..
btw dnes som zo zvedavosti pozrel pod kapotu firemnej fabii ktora ma max 3 roky a ten motor vyzera po zime asi tak 10x v horsom stave tak to chce asi fakt len umyt a kusok udrzbu spravit.
VW GIV GTI

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“