dodelavka palubniho pc

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
johny97101
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 17.05.2011 00:12
Bydliště: Kutná Hora

dodelavka palubniho pc

Příspěvek od johny97101 »

Ahojte, chcem sa na Vas obratit, zohnal som budiky s maxidotom do mojho Passata 2002 96kw 1.9tdi, kde predtym nebol ziadny palubny pc, iba tempomat. Podarilo sa mi ich nahodit do auta a zosynchronizovat imobilizer, aby som startoval, ale mam problem:
-po mamontovani do auta mi maxidot zobrazuje len auticko, bez ziadneho textu, iba ako su otvorene dvere
Je to normalny stav? Mozno tam chybaju nejake kable, ale myslim, ze aspon text by to malo ukazovat.
Budiky na stole normalne vypysovali chybove hlasky, ale v aute len obrazok auta.
-este tam nemam packu, kamos mi nejaku doniesol, ale nebol na nej zadny stierac, tak som ju tam nedal.

Nemate schemy, ako sa to zapaja, pripadne aj tu packu?
Treba tam este nieco ladit v riadiacej jednotke motora? Budiky by mali byt nastavene ok.
Pripadne sa ponuknite niekto sikovny z okoli Prahy :D
dakujem
VW Passat 96KW AWX 2002 -proste VWčko :P

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: dodelavka palubniho pc

Příspěvek od tornado1 »

stačí správně nakodovat a zapojit páčku pal.pc.. páčku i kabeláž mám, můžu se ti na to podívat v Humpolci
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
johny97101
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 17.05.2011 00:12
Bydliště: Kutná Hora

Re: dodelavka palubniho pc

Příspěvek od johny97101 »

No v budikoch su nastavene km, immo, typ motora a prevodovky, europa a zobrazuje to len dvere, kabelaz urcite chyba. Treba tam este nieco nastavit, ci stacia tie kable a bude to fungovat?
Na vikend asi pridem do Kutnej Hory, len to mam trochu od ruky.
VW Passat 96KW AWX 2002 -proste VWčko :P

vw-hak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 11.03.2012 20:46
Bydliště: Hradec Králové

Re: dodelavka palubniho pc

Příspěvek od vw-hak »

Prominte, ale nevíte jestli jde do passata 1.9 TDI, 66kw, 97 rok. NEcan bez palubáku jestli tam jde dát taky maxidot.
Děkuji

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dodelavka palubniho pc

Příspěvek od Buresmil »

budiky pin 23...... packa pin 2
..............24.....................1
..............25.....................4
......................................3. pin na packe ukostrime na volante, je tam matica.
Piny su pekne oznacene na konektoroch.


Je to zkopirovane tady z fora staci hledat. A pokud na pacce neni zadni sterac tak to jde upravit staci v pacce uriznou cca 2mm plastu - sam to tak mam a funguje super
Kdo brzdí Ten prohrává.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: dodelavka palubniho pc

Příspěvek od tornado1 »

vw-hak píše:Prominte, ale nevíte jestli jde do passata 1.9 TDI, 66kw, 97 rok. NEcan bez palubáku jestli tam jde dát taky maxidot.
Děkuji

ano jde
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
johny97101
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 17.05.2011 00:12
Bydliště: Kutná Hora

Re: dodelavka palubniho pc

Příspěvek od johny97101 »

Buresmil píše:budiky pin 23...... packa pin 2
..............24.....................1
..............25.....................4
......................................3. pin na packe ukostrime na volante, je tam matica.
Piny su pekne oznacene na konektoroch.


Je to zkopirovane tady z fora staci hledat. A pokud na pacce neni zadni sterac tak to jde upravit staci v pacce uriznou cca 2mm plastu - sam to tak mam a funguje super
Dakujem Buresmil :)
o vikende sa na to dufam pozriem a dam vediet, ako to dopadlo, len si musi kamos najst cas aby som mal volnu garaz, diki.
-inak co sa tyka programovania, mam vsetko hotove? Ci sa nieco upravuje aj v riadiacej jednotke mimo budikov.
VW Passat 96KW AWX 2002 -proste VWčko :P

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: dodelavka palubniho pc

Příspěvek od tornado1 »

máš to ok
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
johny97101
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 17.05.2011 00:12
Bydliště: Kutná Hora

Re: dodelavka palubniho pc

Příspěvek od johny97101 »

ok tak nemam k dispozicii garaz cez vikend :cry2: nie je niekto v okoli Kutnej Hory, alebo do hodiny cesty, co by mi to v sobotu (31.3) vedel zapojit? Nie som si isty, ci budem mat packu k dispozicii, ak ju mate tak by to bolo super :good: , ak dovtedy zozeniem, donesiem.
VW Passat 96KW AWX 2002 -proste VWčko :P

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dodelavka palubniho pc

Příspěvek od Buresmil »

pokud budes mit piny do pristrojovky tak to mas se vsim hotove do 2 hod (pokud jsi v tomto amater) Pin je vetsinou alspon jeden v konektoru nahradni (u me teda byl) jinak jeden stal cca 8-11kc primo u VW. Jde si natahnout kabely od pristrojovky a ty muzes spojit i bez packy aby jsi vedel jestli to funguje. Az budes mit packu tak pak uz nemusis vyndavat pristrojovku. (takze to jde delat i na dvakrat - ja to tak delal protoze jsem jeste upravoval packu (mel jsem bez zadniho sterace a musel se v ni odriznout jeden plast jinak vse v bylo v pacce nachystane i pro zadni sterac.)
Kdo brzdí Ten prohrává.

Uživatelský avatar
johny97101
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 17.05.2011 00:12
Bydliště: Kutná Hora

Re: dodelavka palubniho pc

Příspěvek od johny97101 »

Buresmil vdaka za radu :) uz je to pekne namontovane ako ma byt, dal som chipnut auto a popritom mi klubak Motorpower nahodil aj packu :) a to bola teda sakra rychlost, palubka rozobrata za 3min :D a dobra cena s chipom :)
VW Passat 96KW AWX 2002 -proste VWčko :P

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“