voda v interiaru + komfortni jednotka

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
sokolik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 19.03.2012 14:51

voda v interiaru + komfortni jednotka

Příspěvek od sokolik »

Ahoj
Protekla mi voda do interieru (ucpany odtok pod baterkou). Zacalo to nahodnym resetovanim pocitadla ujetych kilometru, pozdeji se prestaly odemikat dvere spolujezdce a ted i ridice a vicka nadrze.

Nemate nekdo schema zapojeni kabelaze pro 1J0 959 799 S ? (krabice jednotky byla zevnitr sucha, tak ta je snad OK)
Hledal jsem ve foru ale vsichni maji jen jednotky A,B,J....

Je vubec vicko nadrze ovladane pres komfortni jednotku?

Diky,
Ondrej.

Uživatelský avatar
Hans76
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 28.08.2008 22:29
Bydliště: jih Moravy

Re: voda v interiaru + komfortni jednotka

Příspěvek od Hans76 »

Víčko nádrže jde mimo komfort, na přímo.
Octavia III Kombi L&K 2019, 2.0 CR TDI 135kW 4x4 7q automat
Fireblade CBR900RR
VTR 1000 SP2
---------
VCDS + HEX-CAN V2
---------

sokolik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 19.03.2012 14:51

Re: voda v interiaru + komfortni jednotka

Příspěvek od sokolik »

Nevim jak jsem si toho mohl nevsimnout kdyz jsem kontroloval samotnou komfortku, i elekrikarska paska byla cela zelena jak byla prorostla medenkou. Kdyz jsem rozviral ten kabelovy svazek, uz na me zacaly vykukovat rozpojeny kontakty....

Prosimvas, mel by nekdo z vas schema kudy vedou tyto svazky a co v nich vsechno je? Predpokladam ze treba to moje problematicke otvirani vicka nadrze nejde timto svazkem kolem dveri ridice.
Taky odtok pod baterkou, je to jediny odtok toho prostoru, nebo je jich tam pro sichr vic?

Diky,
Ondrej.

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: voda v interiaru + komfortni jednotka

Příspěvek od wrot »

sokolik píše:Nevim jak jsem si toho mohl nevsimnout kdyz jsem kontroloval samotnou komfortku, i elekrikarska paska byla cela zelena jak byla prorostla medenkou. Kdyz jsem rozviral ten kabelovy svazek, uz na me zacaly vykukovat rozpojeny kontakty....

Prosimvas, mel by nekdo z vas schema kudy vedou tyto svazky a co v nich vsechno je? Predpokladam ze treba to moje problematicke otvirani vicka nadrze nejde timto svazkem kolem dveri ridice.
Taky odtok pod baterkou, je to jediny odtok toho prostoru, nebo je jich tam pro sichr vic?

Diky,
Ondrej.
schema nemam asi bych si ho taky přál získat
odtok je pod baterkou a pod brzdovým válcem,ty kablíky jsou stopro u dveří řidiče ja mněl ten samej problém až napodruhé a to nemam ponětí který to byl svazek to začalo fungovat.Je to jen o hledání

Nick11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 28.03.2009 12:36

Re: voda v interiaru + komfortni jednotka

Příspěvek od Nick11 »

Mam stejnej problem. Prestal mi fungovat central, okna, sibr a taky vyhrejvani sedacky u ridice, u spolujezdce funguje. Komfortka byla vlhka a kontakty v tom t spoji u prahu od komfortky mi prijdou ok, bylo tam jen trochu medenky, ale drzi to. Kde byva nejcastejsi problem? Pokud tyhle kontakty vypadaji ok, na co se mam dal zamerit? Mam vyndat sedacku a kouknout se na ty kabely co vedou taky ke stredu auta jako ke komfortce, ale jsou dal? Da se z VAGu vysledovat, jestli jsou ty spoje v kabelech spatny, nebo jestli je vadna komfortka? Komfortku jsem rozdelal a byla jen lehce mokra, jinak vypadala jak z fabriky a ne jak sem lidi davaj fotky, ze ji maji uplne zrezlou...

sokolik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 19.03.2012 14:51

Re: voda v interiaru + komfortni jednotka

Příspěvek od sokolik »

No, jak jsem vycetl z diskuse tak VAG by mel ukazat v jakem stavu je samotna jednotka, i jednotlive jednotky ve dverich. V mem pripade to ukazovalo obcasne nebo opakovane, uz presne nevim, chyby na centalu a stahovani oken.

Ted je uz vsechno OK, jen musim pres leto dosusit. Fenoval jsem dve odpoledne a nestacilo to. Nakonec jen dva spoje byly totalne uhnily. Tech spoju/napojeni je tam vic, chce to cele rozmotat a zkontrolovat.

Taky komfortka nebyla vubec zasazena vodou, veskera voda byla jen v koberci a vysrazena na kovovych castech. To je podle me hlavni rozdil nasich problemu, zacal bych tim VAGem.


Mam dotaz, od te "vlhke" prihody se mi automaticky nuluje pocitadlo ujetych kilometru. Pouzival jsem jej na mereni realne spotreby nafty, ale ted se nuluje pri kazdem parkovani. Je to chyba, nebo se to da prepnout?

Diky,
Ondrej

Nick11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 28.03.2009 12:36

Re: voda v interiaru + komfortni jednotka

Příspěvek od Nick11 »

To Sokolik.
Diky, nasel jsem uhnilej kontakt a beha to. Mel jsem spatnej jen jeden. Neni jich zase tolik a chce to to vsechno rozdelat...Ted budu resit proc mi nejdou zavirat centralem zadni dvere, porad je co delat... :-)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“