Spotřeba

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Spotřeba

Příspěvek od ace_rimmer »

a když vytáhneš svíčky po té jízdě na dálnici tak vypadají jak?nejsou černé? Doporučuju mrknout na všechny..

Uživatelský avatar
mastercool1986
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 12.01.2012 20:52
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od mastercool1986 »

tak to jsem nekoukal ale svíčky jsou origo měněný i s kabelama rozdělovačem termostatem i čidlem na teplotu a všemi filtry když se měnila váha vzduchu takže cca 4 měsíce. hele a nemohlo by to být rozvodama? že jsou třeba nějaký opotřebovaný?

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Spotřeba

Příspěvek od ace_rimmer »

no svíčky můžou být ok, ale poznáš na nich jak ti to pálí, jestli jsou začernalé tak budeš mít pravděpodobně bohatou směs, tkže bych šel po svodech jestli nejsou prasklé a nepřisává ti to náhodou tím párdem k lambdě vzduch a ta pak kvůli tomu může obohacovat směs, teoreticky by to ale pak mělo žrát pořád hodně, i ve městě teda, nicméně určitě tady existuje možnost, že ve městě se to neprojeví, dokud to jen šolicháš,ale jakmile zajedeš na dálnici, svody se víc zahřejí a je to, na ty rozvody bych to neviděl. Ještě mě napadlo - není to auto náhodou čiplé? Třeba od předchozího majitele? Jestli se v tom někdo nehrabal...

Uživatelský avatar
mastercool1986
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 12.01.2012 20:52
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od mastercool1986 »

tak jsem na to dneska koukal a jsou prasklé svody ale už je někdo zavařoval ale prdí takže tím pádem když koupím jiné svody tak by to mohlo pomoct? po praze jezdím jen tak jako že se skoro nedotýkám plynu. takže jsi objevil můj problém moc děkuji za radu =D

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Spotřeba

Příspěvek od ace_rimmer »

nemáš zač, je velká pravděpodobnost, že je to tím, já jsem měl taky prasklé, zavařil jsem je, za dva měsíce praskly zas, koupil jsem tady na fóru použité, taky prasklé a zavařené,ale ty už něco přes rok drží, takže zatím spokojenost, nové stojí na můj motor 5tis, což se mi moc nechtělo a byla by to jen poslední možnost... Ty svody na můj motor AHL praskají na stejném místě, prý to je nějaká konstrukční vada. Tak ať se zadaří :good:

Uživatelský avatar
mastercool1986
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 12.01.2012 20:52
Bydliště: Praha

Re: Spotřeba

Příspěvek od mastercool1986 »

Super děkuji ti jdu schánět svody =DDDDDDDDDDDD

jise
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 23.06.2011 09:52

Re: Spotřeba

Příspěvek od jise »

ace_rimmer píše:Ty svody na můj motor AHL praskají na stejném místě, prý to je nějaká konstrukční vada. Tak ať se zadaří :good:
Je možné to místo vyfotit/označit a dát sem foto?

Uživatelský avatar
ace_rimmer
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 23.11.2009 21:02
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: Spotřeba

Příspěvek od ace_rimmer »

určitě, hodím sem fotky jak budu moct, když stojím před autem tak je to až skoro vzadu v podélném směru svodů, zvrchu i zespoda

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“