Jak sundat plecháče???

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak sundat plecháče???

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Elektrony rulez :-).. Jinak Teekey - takhle přetahovat šrouby se Ti jednou vymstí.. Až se strhne závit a budeš to muset odsekat, tak si na mě vzpomeneš.. Neni to k ničemu dobrý..

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Jak sundat plecháče???

Příspěvek od majkl1 »

Tak tak, to neděláš dobře Jaromíre s těma sirkama :P
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

jangeltner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 22.11.2007 09:36
Bydliště: KARVWINÁ

Re: Jak sundat plecháče???

Příspěvek od jangeltner »

Přesne tak nechapu proč to dela jen na zadnich kolech a jen na plechu a ne na alu .. muj pribech je asi takovy koupil jsem passata tesne pred zimou .. byl jsem s toho auta cely hotovy pak jedu prezouvat gumy a v servise mi rekli ze nejdou sundat zadni kola no malem me omylo tak jsem jel na zdhradu se zimnima kolama na predku a na zadku z letnima no dal jsem to pro jistoti na spalky a zacal do toho pres drevenej tram tlouct slo to těžce ale šlo tak jsem to kartačem vybrousil tak ze se to skooro lesklo a netrel vazelinou vratil jsem se do servisu a at mi to prezujou vse slo v pohode po zime jako vzdy prichazi jaro a to uz jsem mel alu tak sundam predek ok a zadek zase kladivo tak zase kartač a vazelina dam tam alu .... tentokrat zima uz skoncila a kola uz jdou bez problemu nevim sice proč ae uz nemam problem sundat zadni kola asi to bude novyma kotoučema ae i nove kotouce zestarnou :-d

OCTAVianus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 18.03.2012 17:32

Re: Jak sundat plecháče???

Příspěvek od OCTAVianus »

DIKY ! Tez mi neslo levy zadni sundat. Jezdit s povolenymi srouby znelo jako blbej napad, i to vypadalo jako blbej napad, tak jsem to zavrhnul, nicmene nakonec to byl dobrej napad. Povolil jsem vsech pet o cca 1mm, asi po kilometru to zacalo mit divnej zvuk, a to byla znamka vitezstvi. DIKES

Uživatelský avatar
Teea
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 406
Registrován: 21.06.2010 07:19
Bydliště: Karviná

Re: Jak sundat plecháče???

Příspěvek od Teea »

Ja jednou jeste u favorita musel zmlatit i elektron jak byl prirostly. Takze ne jen plechace. Ale od te doby uz na vsech autech bezproblemu. Tuk tuk na drevo :wink:
Passat B5 variant 1,9Tdi 81Kw AFN, r.v. 1999, EGR off, Rear 3cm UP, AHD...
Obrázek

xingisx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 725
Registrován: 29.01.2012 14:01
Bydliště: ústí nad Labem

Re: Jak sundat plecháče???

Příspěvek od xingisx »

Teda nevim co s těma kolama vyvádíte :rofl: ještě se mi nic podobného nestalo a jak to tady čtu, tak jsem za to velice rád :yahoo:

Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Re: Jak sundat plecháče???

Příspěvek od Georgino007 »

Stalo se mi to na několika dárcích orgánů :mrgreen: A to je pak peklo to sundat, když je to přirostlý... Na autě se mi taky ještě nestalo a taky jsem za to rád :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“