nějaká stará plánování srazů ......

Srazíky a setkání Sharanistù

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

kazbic píše:
pistahufnagl píše: Nee, poptány jsou poslední dva víkendy v dubnu.
Pisto hlavně se musí co nejdřív hodit do placu ten termín,až se to dovíš.Myslím,že tu asi nebudu sám,kdo to bude potřebovat vědět dost dopředu.Dělám v nepřetržitým provozu,soboty neděle,svátky nesvátky a volno si musím zamluvit.Když by byly termíny dva,možná by stálo za to dát o tom hlasovat.
JJ a Pisto s dotazy a organizaci se tedy budeme obracet na Tebe, ok?

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Shemik píše:
kazbic píše: Pisto hlavně se musí co nejdřív hodit do placu ten termín,až se to dovíš.Myslím,že tu asi nebudu sám,kdo to bude potřebovat vědět dost dopředu.Dělám v nepřetržitým provozu,soboty neděle,svátky nesvátky a volno si musím zamluvit.Když by byly termíny dva,možná by stálo za to dát o tom hlasovat.
JJ a Pisto s dotazy a organizaci se tedy budeme obracet na Tebe, ok?
Jasně. Posílejte mi nápady nebo zkušenosti jak to na takovým srazu vypadá.
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Aknel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aknel »

Pišto a nebude koncem dubna ještě zima?
Nebude lepší konec května nebo června?To víš,u nás je sníh ještě právě v tom dubnu.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Když jsme byli ještě mladý a hubený, tak jsme jezdili pravidelně na velikonoce do českého ráje na vandr - pod širák do skla a počasí nás vypeklo jen jednou za asi 15 let. Takže bych se toho nebál. Navíc je tam v dubnu levně, téměř prázdno a pohoda. Jak sleduju poslední roky počasí, tak se nikdy nedá říct který měsíc bude lepší. Dosud se mi zdálo, že zima začíná dřív a stejně tak léto - duben - červen většinou bývaly extrémnně krásné měsíce. Letos si zima dává načas, tak uvidíme, jeslti už tu máme to oteplování, nebo je to další z hrátek přírody.
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Aknel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aknel »

Já vlastně zapoměl že máme velký auta.Takže kdyby mrzlo ,neni co řešit.
Jenže na spaní v autě já bych potřeboval minimálně už T5 multivana(což je v budoucnu můj sen)protože moje rodinka se mi nějak rozrostla.
Počkéééééj já zapoměl na Shemika,šoupnu mu do auta toho nejmladšího at si začne taky zvykat ne?

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Aknel píše:Já vlastně zapoměl že máme velký auta.Takže kdyby mrzlo ,neni co řešit.
Jenže na spaní v autě já bych potřeboval minimálně už T5 multivana(což je v budoucnu můj sen)protože moje rodinka se mi nějak rozrostla.
Počkéééééj já zapoměl na Shemika,šoupnu mu do auta toho nejmladšího at si začne taky zvykat ne?
Jasan beru, co bude navic, ke me, zvyklej uz jsem. Aspon bude v Shemikovi zase veselo. Ja delam na vyletech nasich rodin i bez tak takovou malou rodinnou mobilni druzinu. A bacha, druzinarka jsem vyborna. Nize je vyobrazena moje bezna vyletni posadka a to jeste nejsou vsichni. A s toudle smeckou, to je teprv sranda, kam se hrabe Mr.Bean. Dohromady jim rikam Rafani.
Přílohy
Shemikova posadka Rafani.JPG
Shemikova posadka Rafani.JPG (57.96 KiB) Zobrazeno 1188 x
Naposledy upravil(a) Shemik dne 15.12.2006 19:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Aknel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aknel »

No to je pořádná smečka,ty družinářko.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

SRAZ:

Zarezervoval jsem ubytování v autocampu Sedmihorky v termínu 20.-22.4.2007.
Možnosti ubytování:
7 x velká chatka - 7 lůžek - 2 oddělené ložnice - dole pro 3, nahoře pro 4, chatky mají vlastní sociální zařízení a kuchyňku.

Cena: 990,- za chatku + 300,- za vytápění / noc

Malé chatky - nemají soc. zařízení, používá se společné v kempu.
Dvoulůžková - 240,- + 300,- za vytápění
Třílůžková - 360,- + 300,- za vytápění (1xpalanda)
Čtyřlůžková - 480,- + 300,- za vytápění (2xpalanda)

Všichni + 15,- Kč platba obecnímu úřadu.
+ jestli se domluvíme na nějakých soutěžích tak na drobné odměny, nebo třeba hudbu na večer a pod.

Pro zájemce polopenze za 150,- nebo plná penze za 230,- ale k dispozici v kempu je samozřejmě kuchyňka a večer ohniště.

Do středy 20.12.musím potvrdit alespoň částečnou rezervaci.

Posílejte své přihlášky se specifikací ubytování.

Rezervace jsou v této tabulce: http://osadnici.webz.cz/?kat=55" target="_blank

Uvítám založení přípravného týmu prvního srazu Sharano-Alhambro-Galaxystů v ČR - nominujte se.
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
daber
Profík
Profík
Příspěvky: 954
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

sraz

Příspěvek od daber »

Ahoj sharanisti.Takovej sraz do toho bych taky šel.

Uživatelský avatar
neverhood
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od neverhood »

v aprili?
to tam chcete zmrznut?
Neberte ma ako vrtaka ale Maj-Jun by sa mi zdal vhodnejsi.

no co, mozno sa zucastnim druheho rocniku niekedy v lete :)

Ja by som totiz nieco podobne uz rad spojil aj s poznavacim zajazdom po krajine ceske. :)

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

No VEĎ je to akorát.Když je v prosinci jaro,v dubnu bude léto :sml:
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Samozřejmě bych se s vámi rád sešel,ale tohle je móóóc dopředu to nedokážu potvrdit.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

No jasan, jedu a vezmu si nejspíš 2-lůžkovou chatku, kemp je super, už se těším, ale musím konstatovat, že to vše je z mé strany na 99%, protože je to na mě taky moc dopředu, závazně to dokážu potvrdit nejdřív tak měsíc předem, práci holt neporučím.

Ale divím, že to v tom kempu chtějí závazně potvrzovat tolik dopředu. Jednak 4 měsíce předem je fakt dost a pak v dubnu to tam určitě nebude plný, já myslím, že kdybych přišel i bez závazný objednávky, tak v dubnu se chatka i flek v kempu najdou i tejden předem. Něco jsem se nakempoval a jezdil i dubnové víkendové vody, jarní odemykání řek a tak a téměř vždy jsme v kempech byly téměř sami a lidičky na nás koukali jak na zjevení, tak bych se divil, že by tento kemp míval touto dobou plno. Pišto nedávaj tam jídlo a pití zdarma s obsluhou nahoře bez? To bych chápal, že tam bude nacvaknuto i v lednu.

Jinak pokud by bylo potřeba, tak s čímkoli co bude v mých silách píchnu.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Shemik píše:No jasan, jedu a vezmu si nejspíš 2-lůžkovou chatku, kemp je super, už se těším, ale musím konstatovat, že to vše je z mé strany na 99%, protože je to na mě taky moc dopředu, závazně to dokážu potvrdit nejdřív tak měsíc předem, práci holt neporučím.

Ale divím, že to v tom kempu chtějí závazně potvrzovat tolik dopředu. Jednak 4 měsíce předem je fakt dost a pak v dubnu to tam určitě nebude plný, já myslím, že kdybych přišel i bez závazný objednávky, tak v dubnu se chatka i flek v kempu najdou i tejden předem. Něco jsem se nakempoval a jezdil i dubnové víkendové vody, jarní odemykání řek a tak a téměř vždy jsme v kempech byly téměř sami a lidičky na nás koukali jak na zjevení, tak bych se divil, že by tento kemp míval touto dobou plno. Pišto nedávaj tam jídlo a pití zdarma s obsluhou nahoře bez? To bych chápal, že tam bude nacvaknuto i v lednu.

Jinak pokud by bylo potřeba, tak s čímkoli co bude v mých silách píchnu.
Taky mě to trochu překvapilo, ale další víkend je kemp plný celý na nějakou firemní akci, další víkend tam je sraz trabantů a pak až do podzimu pořád něco. Na tento náš víkend zatím mají zamluvené jen 2 velké chaty, tak jsem to bloknul s tím, že jim dám do středy vědět zda bude aspoň nějaký zájem, aby je případně mohli nabízet dál. Ale zatím je zájem minimální, tak nevím jak dál. Počkám do zítřka a uvidíme.
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
lapaja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lapaja »

Ahoj,taky se už těšim na sraz ale ta rezervace je na mě moc brzo.Nevim co bude v dubnu. Jinak se už moooc těšim.Jak píše Shemik,tak mam stejnou zkušenost s tou rezervací kempu.Pořádám už 6 rokem tenisový kempy a stačilo to dva měs. předem.Ten duben není skoro nikde plno.Když ten kemp bude mýt kurty udělám pro děti zábavu s tenisem,vezmu veškeré vybavení.

Zamčeno

Zpět na „SRAZY & SETKÁNÍ“