1.8T nestartuje

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
daneczek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 17.03.2012 17:33
Bydliště: Strakonice

1.8T nestartuje

Příspěvek od daneczek »

Zdravým, zhruba pred mesicem jsem koupil passata, jezdil super pekne a najednou zacal poškubávat až doškubal...auto se roztahlo a jelo zase normalne dojel jsem domu cca 5km a zastavil..druhej den jsem potreboval jet a auto trochu hur nastartovalo ale chytlo se.ujel jsem asi 11km a zase auto zaparkoval. dalsi den uz nechtelo chytit vubec a porad nechce nastartovat, řídící jednotka neukazuje žádnou chybu, dneska jsem do toho cuměl celej den a na nic jsem nepřišel, všechny konektory zkontroloval, škrtící klapka je taky čista...kdyz se snazim auto nastartovat tak se obcas jakoby chce chytnout ale neda to...je pravda ze tam je uz trochu min benzinu ale tim to byt asi nemuze kdyz to auto predtim nechtelo jet pak jelo a ted se mu zase nechce. nemate s tim nekdo zkusenost po cem jit,co zkontrolovat nebo co by to mohlo byt? Docela me to stve protoze mam na auto kupce a ono nechce jet. za kazdou radu budu moc rad

daneczek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 17.03.2012 17:33
Bydliště: Strakonice

Re: 1.8T nestartuje

Příspěvek od daneczek »

ještě dodam ze motor je AEB

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: 1.8T nestartuje

Příspěvek od Flico »

no jestli ste to roztahovali tak bych typnul vysypanej katik, nebo neco s turbem eventualne nekde vylytla hadice ze sani

MikeT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 14.11.2011 18:06

Re: 1.8T nestartuje

Příspěvek od MikeT »

Ja mam ten isty motor a tiez mi to robilo.Skus vymenit zap.sviecky.Mne teraz chyta na brnk

daneczek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 17.03.2012 17:33
Bydliště: Strakonice

Re: 1.8T nestartuje

Příspěvek od daneczek »

hadice jsem prohlizel ty jsou v pohode..mozna by to mohly byt svicky...jedna mi plavala trosku v oleji

daneczek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 17.03.2012 17:33
Bydliště: Strakonice

Re: 1.8T nestartuje

Příspěvek od daneczek »

MikeT píše:Ja mam ten isty motor a tiez mi to robilo.Skus vymenit zap.sviecky.Mne teraz chyta na brnk
Byly to svíčky, díky za radu ;)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“