Prosím o radu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
altair
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 18.10.2011 22:32
Bydliště: Karlovarský kraj

Prosím o radu

Příspěvek od altair »

Zdravím klubáci, určitě už se to tu řešilo ale nenašel jsem nějak odpověď na můj problém, prosím o radu:
Když odemknu auto zadní dveře mi pořád zůstanou zamčené a vůbec se přez ně nedostanu do auta a nejdou ani ručně otevřít, neví někdo kde může být problém a jak ho vyřešit? Díky za každou radu.......

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Prosím o radu

Příspěvek od wrot »

altair píše:Zdravím klubáci, určitě už se to tu řešilo ale nenašel jsem nějak odpověď na můj problém, prosím o radu:
Když odemknu auto zadní dveře mi pořád zůstanou zamčené a vůbec se přez ně nedostanu do auta a nejdou ani ručně otevřít, neví někdo kde může být problém a jak ho vyřešit? Díky za každou radu.......
kontrola kabelů nejdříve bych začal u sloupku dveří zda není tam zalomenej kabel (dostaneš se tam při otevřenech předních dveří) a pokud to tam bude ok tak šup pod koberec u řidiče a kontrola tam opět kabelové vedení zda není pod nějakou paskou zuxidovanej spoj (musíš rozbalit izolační pásku tam jsou některé káble poletované , a další možnost že je v háji samotnej zámek(demontáž jde ,sundat tapec jde to bez poškození,a pak jsem zámek pomocí majzlízu rozchodil :yahoo: a zahodil pak jen nadat jinej ) už jsem zažil na svém všechny tyto poruchy ,
Ještě pokud máš zadní okna v elektrice skus zda jdou stahovat

altair
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 18.10.2011 22:32
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Prosím o radu

Příspěvek od altair »

No ty bláho to se mám na co těšit :158: no budu se muset na to vrhnout o víkendu, akurád ty zadní dveře co nejdou odemknout , vůbec nevim jak s nima abych je otevřel když vše bude ok....

Uživatelský avatar
wrot
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 17.11.2009 17:00
Bydliště: Zličín blízké okolí

Re: Prosím o radu

Příspěvek od wrot »

altair píše:No ty bláho to se mám na co těšit :158: no budu se muset na to vrhnout o víkendu, akurád ty zadní dveře co nejdou odemknout , vůbec nevim jak s nima abych je otevřel když vše bude ok....
Pokud je problém jen v kabeláži tak to pořešíš pokud ne tak tapec jde sundat a pak jen laborovat Majkl1 to tu popisoval jak (pokud je problém v kabelech otevřít dveře pomocí 9v baterky neni to tak hrozné ja elektriku vůbec neovládám a taky jsem to zvládnul

Uživatelský avatar
martinsvitek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 17.06.2010 21:18
Bydliště: Litvínov

Re: Prosím o radu

Příspěvek od martinsvitek »

Ahoj, jsou to cca 2 roky co mám pašíka a taky jsem měl takový problém hned po koupi. Musel jsem sundat tapec a na motorku se nevracel nebo nějak dobře nehýbal nějakej bazmek, už si pořádně nepamatuju ale vyřešeno to bylo ustřihnutím proužku duše z kola a napnutím a zatím to drží...

altair
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 18.10.2011 22:32
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Prosím o radu

Příspěvek od altair »

Diky moc za rady a hned v sobotu se na to vrhnu, i když dnes co jsem odemkl tak ty zadní dveře se odemkly taky tak možná někde v kabeláži špatnej kontakt a nebo něco v háji v zámku, každopádně díky za rady a skušenosti budu to muset nějak pořešit ....

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“